Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
L2 Eternal
Autor Wiadomość
Bryza 
Heir


Klasa: WR
Dołączył: 09 Lis 2010
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: Nie Gru 04, 2011 12:38 pm   L2 Eternal

http://www.youtube.com/wa...&v=KM7Br0R_D00#!
_________________
Krord
 
 
 
SquerQ 
Heir


Klasa: ISS Enchanter
Wiek: 38
Dołączył: 20 Mar 2012
Skąd: Warzymice / Wałcz
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 4:16 pm   

Właśnie to obejrzałem, jak dla mnie będzie to lepszy h'n's od diablo 3. Już teraz gameplay wygląda 10x lepiej no i do tego całość osadzona w świecie l2 :)

Beta testy w 4 kwartale 2012 :) .
_________________
Nie ma normalnego życia! Jest tylko AFK!

[KLIK] | [KLIK] :)
 
 
 
Shoy 
Knight

Klasa: Feniks Knajt
Dołączył: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 5:22 pm   

Watpie aby przebilo to diablo 3 ;] Mnie to wyglada na gre dla flegmatykow ;p
Ostatnio zmieniony przez Shoy Pią Mar 30, 2012 5:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Myrusha 
Elder


Klasa: Titan
Dołączył: 31 Maj 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 7:33 pm   

Grafika rzeczywiście robi wrażenie (warto obejrzeć w rozdzielczości 1080), ale brak tu klimatu grozy charakterystycznego dla Diablo. Wszystkie sceny w pełnym słońcu, pełne pole widzenia, czyli nie ma tego co jest kwintesencją Diablo. No i to o czym pisał Shoy - wszyscy się poruszają jak panienki w kisielu. Porównanie trzech klas? Rycerz wymiata, a przy oglądaniu czarodziejki i łucznika autentycznie się męczyłem. Ładnie to wszystko wygląda, ale czy gameplay będzie tak samo fajny to już wątpię.
_________________

 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 9:58 pm   

Nie wiem do jakich odbiorców ma to trafić.

Nie będzie to napewno MMO, a jak ktoś lubi izometryczne hack'n slashe (z jakimś tam multi) to wybierze D3.
 
 
 
Naib 
Knight

Dołączył: 03 Sty 2012
Skąd: Chimaru
Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 8:43 am   

Cytat:
Grafika rzeczywiście robi wrażenie (warto obejrzeć w rozdzielczości 1080), ale brak tu klimatu grozy charakterystycznego dla Diablo. Wszystkie sceny w pełnym słońcu, pełne pole widzenia, czyli nie ma tego co jest kwintesencją Diablo. No i to o czym pisał Shoy - wszyscy się poruszają jak panienki w kisielu. Porównanie trzech klas? Rycerz wymiata, a przy oglądaniu czarodziejki i łucznika autentycznie się męczyłem. Ładnie to wszystko wygląda, ale czy gameplay będzie tak samo fajny to już wątpię.


No, proszę Cię. Diablo 2 to niby nie miało scen "w pełnym słońcu"? O ile D1 faktycznie miało klimat zajebisty, to D2 klimatem zupełnie nie odbiega od tego co można zobaczyć w tym całym LE. Całe szczęście, że D3 postanowili zrobić nieco bardziej mroczne po naciskach graczy ... bo to, co można było zobaczyć w pierwszych gameplayach wołało o pomstę do nieba (zieleń, motyle, tęcze). D1 i 2 mam oryginalne, ale przed zakupem 3ki jakoś mnie coś powstrzymuje ...

Z resztą - na pierwszy rzut oka D3 i to całe LE są łudząco podobne (walki na zewnątrz, katakumby, izo). A czemu wydają taką grę? Ano, NCS to taki wschodni Blizzard. W zasadzie ma opanowany cały "skośnooki rynek". Blizzard trochę próbuje im się wciąć w rynek poprzez dodanie "orientalnych klimatów" i kiczu w WoW w kolejnym dodatku, a NCS liczy, że podkradnie trochę fanów Diablo dzięki LE. Tak czy siak obie firmy mają ugruntowaną pozycję na swoich rynkach i to się raczej nie zmieni.
Ostatnio zmieniony przez Naib Pon Kwi 02, 2012 8:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Myrusha 
Elder


Klasa: Titan
Dołączył: 31 Maj 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 12:12 pm   

No jeśli używałeś D2hack to rzeczywiście oświetlenie było 100%. W normalnej grze 50% było winietowane i nawet były przedmioty zmniejszające ta winietę. Oczywiście niektóre lokacje były jaśniejsze, ale katakumby np. w monastyr i inne najważniejsze lokacje dawały niezłą schizę.
_________________

 
 
Naib 
Knight

Dołączył: 03 Sty 2012
Skąd: Chimaru
Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 4:20 pm   

Cytat:
No jeśli używałeś D2hack to rzeczywiście oświetlenie było 100%. W normalnej grze 50% było winietowane i nawet były przedmioty zmniejszające ta winietę. Oczywiście niektóre lokacje były jaśniejsze, ale katakumby np. w monastyr i inne najważniejsze lokacje dawały niezłą schizę.

Nom, było zrobione "programowe przyciemnienie" (i faktycznie efekt rozjaśnienia można było zwiększać/zmniejszać itemami), ale mimo wszystko - widać było wszystko dookoła bez jakichś hacków, nawet mycha "łapała" stworki po najechaniu. To co nie podobało mi się w D2 to przede wszystkim wszechobecne tęczowe kolory (szczególnie 2gi akt aż bił po oczach) i ogólnie zbyt dużo tych "otwartych przestrzeni".

Kolejna sprawa to fakt, że z fajnego, ciężkiego, takiego gotyckiego (?) i mrocznego klimatu katakumb, wypaczonego opactwa, zagrożonej niewielkiej wioski nagle dostaliśmy kolorowy misz-masz wszystkiego. Od pseudo-średniowiecza (akt 1), przez egipt (akt 2), lasy tropikalne (akt 3), takie sobie w mojej ocenie piekło (akt 4 - co za debil tam kolorowe larwy powpychał?) i całkiem niezły akt 5 (który mimo, iż kolorowy - chyba jako jedyny charakteryzuje się jakąś taką "surowością" otoczenia). Mnie osobiście D2 przyssało do monitora na długie godziny (tylko ze względu na PvP), co nie zmienia faktu, że może nie tyle fabularnie, co wizualnie - mocno mnie rozczarowało. Spodziewałem się właśnie grozy, niepewności, surowości - dostałem kolorową siekankę.

Co do samego LE (nie jestem fanem, szczerze - nie interesuje mnie ta gra zupełnie) to muszę przyznać, że znajomy który bardzo się nią interesuję pokazał mi ostatnio kilka gameplayów z tej giery. No i szczerze powiem - o ile graficznie to (w moim odczuciu) w zasadzie klon D3, to systemy sterowania postacią które chcą tam powprowadzać prezentują się bardzo ciekawie (wychwycili co-nieco choćby z prostych gier na smartfony/flashówek). Fakt-faktem jednak ... jak dla mnie (przynajmniej w EU) gra nie odniesie spektakularnego sukcesu (o ile będzie tutaj dostępna w ogóle). D3 tak czy siak będzie miało dużo lepsze wyniki - choćby za samą etykietkę "made by Blizzard".
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 7:47 am   

WTF? To wy macie jeszcze czas grać w inne gry? ;p Ja od 7 lat w nic innego niż L2 nie grałem. :)
_________________
Tworzenie stron www
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo