Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Ishaner
Autor Wiadomość
Ishaner 
Vassal

Dołączył: 04 Kwi 2012
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 8:03 pm   Ishaner

Tytułem wstępu chciałem tylko powiedzieć, że nie planowałem już nigdy wracać do L2 - a już na pewno nie planowałem wylądować w KG - dlatego jestem zaskoczony tym podanie równie mocno jak wy.

1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.
O ile łucznikiem da sie jeszcze coś ugrać w PvP to łucznik, jeśli nie to jeszcze nie wiem ale na pewno będzie to jakiś DD - bufferzy, healerzy i inne tanki nie wchodzą w grę.
2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc?
Zawsze chciałem być jak Legolas dlatego łucznikiem w L2 gram "od zawsze".
3. Ile czasu poświęcasz na grę?
W najbliższej przyszłości będę cierpiał na znaczny nadmiar wolnego czasu więc podejrzewam, że na początku zabawy na Arii kilka h dziennie nie będzie problemem. To ile będę spędzał w grze za kilka tyg. zależy głównie od tego na ile mi "nowy stary Linejdż" przypadnie do gustu.
4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie proszę podać nick postaci.
Nick jak w temacie. SRem grałem od C1 do tej kroniki przed wprowadzeniem nowej rasy (kolesie ze skrzydłami, nie pamiętam jak się nazywają). Szło mi całkiem nieźle więc nie widze sensu żeby cokolwiek zmieniać. Na innych serwerach nie grałem lub było to tak krótko, że nie pamiętam (jakiś high rate na kilka godzin).
5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/mumble i czy zamierzasz ich używać na co dzień czy tylko w razie potrzeby?
Mikrofon i słuchawki chyba posiadam, dokładniej poszukam w najbliżeszej przyszłości. Będę się starał być zawsze wtedy kiedy będę w grze.
6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat?
Igor, lat 23. Jak już wspomniałem wcześniej - obecnie nie zajmuje się niczym (niedawno się obroniłem + właśnie skończył mi się staż) dlatego cierpie na nadmiar wolnego czasu. Lubię wyśmiewać się z głupoty innych ludzi i pić smaczne piwko na słońcu.
7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?
Szczerze to nie przeczytałem ale jak go znajdę to na pewno to zrobię.
8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę?
Koleżanek mam dużo - jak każdy kto studiuje na uczelni ekonomicznej - ale ładnych jak to w życiu zwykle bywa jest niewiele. Do tego ładnymi koleżankami się nie dzielę (tak tak wiem, jestem samoubny) więc nie macie co liczyć na zdjęcia ;]

PS. Odnośnie klasy postaci - byłbym bardzo wdzięczny za sugestie czym się teraz dobrze gra w PvP. Mam na myśli walki typu 1 vs 1, 1 vs 5, 1 vs party itp. bo podejrzewam, że na full buffie to prawie z każdej klasy da się coś ugrać. W razie jakiś dodatkowych pytań walcie.
Pozdrawiam
 
 
Lasqurix 
Elder

Klasa: UP Wynn
Dołączył: 15 Maj 2007
Skąd: Duchy
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 9:26 pm   

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

To noob, nie bierzcie go :D

Co do klas dobrych w pvp to 1v1 najlepszy jest summoner, łucznik ogólnie jest zajebisty szczególnie w mass pvp, a im wyższy level tym lepszy. Sporo się różni od łuka którego znałeś ale daje rade, chociaż summonera w 1v1 nie pokona ;) Dobry jest też feoh (czyli mag), ale tym gra połowa serwera jak zwykle :D Summoner jest zajebisty w 1v1, ale nie graj bo nie lubię konkurencji :D Ogólnie ponieważ teraz jest 8 klas to każda jest niezła w pvp (na 1v1 nawet healer reza, i to w sumie po summonerze jest chyba najlepszy w takich walkach), ale jak masz sentyment do łuka to nim graj bo jest świetny no i ma masakryczny zasięg :D

PS. Gdyby ktoś nie zrozumiał ironii, ew. nie był z Alka i nie kojarzył Isha (co jest możliwe tylko w tym wypadku) to większego ZA nie mógłbym dać ;)
 
 
Dahard 
Heir

Klasa: Temple Knight
Dołączył: 20 Lut 2012
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 10:52 pm   

Oczywiscie ze ZA ;>
 
 
Mernom 
Heir

Klasa: Aoere
Dołączył: 18 Sty 2012
Skąd: Duchy
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 11:20 pm   

WON NIE!
 
 
 
Xirrathia 
Elder


Klasa: Iss
Dołączyła: 22 Lut 2012
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 11:31 pm   

Ishaner napisał/a:
Tytułem wstępu chciałem tylko powiedzieć, że nie planowałem już nigdy wracać do L2 - a już na pewno nie planowałem wylądować w KG - dlatego jestem zaskoczony tym podanie równie mocno jak wy.


ZA! :razz:
_________________
Kaszpirowsky <3
Ostatnio zmieniony przez Xirrathia Sro Kwi 04, 2012 11:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vortan 
Knight

Klasa: Feo Wizard
Dołączył: 23 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 5:59 pm   

a ja pamiętam i też jestem ZA :D
 
 
Korthor 
Baron


Klasa: Szaman Zniszczenia
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sie 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 1:04 am   

za- akademia
_________________
Allseron - Korthor - Destro - 82 lvl. wrc -79. koza 7x. -warlord 7x
Core - Diuk - Tank - 92 lvl
Dagul Ishi Kafak Ta-Folon Strigz


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo