Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Aldeon
Autor Wiadomość
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 9:59 am   

Ej nie robcie offtopa, to temat o Aldeonie i ciagnieciu druta :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Eder 
Heir

Klasa: Feoh Wizard
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2007
Skąd: Glory Guardians
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 11:22 am   

Proszę nie kojarzyć idioty ze screenów powyżej z Aldeonem. I tak baj de łej, dłużej na arii to on był w kg niż u nas;)
_________________
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 11:59 am   

Tylko będąc w KG nie zachowywał się tak, więc nie powtarzaj tych bzdur na prawo i lewo.
_________________
Tworzenie stron www
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 12:25 pm   

Aldeonki, nie smućcie się, to tylko gra :<

Chociaż, nakurwiajcie dalej żale na ogólnym/shout, bo jest zajebiście śmieszne to co piszecie :D
 
 
 
Eder 
Heir

Klasa: Feoh Wizard
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2007
Skąd: Glory Guardians
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 2:36 pm   

Jakich bzdur? Widzę na razie, że tu inni spinają zwieracze, a nie Aldeon. Ciśniecie po klanie przez gościa, który nawet w nim nie jest.
_________________
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 2:45 pm   

Jako to Nitrax powiedział - a miało być tak pięknie, united allseron itp ;].

Jak Was czytam to mam wrażenie, jak bym się 7 lat wstecz cofnął. Taki true hate, bo ktoś kogoś zabił. Tylko nam jeszcze boskich dekretów wojennych by eliot brakuje. Całkiem nie dawno razem na mumblu/ts siedzieliście, żarty, śmiechy.. Damn, ludzie to jednak co najmniej dziwny gatunek. Jakieś screeny z X czasu wstecz, bądź z Oli z czasów trup serwera o_0. Wtf w ogóle.

Pewnie, że debile się w każdym klanie znajdą, topic powinien nazywać się głównie Wiivern a nie Aldeon. Szkoda tylko Shalaren z tej rodzinnej trójki. Sami wyszli czy ich wyjebaliście?

W każdym razie, osobiście to mam do Ciebie Urg "ale" za to co się stało. Strzeliłeś najzwyczajniej focha. Jeszcze bym zrozumiał, jak byś miał 15 lat i był kobietą. Nie podoba Ci się system CP - spoko, z "KG" czy też z "allseronu" działające mamy chyba 1 czy 2 CP(pozostałe chyba 3 przeszły z innych klanów), reszta ludzi wchodzi w miejsca brakujących akurat w CP ludzi, bądź sami coś kminią, tj grają raczej po staremu. Tevira od tygodnia do klanu Ci nie dodali - spoko, od 3 dni wisiało info w jego poście, że się ma do Algora odezwać. Na zdanie "przecież pisze na forum, że ma się zgłosić do Algora" słysze Twoją odpowiedź - "a mi się tam nie chce czytać forum, po co to komu potrzebne". No kurwa z takim podejściem..

Mi dalej jest szkoda, bo mogliśmy razem więcej zdziałać. Nie chcieliście CP - trzeba było grac bez, KG za długo się zbiera - zbierajcie się sami krócej i róbcie coś sami skoro się da. Nie wiem po huj ten klan założyłeś, nie było niczego, czego byś sam nie mógł z "swoimi ludźmi z Aldeonu" zrobić wewnątrz KG. Przecież niczego nie zakazywaliśmy, ani niczego na siłę nie kazaliśmy robić. Nie było bata, była jedynie marchewka typu "chcesz ring AQ to rób sorca".

Teraz huj, będziemy się lać przez następne 7 lat (o ile serwer się utrzyma, klany nie zmienią miejsca/gry, ufo nie rozjebie ziemi tudzież klopsiki i inne zjawiska pogodowe) bo innego wyjścia z takim nastawieniem nie ma, sorry, czy to żartem czy nie, privovanie do ludzi "chodźcie do Aldeonu bo KG jest hujowe" było nie fer, i w pełni popieram decyzje Algora, żeby dać Wam war. To jest jedyne wg mnie słuszne wyjście w takim świetle sprawy.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
Ostatnio zmieniony przez Diva Pią Mar 09, 2012 2:57 pm, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
Ampharea 
Elder


Klasa: Aeore
Wiek: 33
Dołączyła: 03 Sty 2012
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 2:50 pm   

Saari napisał/a:
Nie no spoko.. nie ma to jak obrazowac klan wrzucajac praktycznie same screeny od kolesia ktorego juz od dawna w nim nie ma.. w sumie dluzej chyba byl w KG na Arii niz w Aldeonie. A na Arie przyszedl z AC :>

Ale co tam, kazda okazja by dopierdolic Aldeonowi jest dobra, co nie? ;)


Weź mi nic na temat tego W. nie pisz, ile to razy było mówione "wydalić, bo wstyd...", i nawet gdy dochodziło to do skutku, to był to taki człowiek bumerang... :???: Także ja bym Aldeonu nie wyśmiewała za jego zachowanie... Po prostu musi się znaleźć lider z jajami do wyproszenia takiej osoby.
_________________
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 2:52 pm   

@update poprzedni post.

Jeszcze jedno:

Ellenger napisał/a:
A ja mam prośbę, aby moderator poblokował wszystkie konta na forum ludzi z poza klanu.
Nie lubię się tak irytować z samego rana.


Kurwa i co jeszcze? To nie forum Allseronu.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
Ostatnio zmieniony przez Diva Pią Mar 09, 2012 3:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
UrgShak 
Heir

Wiek: 35
Dołączył: 19 Cze 2008
Skąd: Alter Aldeon
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 4:11 pm   

to grajcie sobie jak gracie i odpierdolcie sie od nas mi u dupy wiszą wasze cp i wasz kox csy itp

Jedno jest pewne w taki zlepku postaci z allseronu nic nie da sie zrobić

PS Wiivern to nie jest Aldeon i nigdy nie będzie macie to jak w banku :D
_________________
"jaka jest funkcja pierwotna z t^2 ?? yyyy cosinus .... dupa nie cosinus dziękuje Panu" XDXD

Ostatnio zmieniony przez UrgShak Pią Mar 09, 2012 4:14 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 6:55 pm   

Skoro tak ci koło dupy wszystko lata, to przestań pierdolić farmazony za każdym razem jak w łeb dostajesz. I ty i reszta osób z aldeonu. Przyznaj racje, że przegiąłeś z tymi privami i może w ogóle z nikim już nie gadaj, żeby więcej przypałów swojemu klanikowi nie robić.

Zresztą, skończcie proszę pierdolić o biciu 6x, 7x, 8x przez czwarte profy. Dobrze wiecie jak wyglądały wojny na allseronie. Wystarczył cynk od 'neutralnej' strony i już leciało X skoxanych osób, żeby dopierdolić dla owego "sześć-iksa". Zarówno u was, jak i u nas. I proszę cię Urg byś nie zaprzeczał, bo sam koxając suba dostawałem w ryj od postaci 85 (w tym także od ciebie). I jakoś hektolitrami jadu nie pluję w waszą stronę z tego powodu.

Po prostu macie chujowy znaczek :D

I kojarzycie mi się z osobnikami zmieniającymi klany jak rękawiczki, gdy któryś staje się 'bardziej modny" od własnego.
 
 
 
Nitrax 
Generał

Klasa: Yul Archer
Dołączył: 11 Cze 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Mar 11, 2012 1:59 am   

Jak dla mnie to zachowali sie jak MM - "<wstaw nazwe klanu> UBER ALLES, A MY SŁUGAMI JEGO, TYLKO TO CO MOJE JEST MOJSZE NIZ TWOJSZE", sekta, uzaleznienie i wyprany mozg:D

No coz, a jesli woli sie pierdolnac pospolitego focha zamiast dzialac i probowac naprawic sytuacje to takie sa efekty. Po 7 latach niektorzy dalej nie przyjmuja do siebie, ze w kazdym klanie, ba, nawet organizacji zupelnie niezwiazanej z L2 raz sa wzloty a raz upadki, ale jak to w tym kraju bywa, lepiej narzekac.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Nitrax Nie Mar 11, 2012 2:02 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zairizz 
Baron


Klasa: Othel
Dołączył: 18 Gru 2011
Skąd: AC
Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 7:16 am   

http://img542.imageshack..../shot00011i.png

przyczajony Ardis i ukryty Diuk :D
 
 
Tony 
Kopalnia Pomysłów


Wiek: 32
Dołączył: 12 Wrz 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 10:06 am   

dzięki, uśmiechłem się z rana xD
_________________

 
 
 
Korthor 
Baron


Klasa: Szaman Zniszczenia
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sie 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 12:32 am   













hahah jednym slowem mamy przejebane xD
_________________
Allseron - Korthor - Destro - 82 lvl. wrc -79. koza 7x. -warlord 7x
Core - Diuk - Tank - 92 lvl
Dagul Ishi Kafak Ta-Folon Strigz


 
 
 
UrgShak 
Heir

Wiek: 35
Dołączył: 19 Cze 2008
Skąd: Alter Aldeon
Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 8:50 pm   

już wiemy kto był największym malarzem na allseronie przynajmniej :D
_________________
"jaka jest funkcja pierwotna z t^2 ?? yyyy cosinus .... dupa nie cosinus dziękuje Panu" XDXD

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo