Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Shinito
Autor Wiadomość
Kenshin 
Vassal


Klasa: Blada klecha
Wiek: 38
Dołączył: 15 Maj 2007
Skąd: Duchy, Eisteddfod
Wysłany: Czw Maj 10, 2012 10:33 pm   Shinito

Szit, nie mogę się powstrzymać i podanko muszę rączo pierdolnąć ;) Tyle starych koksów w jednym miejscu to rzecz niecodzienna hrhr. Dżizas! W L2 miałem nigdy więcej nie grać, ale Vaka mnie przekupił pszenicznym piwem i zgrabną dupką ;)

1. Klasa, lvl, suby, noble, etc.
Blada wywłoka, klecha, 43lvl (ta, wiem - nie wypada się anonsować przed 52 sesese). Nobli i subów brak.

2. Dlaczego ta profesja a nie inna, jak długo nią grasz, jak zamierzasz ją rozwijać etc?
Nie wyobrażam sobie siebie w innej skórze. Lubię grać support, lubię grać go dynamicznie. Na Arii gram z kilka dni, na Allku grałem trochę dłużej :) Na tę chwilę zamierzam zaniechać eksperymentów i lecieć w czysty support.

3. Ile czasu poświęcasz na grę?
Szczerze mówiąc niewiele. Aktualnie jestem w trakcie wielkiej akcji spod znaku ogarnięcia ogromnej kuwety - szukam nowej pracy, uczelni, chaty i swojego kąta. Jest szansa, że w średnio oddalonej przyszłości będę miał lepsze kox-warunki. Na tę chwilę stawiam na 2h co 3 dni + co ważniejsze eventy.

4. Jak długo grasz w L2, jakie serwery odwiedziłeś(aś)? Jeśli grałeś(aś) na Allseronie proszę podać nick postaci.
W L2 grałem od początku Allseronu. Początkowo Kenshin, potem Shinito - postać jedna, zawsze kapłan.

5. Czy posiadasz mikrofon/słuchawki/TeamSpeak 3 czy zamierzasz ich używać na co dzień czy tylko w razie potrzeby?
Wszystko mam, działa, nie pierdzi. Chciałbym się wpierniczać na jakiego TSa czy Mumbla za każdym razem jak jestem w grze i brać czynny udział w konwersacji, jednak aktualnie dzielę ekstremalnie mały pokój z narzeczoną i póki ten stan się utrzyma, mikrofon będę włączał tylko jak zajdzie taka potrzeba. Słuchawy na ryju to żaden problem.

6. Kilka najważniejszych rzeczy o sobie, czym się zajmujesz w rl, ile masz lat?
Jestem pączusiowaty, lubię piwo i nie mogę go za dużo pić bo mam podwyższony cholesterol ^^ 27 lat, sieci ICT, główna zajawka to zabawki Cisco :)

7. Czy przeczytałeś(aś) ze zrozumieniem i akceptujesz wszystkie punkty regulaminu klanu?
Nie czytałem, ale będę grzeczny ;]

8. I oczywiście nawiązując do tradycji - masz jakieś fajne koleżanki/siostry/dziewczynę/żonę?
Mam narzeczoną, ale gracze jej nie pociągają seksualnie (lol?). Mam też mamę i babcię. Koleżanki same szpetne, bom z Polibudki. Ktoś się pisze na pasztet? ^.^'

Ale fajowo, waaaa!
_________________
Czy boicie sie Duchow ?

www.deryngs.geoblog.pl
 
 
Ishaner 
Vassal

Dołączył: 04 Kwi 2012
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 9:22 am   

przeciw - nie masz czego szukac w l2 z podwyzszonym cholesterolem, teraz zostalo ci juz tylko siedziec na balkonie i w pierdziec w stolek
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 10:05 am   

Byłbym ZA, ale 2h co 3 dni to się raczej nie da w to grać. Trafisz do MG i wróżę Ci że pograsz miesiąc, może nawet 2, dobijesz w tym czasie 7x i przestaniesz grać bo ci się znudzi.
_________________
Tworzenie stron www
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 12:29 pm   

Hje hje, dinozaury górą!
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Korthor 
Baron


Klasa: Szaman Zniszczenia
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sie 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 12:32 pm   

za do akademi
_________________
Allseron - Korthor - Destro - 82 lvl. wrc -79. koza 7x. -warlord 7x
Core - Diuk - Tank - 92 lvl
Dagul Ishi Kafak Ta-Folon Strigz


 
 
 
Xirrathia 
Elder


Klasa: Iss
Dołączyła: 22 Lut 2012
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 2:28 pm   

Za, tylko dodajcie więcej zdjęc z Wietnamu :>
_________________
Kaszpirowsky <3
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 3:49 pm   

ZA
dzinozaury nie mosza grac maja tylko byc ich szkietety i swiecic sie :)
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
Kenshin 
Vassal


Klasa: Blada klecha
Wiek: 38
Dołączył: 15 Maj 2007
Skąd: Duchy, Eisteddfod
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 6:36 pm   

Ishaner napisał/a:
przeciw - nie masz czego szukac w l2 z podwyzszonym cholesterolem, teraz zostalo ci juz tylko siedziec na balkonie i w pierdziec w stolek

Ssij ^^

Ellenger napisał/a:
Byłbym ZA, ale 2h co 3 dni to się raczej nie da w to grać. Trafisz do MG i wróżę Ci że pograsz miesiąc, może nawet 2, dobijesz w tym czasie 7x i przestaniesz grać bo ci się znudzi.

Spoko, jak sytuacja pozwoli to będę grał. Jak nie to dam znać i będę z Wami szczery panowie :)

Diva napisał/a:
Hje hje, dinozaury górą!

Ta jest! Dziwne uczucie :]

Korthor napisał/a:
za do akademi

Super, jak wszyscy są co do tego zgodni to z dziką rozkoszą dołączę. Z kim mam gadać? Odezwę się w grze jak wbiję 52lvl.

Xirrathia napisał/a:
Za, tylko dodajcie więcej zdjęc z Wietnamu :>

Mamy gotowy cały pokaz full HD z filmami i muzyczką (część zdjęć inna niż na blogu, wszystkie po stosownej obróbce), ale mam chwilowo taki wybredny i wolny net, że jak uploaduje na Google Drive to a) nie mogę grać oraz b) stan ten trwałby 3 doby = przejebane ;p Wrzucę asap. A tymczasem zapraszam do lektury, chyba że jesteś kox-hardkorem i łyknęłaś całą relację w jeden wieczór hrhr.

Vishar napisał/a:
ZA
dzinozaury nie mosza grac maja tylko byc ich szkietety i swiecic sie :)

Oj tam oj tam ;)
_________________
Czy boicie sie Duchow ?

www.deryngs.geoblog.pl
 
 
Korthor 
Baron


Klasa: Szaman Zniszczenia
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sie 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 8:46 pm   

w grze pm diuk/sakuya/stratos
_________________
Allseron - Korthor - Destro - 82 lvl. wrc -79. koza 7x. -warlord 7x
Core - Diuk - Tank - 92 lvl
Dagul Ishi Kafak Ta-Folon Strigz


 
 
 
Ishaner 
Vassal

Dołączył: 04 Kwi 2012
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 10:52 pm   

Kenshin napisał/a:
Ishaner napisał/a:
przeciw - nie masz czego szukac w l2 z podwyzszonym cholesterolem, teraz zostalo ci juz tylko siedziec na balkonie i w pierdziec w stolek

Ssij ^^


narzeczona nie bedzie zazdrosna?
Ostatnio zmieniony przez Ishaner Pią Maj 11, 2012 10:52 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Amar 
Vassal

Klasa: SS,Bisz,warlord,tyrek
Wiek: 40
Dołączył: 18 Sty 2012
Skąd: Duchy
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 11:07 pm   

Wielkie ZA dla tego pana :)
 
 
 
Kenshin 
Vassal


Klasa: Blada klecha
Wiek: 38
Dołączył: 15 Maj 2007
Skąd: Duchy, Eisteddfod
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 2:57 pm   

Yyy, gdzie mogę znaleźć regulamin? :)
_________________
Czy boicie sie Duchow ?

www.deryngs.geoblog.pl
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 4:39 pm   

wisi w sali 309b za szafa chlodnicza do przechowywania zwlok za ta mnijsza 4-drzwiowa
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
Glenn 
Heir

Dołączył: 14 Lut 2012
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 6:57 pm   

nie czytalem - za
 
 
Xirrathia 
Elder


Klasa: Iss
Dołączyła: 22 Lut 2012
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 3:48 pm   

Kenshin napisał/a:
A tymczasem zapraszam do lektury, chyba że jesteś kox-hardkorem i łyknęłaś całą relację w jeden wieczór hrhr.


Co ja poradze jak ja lubie geoblogi, zwlaszcza jak sa ladne zdjecia :roll:
_________________
Kaszpirowsky <3
 
 
Kenshin 
Vassal


Klasa: Blada klecha
Wiek: 38
Dołączył: 15 Maj 2007
Skąd: Duchy, Eisteddfod
Wysłany: Nie Maj 20, 2012 1:26 pm   

Yoooo, niestety w związku z totalnym urwaniem dupy nie będę w stanie ciorać :( Wylazłem coby miejsca nie zabierać. Dzięki i sorki za zamieszanie!
_________________
Czy boicie sie Duchow ?

www.deryngs.geoblog.pl
Ostatnio zmieniony przez Kenshin Nie Maj 20, 2012 1:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo