Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Diablo III Open Beta weekend
Autor Wiadomość
Lasqurix 
Elder

Klasa: UP Wynn
Dołączył: 15 Maj 2007
Skąd: Duchy
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 10:32 am   Diablo III Open Beta weekend

http://us.battle.net/d3/e...ekend-4_19_2012

Koniec koxu ;)
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 3:27 pm   

Spoko, graj jak najdłużej, może cię z lvlem dogonię ;p
_________________
Tworzenie stron www
 
 
Lasqurix 
Elder

Klasa: UP Wynn
Dołączył: 15 Maj 2007
Skąd: Duchy
Wysłany: Sob Kwi 21, 2012 11:10 am   

Goń, goń - mi się póki co nie chce w L2 grać i to nie tylko przez DIII
 
 
Zairizz 
Baron


Klasa: Othel
Dołączył: 18 Gru 2011
Skąd: AC
Wysłany: Sob Kwi 21, 2012 11:47 pm   

weź :P od 2 dni nie mogę zalogować na D3 bo cały czas albo przeciążony serwer albo maintenance maja ;/
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 12:46 am   

n00b :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Lasqurix 
Elder

Klasa: UP Wynn
Dołączył: 15 Maj 2007
Skąd: Duchy
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 1:08 am   

A ja się zalogowałem. Trochę problemów z server busy było, ale odrobina cierpliwości i poszło. Na początek przeszedłem sobie (króciutką w becie) kampanię czarodziejką, potem pograłem trochę innymi charami na public server. Szczerze mam mieszane uczucia. gra mnie początkowo wciągnęła, ale przynajmniej w becie nie ma czegoś co by pokazywało, że może przykuć do monitora na dłużej. Przejście tej części kampanii, która jest dostępna w becie na poziomie normal (jedyny tryb) jest banalne, nawet dla diablo-laika jak ja (nie byłem fanem dwójki :P ). Bossy nie stanowią wyzwania żadnego, ot beczki HP na które nie potrzeba żadnej specjalnej taktyki, szczerze w żadnym miejscu się nawet nie spociłem a jakikolwiek hack&slash widziałem na oczy ostatnio 10 lat temu ;) Pewnie w pełnej wersji gry to tak nie będzie wyglądało, ale beta generalnie nie porywa imho.

Co mi się podobało to dynamika i wygląda walki, to jest fajne - zresztą widziałem to już po filmikach. rozwój postaci czy jest fajny to cięzko ocenić, uproszczony względem poprzednich części co pewnie boli fanów serii, mi to tam w sumie powiewa. Max osiągnąłem 11 lvl (ogólnie w becie da się do 14 dociągnąć) na czarodziejce więc jakiś uber buildów nie dało się tam robić ;)
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 10:58 am   

W pizde z taką betą, na win7 x64 trzeba spędzić 2 dni żeby w ogóle dało się zainstalować. ;s
 
 
 
Zairizz 
Baron


Klasa: Othel
Dołączył: 18 Gru 2011
Skąd: AC
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 11:35 am   

mi się w końcu udało znaleźć taki moment, że można było zalogować :P
i powiem wam, że zajebiście mi się podoba xD
 
 
Lasqurix 
Elder

Klasa: UP Wynn
Dołączył: 15 Maj 2007
Skąd: Duchy
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 11:53 am   

Ja nie miałem żadnych problemów z instalacją na win7 x64. Tyle, że w piątek strasznie wolno ściągało o serwery były przeciążone.

PS. Zagrałem sobie barbarzyńcą na hardcorze, poszedłem od razu na bossa bez sensownych itemów, z niskim levelem i okazało się, że nie jest tak łatwo ;) Potków mi brakło w połowie walki i padłem :P
 
 
Myrusha 
Elder


Klasa: Titan
Dołączył: 31 Maj 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 9:38 am   

On ma tego skilla podobnego do succubusów. Jak mi przypieprzył na barbarzyńcy, to zostawało 10% życia. Ogólnie wrażenie nie najgorsze, ale rzeczywiście trochę cukierkowate te kolory. Duzy plus za stworka "groteska" ;)
_________________

 
 
Myrusha 
Elder


Klasa: Titan
Dołączył: 31 Maj 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Maj 15, 2012 8:28 pm   

Dzisiaj w godzinach popołudniowych pierwsi maniacy zabili Diablo :D
_________________

 
 
QNIO 
Baron


Klasa: BD SH SE
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 9:17 pm   

Cytat:

(...) Pierwsze informacje mówiły o graczu, który ukończył Diablo III w dokładnie 12 godzin i 29 minut. Warto dodać, że kierował on barbarzyńcą na normalnym poziomie trudności. Wynik to co prawda bardzo dobry, ale jeszcze nie szokujący.

Taki nadszedł, ku wielkiemu zaskoczeniu... z Korei. Tam największym fanom produkcji Blizzarda, jej pokonanie zajęło od 5 do 4 godzin. Także i tutaj wybrano normalny poziom trudności, a osoby które dokonały takiego wyczynu zapewne nie zaliczają się do przeciętnych graczy, ale do największych fanatyków.

Mimo tego i tak wydaje się, że 4 godziny to naprawdę mało jak na tak długo i skrupulatnie szykowny tytuł, tym bardziej, że ma to miejsce chwilę po premierze. Oczywiście gracze, którzy osiągnęli takie wyniki nie podziwiali raczej pięknego świata gry i pędzili przez kolejne jego fragmenty z prędkością światła. Tak czy inaczej, wynik wart jest odnotowania.

Udokumentowane uporanie się z Diablo III zobaczyć możecie w kanale jednego z użytkowników na youtube. Jak widać, radził on sobie całkiem dobrze.

http://www.youtube.com/user/beardybum1988/videos (...)
_________________
idzie wiosna, slonce zaczyna mi swiecic w monitor :/
 
 
Naib 
Knight

Dołączył: 03 Sty 2012
Skąd: Chimaru
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 9:37 am   

Eee, tam ... speed run to nie gra. Chyba, że ktoś czeka prawie 12 lat na grę tylko po to by się po niej przebiec. :P Równie dobrze można by wysnuć wniosek, że Fallouty są do bani, bo Fallout 1 da się przejść w 5 minut, a Fallout 2 w 15. :P

Osobiście delektuję się grą, zaglądam sobie do każdego napotkanego lochu. Tak grając - wychodzi po 7-8h na akt. W sumie przejście D3 za pierwszym razem zajmie mi sporo więcej czasu niż przejście D2 takim samym systemem - D2 ukończyłem w mniej niż 20h, odkrywając 100% mapy przy pierwszym gameplayu.
Ostatnio zmieniony przez Naib Pią Maj 18, 2012 9:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 9:51 am   

20h to i tak jest śmiech na sali. I oni nad tym siedzieli 12 lat? Ładna lipa :)
_________________
Tworzenie stron www
 
 
Naib 
Knight

Dołączył: 03 Sty 2012
Skąd: Chimaru
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 11:55 am   

No, jakoś 20-30h pewnie w sumie będzie. Jak dla mnie - całkiem przyzwoity czas przy pierwszym gameplayu. Powiem więcej - czas optymalny dla "siekanki". Tak to fabuła jakoś sensownie leci do przodu i w miarę ciekawie jest. Pewnie bez problemu mogliby zrobić i 100-200h pierwszego gameplaya - po prostu ustawić więcej generowanych automatycznie plansz/dungeonów między fabularnymi węzłami i po krzyku. Tyle, że mnie by wtedy gra zaczęła nudzić.

Osobiście wszystkie nowe gry przy pierwszym gameplayu zamykam poniżej 20h, bez rushowania. Więc i tak nieuważam by było źle. Bez zaglądania, jak ja, w każdą możliwą dodatkową lokację - pewnie średni czas gry jest zbliżony do innych gier.

Co do tych "12 lat pracy". Nad tym tytułem nie siedzieli 12 lat, a zaledwie 4-5. Końcem 2006 pogrzebali całkowicie to co robił Blizzard North (pewnie nie chcieli sobie konkurencji dla WoWa robić) i zaczęli produkcje gry od zera.

Jak będę miał w miarę pełny obraz gry to się podzielę wrażeniami. :P Narazie parę rzeczy mnie mile zaskoczyło, ale i kilka zawiodło.
 
 
Lasqurix 
Elder

Klasa: UP Wynn
Dołączył: 15 Maj 2007
Skąd: Duchy
Wysłany: Wto Maj 22, 2012 8:21 pm   

Co za różnica w ile się przechodzi normal? Gra zaczyna się od Inferno dopiero tak czy siak ;)

Ktoś jeszcze gra tu? Jak coś mój battletag: Lasq#2666

Wizard 60lvl, 2 akt inferno
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Maj 22, 2012 9:49 pm   

Jak dla mnie mimo wszystko content pod względem czasu gry w D3 jest dosyć żalowy względem D2.

Speedruny speedrunami, ale pamiętajcie że przejście gry w parenaście godzin bezpośrednio po premierze, bez względu na to jacy oni są pro, to już nie jest speedrun, bo niby skąd gracze mieliby znać rozkład i budowe zadań/poziomów. Świadczy to negatywnie o grze i nic więcej.

Dla porównania moje pierwsze przejście Diablo 2 zajęło mi jakieś pół roku na poziomie normal (mimo że zagrywałem sie latami w D1), a teraz po kilku latach łupania na battlenecie, znając D2 na wylot zajmuje mi to mimo wszystko pare dni, a nie godzin.

Po prostu, wcześniejsze odsłony nie przebaczały spartaczonych buildów postaci, oraz gnania na pałe, oby dalej. Nie mówie, że D3 jest jakoś wyjątkowo liniowe nawet jak na standardy hack'n slash (chociaż o wiele bardziej liniowe niż poprzednicy), exploracja i wątki poboczne napewno są fajne, ale to dodatek. W D2 i D1 w zasadzie obligatoryjne było zwiedzanie mapy i odwiedzanie miejsc poza głównym wątkiem bo w przeciwnym razie przebicie sie dalej było niemożliwe.

W D3 patrząc na speedruny kilka dni po premierze odnosze wrażenie że znający gre człowiek może ją ukończyć w pare godzin przebiegając się tylko po głównych questach i bossach. A co do buildu postaci to optymalny poda mu gra na tacy.

Dla mnie to śmierdzi.
Ostatnio zmieniony przez HaarmenSheltar Wto Maj 22, 2012 9:51 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo