Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Słuchawki i mikrofon.
Autor Wiadomość
Ilfirinlaime 
Heir


Klasa: Żul Arczer
Wiek: 37
Dołączył: 27 Lis 2012
Skąd: VoxDei
Wysłany: Nie Gru 09, 2012 12:54 am   Słuchawki i mikrofon.

Planuje zakupić słuchawki i mikrofon takie troszku lepsiejsze, oto nad czym się zastanawiam. Budżet do 200zł.

Superlux HD669 + Zalman ZM-MIC1 ~ 170zł

Lub jesli nie warto dokładać to hd669 to juz po taniości:

Superlux HD681 + Zalman ZM-MIC1 ~ 110zł

Czy może jednak dorzucić i wziąć CreativeAurvana Live!? Warto?
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Gru 09, 2012 1:12 pm   

Jak słuchawki do L2 to tylko z mic, bo bedziesz wkurwiał innych xd
 
 
 
Ilfirinlaime 
Heir


Klasa: Żul Arczer
Wiek: 37
Dołączył: 27 Lis 2012
Skąd: VoxDei
Wysłany: Nie Gru 09, 2012 1:37 pm   

Zalman ZM-MIC1 <------ A to wg Ciebie to co to jest? Ziemniak?
 
 
Ilfirinlaime 
Heir


Klasa: Żul Arczer
Wiek: 37
Dołączył: 27 Lis 2012
Skąd: VoxDei
Wysłany: Nie Gru 09, 2012 5:44 pm   

No zero pożytku z was ;p
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Gru 09, 2012 7:48 pm   

Nie jestem żadnym melomanem, technologicznym łupieżcą czy innym cyfrojebem, nie testowałem także innych słuchawek dla porównania. Na takie namówił mnie kiedyś Kodurn po przeczytaniu jakiś tam for - http://www.benchmark.pl/m...lejny-2800.html . Do L2 w zupełności wystarczają, naprawdę zajebiście wygłuszają otoczenie (co wkurwia innych domowników próbujących się z Tobą skomunikować bez podnoszenia głosu). Jedyny minus jaki się dopatrzyłem, że na przedłużaczu są trzy żyły.. papudraki widocznie stwierdzili, że czwarta jest zbędna.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Ilfirinlaime 
Heir


Klasa: Żul Arczer
Wiek: 37
Dołączył: 27 Lis 2012
Skąd: VoxDei
Wysłany: Nie Gru 09, 2012 9:33 pm   

Zdecydowałem się na te CREATIVE SOUND BLASTER TACTIC 3D SIGMA jako, że mam integre dźwiękówke a do nich dołączony jest adapter THX TruStudio Pro Dual Mode™, który ma dobre opinie i jest duuuuuużo lepszy aniżeli integra. No i ogólnie te słuchawki mają dobre recenzje, także wydaje mi się, że będzie to dobry wybór.
Ostatnio zmieniony przez Ilfirinlaime Nie Gru 09, 2012 9:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Caldael 
Vassal

Klasa: Othell Rouge
Wiek: 34
Dołączył: 27 Lis 2012
Wysłany: Nie Gru 09, 2012 11:51 pm   

Mam dokładnie te słuchawki. Jeśli chodzi o gry jak najbardziej polecam. Natomiast do słuchania muzyki nie są już takie świetne.
_________________
Vendui. Usstan tlun Nesaro, barra d'lil drathir.
 
 
 
Scoffer 
Vassal


Klasa: Tank
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lis 2012
Wysłany: Pon Gru 10, 2012 12:05 am   Creative

Jezeli chcesz wydac 180+/- to Creative Mk2 (mam je i po 5 h troche boli glowa) albo Creative Hs800/1000 ja mialem hs 1000 i byly zajebiste nigdy nic mnie nie bolalo po nich. Ogolnie w HS800/1000 masz bardzo dobry mikrofon za to w hs2 lepszy dzwiek. Moim zdaniem to sa jedne z najlepszych sluchawek dla graczy cena/jakosc.
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Pon Gru 10, 2012 12:09 am   

Lepiej jednak sluchawki do muzyki i mikrofon osobno. Takie sluchawki nie sa w grach w niczym gorsze, a we wszystkim innym przewyzszaja gamingowe o lata swietlne.
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Ilfirinlaime 
Heir


Klasa: Żul Arczer
Wiek: 37
Dołączył: 27 Lis 2012
Skąd: VoxDei
Wysłany: Pon Gru 10, 2012 3:37 am   

Wiem, że lepsze byłyby te creative Aurvana Live ale nie mam do tego karty dźwiękowej więc i tak nie wykorzystam. A do tych Tactic 3D sigma jest dołączony b.dobry adapter dzięki czemu wykorzystam wydaje mi się pełnię możliwości tych Tacticów. Kolejną sprawą jest fakt, że w słuchawkach praktycznie tylko gram i ew. oglądam filmy. Muze puszczam z głośników więc na słuchawkach bym i tak raczej nie słuchał. Te 3D Sigma wydają się najrozsądniejszym wyborem... chyba. Dobra czas się kłaść...
Ostatnio zmieniony przez Ilfirinlaime Pon Gru 10, 2012 3:40 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ilfirinlaime 
Heir


Klasa: Żul Arczer
Wiek: 37
Dołączył: 27 Lis 2012
Skąd: VoxDei
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 9:02 pm   

Wziałem tactic 3d sigma no i graja naprawde fajnie, tylko musiałem wyłączyć integre na płycie bo mi bluescreena wywalało. Tez tak miales Caldael? Razem nie chciało chulać z adapterem.
Ostatnio zmieniony przez Ilfirinlaime Pią Gru 14, 2012 9:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo