Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Be3
Autor Wiadomość
Be3 
Vassal

Klasa: Yul Archer
Wiek: 37
Dołączył: 23 Lis 2012
Skąd: Suwałki
Wysłany: Pon Gru 24, 2012 3:49 am   Be3

Nie chciałbym by ktoś odebrał mnie negatywnie, bardzo szanuje ten klan za jego tradycje z poprzednich serwerów, nie wątpię w to że odnosił on wielkie sukcesy na tych serwerach, jednak to nie wystarczy do bycia dobrym klanem na core… Zrobicie z tym postem co zechcecie… Życzę naprawdę wam wszystkiego najlepszego i nie chodzi o nadchodzące święta ale o to czym ten klan stanie się w przyszłości… jednak piszę ten post po to by zwrócić waszą uwagę na kwestie które przynajmniej według mnie wymagają głębszego zastanowienia a jeśli ktoś chciałby zapytać dlaczego robię to dopiero opuszczając ten klan to śpieszę z wyjaśnieniami że nigdy nie poczułem się jego częścią… a stało się to za sprawą tego że nie należałem do super pro ogarniętych graczy ze starych serwerów którzy maja tu dodatkowe przywileje choć może nie zawsze mogą pochwalić się lvl’em czy wiedzą na temat samej gry… Sam zawsze służyłem swoją wiedzą dla wszystkich tych co chcieli się czegoś dowiedzieć i myśle ze przykładów będzie wiele dlatego mam nadzieje że zamiast unosić się dumą i kasować ten post lub próbować mnie ośmieszyć ktoś weźmie do siebie te słowa i postara się rozwinąć ten klan do naprawdę fajnej postaci bo na razie sytuacja wygląda tak że żelazny skład KG dobiera klanowiczy tak by zawsze mieć skład na instancje ich interesujące a reszta niech się sobą martwi. Pretensje mam przede wszystkim do Ardisa który jako CL powinien dbać o wszystkich klanowiczy nie ważne jaki mają lvl a nie jak dane mi było usłyszeć przy odejściu kilku osób, że obchodzą go tylko ludzie po 95 lvlu bo są wartościowi…
Powiem tak według mnie ten klan jedzie na reputacji i na razie może i cieszy się wzięciem wśród graczy, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie na dłuższą metę w klanie który jedyne co oferuje to CH i bufy… bo ludzie nie tego oczekują. Wierzę w szczerość CL’a że nie oczekiwał tego by mieć tylko skład na dzienne instancje ale chciał kultywować tradycje KG na tym serwerze…
Nie powiem że jestem specem ale z doświadczenia jakie zdobyłem we wcześniejszej grze proponuje by zająć się przede wszystkim regulaminem bo to mnie uderzyło na samym początku nie jest on stosowany do wszystkich graczy jak na przykład jeden z pierwszych punktów na temat formy nicku w grze jest czystą komedią bo praktycznie każdą nowo przyjętą osobę w klanie wita Xor… który jest czystym zaprzeczeniem tego ze regulamin ma jakąś wartość a jeśli ktoś chciałby się zapytać dlaczego to proponuje wreszcie wejść i przeczytać go (chodzi mi po pierwsze o punkt na temat tego jak powinien wyglądać nick gracza a po drugie o to jak gracz powinien się zachowywać…) i żeby była jasność nie czepiam się Xora tylko teog co jest wypisane w regulaminie jeśli nie przeszkadzają wam takie nicki to wywalcie ten punkt z regulaminu, i jeśli nie zależy wam na kulturze na czacie czy tsie to nie tłumaczcie go tym że on po prostu taki jest TROL tylko napiszcie że lubicie się obrażać i jest to w klanie mile widziane…
Odnośnie spraw organizacyjnych wiem że całkowity brak przymusu do robienia czegokolwiek w klanie jest super zachętą dla nowo przyjętych też wstąpiłem tu z tego powodu ale myślałem że to okres przejściowy, a tu klan osiąga dzienny online 40+ i co?.. nie da się wyjść nawet na istine nie mówiąc o np. octavisie .. gdzie nawet turasy was blokują (nie zaprzeczajcie bo to byli moi znajomi…) … bo nie ma chętnych (bo cały klan zrobił sobie instancje randomowo, gdzie nie raz ludzie na klanowym przekrzykują się że szukają kogoś na daną instancje a nigdy im nie przyjdzie do głowy by zanim zrobią pokój na coś to najpierw zapytać czy są chętni w klanie, tylko klanowicze stanowią zapchaj dziurę… na party nikt nie pojawił się od 30 minut nie ma żadnego znajomego nikt nie odezwał się na shaut’cie to się zapytam na klanowym…)
I jest takich przykładów naprawdę sporo .. i można je wymieniać i wymieniać… Ale nie ma sensu bo tak naprawdę wszystko zależy od CL’a i jeśli Ci Ardiss zależy na tym by ten klan się rozwijał to się odezwij .. nie mówei że do mnie choć zawszę chętnie pomogę (oczywiście jeśli nie będę traktowany jak ktoś gorszy bo jestem nowy..) ale w klanie masz naprawdę sporo osób które mogłyby Ci pomóc (bo posiadają wiedzę nie tylko na temat samej gry ale i kierowania ludźmi, organizacji i co najważniejsze są gotowe angażować się .. tylko na razie nie mają w co..) wynieść ten klan na poziom który przyćmiłby Alceron czy jakikolwiek inny serwer… tylko trzeba się tym zainteresować… w przeciwnym wypadku wartościowi gracze odejdą z klanu lub potraktują go jak poczekalnie do zdobycia odpowiednich poziomów by dołączyć do większych klanów a KG na zawsze pozostanie klanem bojącym się dać wara jakiemukolwiek klanowi na serwerze…

Dziękuję wszystkim z wspólną grę i życzę powodzenia.
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Pon Gru 24, 2012 2:49 pm   

Tak gwoli scislosci moj nick nigdy nie lamal regulaminu zarowno nowego, jak i starego KG z C1.
Regulamin napisał/a:
4. Szukamy postaci które posiadają jakiś charakter, czymś się wyróżniają spośród bandy cyganów o nickach z serii cizia18 czy inne emoboy. Zdajemy sobie sprawę, że to serwer dla mas, jednak staramy się wybierać ludzi którzy coś sobą reprezentują.

Rekrutacja napisał/a:
Jeśli twój nick brzmi: WiesiaPL, ChetnaCipka, ObsranyMarian lub podobnie, to raczej nie masz czego u nas szukać.


W odleglej przeszlosci byly juz u nas osoby o dlugich nickach, jak np. Xantshmeshnilnon. Ludzie naturalnie wybaluszali oczy, ale mimo to nikt nie robil problemow, mimo ze nie bylo zadnych systemow ulatwiajacych dodawanie do party czy targetowanie (musiales wpisac pelen nick zeby target zalapal, makr tez nie bylo). Jedyne co dzialalo to zaznaczanie i dodawanie do party. A ze teraz ludzie sa leniwi i jakby bardziej ograniczeni niz kiedys to wlasnie dlatego zrobilem sobie dlugi nick, zeby ludziom glupim zrobic na zlosc. Jesli komus to przeszkadza, no to sory Winetu :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Denearys 
Vassal

Klasa: Aeore Healer
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Lis 2012
Skąd: Edinburgh/Scotland
Wysłany: Wto Gru 25, 2012 1:00 pm   

odnosnie nikow wystarczy policzyc ile mamy postaci z dopiskiem PL :) , a odnosnie reszty co napisal be3 zgadzam sie z nim w 100% :D
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Wto Gru 25, 2012 2:16 pm   

Ja tez sie zgadzam! Ardis za malo dba o klanowiczy a za bardzo o klanowiczki i nie tylko klanowiczki! Zwlaszcza te mlodsze! :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Gru 25, 2012 5:36 pm   

Dotarłem do akapitu w którym mówi, że kumpluje się z turkami i przestałem dalej czytać :D
 
 
 
Tony 
Kopalnia Pomysłów


Wiek: 32
Dołączył: 12 Wrz 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Gru 25, 2012 6:12 pm   

jeśli chodzi o skladanie pt to zalezy jak sie trafi, tydzien temu zrobilismy klanowo octavisa a po nim pomieszaliśmy ludzi i 2x2 pt poszly na istine zeby ludzie z nizszymi lvlami sie zbyt długo z tym nie jebali

co do warów to pewnie posypią po najbliższych csach bo jednak ally z PF do czegoś zobowiązuje

a jeśli chodzi o Ardissa to tak, zjebał sprawe z oathami no ale widocznie romanse ważniejsze :P
_________________

 
 
 
Ardis 
Elder


Klasa: ISS Enchanter
Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2011
Skąd: Alter Aldeon
Wysłany: Wto Gru 25, 2012 6:45 pm   

Co wy macie do tych Oathow nuby >? Nie pojmuje teho hejtu, bo mieli lvle mniejsze.. Zresztą już nie ważne, bo wyszli z ally, a Wy czytajcie to info co przy logowaniu się włącza!! :evil:
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Wto Gru 25, 2012 6:47 pm   

A jak ktos nie ma Internetu?
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Sathes 
Ptaku


Klasa: Yul Archer
Wiek: 31
Dołączył: 26 Gru 2011
Skąd: Kiril Threndor
Wysłany: Wto Gru 25, 2012 7:33 pm   

Xorlarrin napisał/a:
Ja tez sie zgadzam! Ardis za malo dba o klanowiczy a za bardzo o klanowiczki i nie tylko klanowiczki! Zwlaszcza te mlodsze! :P


Prawda. :mrgreen:

Be3 napisał/a:
a nie jak dane mi było usłyszeć przy odejściu kilku osób, że obchodzą go tylko ludzie po 95 lvlu bo są wartościowi…


Przecież on nie dba o ludzi na 95+, to że na pt z nimi chodzi to jest dbanie? A co ma innego robić jak nie ma chodzić z turkami? Co na ludziom na 85 lvlu pt na k85 składać bo nie potrafią sami?

Be3 napisał/a:
(bo cały klan zrobił sobie instancje randomowo, gdzie nie raz ludzie na klanowym przekrzykują się że szukają kogoś na daną instancje


Z tym się zgodzę, ludzie wchodzą do gry i od razu lecą z turasami np na kartie
Zrozumiałbym, że danej osoby nie będzie później, ale są tacy co siedzą cały dzień.

Be3 napisał/a:
w przeciwnym wypadku wartościowi gracze odejdą z klanu lub potraktują go jak poczekalnie do zdobycia odpowiednich poziomów by dołączyć do większych klanów a KG na zawsze pozostanie klanem bojącym się dać wara jakiemukolwiek klanowi na serwerze…


Do kogo jak tam są same debile? HI się w końcu rozpadli a top klan niby, a czemu się rozpadli bo to była zgraja debili.
A wojny mamy 2 wypowiedziane i co i tak się nie zaczynają.

Xor ma długi nick ale regulaminu nie łamie jak już to twój to robi..
Zaczęło ci to dopiero teraz przeszkadzać jak wyszedłeś z klanu? Z takim podejściem nic też nie zdziałasz.
Ostatnio zmieniony przez Sathes Wto Gru 25, 2012 7:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zairizz 
Baron


Klasa: Othel
Dołączył: 18 Gru 2011
Skąd: AC
Wysłany: Wto Gru 25, 2012 7:44 pm   

Tony napisał/a:
tydzien temu zrobilismy klanowo octavisa a po nim pomieszaliśmy ludzi i 2x2 pt poszly na istine zeby ludzie z nizszymi lvlami sie zbyt długo z tym nie jebali


dokładnie, a w tą sobotę nikt z wyższymi lvlami nie chciał iść z niższymi, bo "zapomnieli" cc rozwalić i wszyscy co mieli wyższe lvl sobie olali tych co ostatnio nie rozwalili cc, a później Ci <95 mieli pretensje, że się na nich nie poczekało...

no kurde, albo rybki albo akwarium. szanujmy się na wzajem to wszyscy będą happy.

a co do oathow. ja mam do nich jeden wielki "hejt" za to, że zamiast sobie coś próbować ogarniać samemu to dosłownie o wszystko się proszą. a ostatnio jak BS pomogli jakiemuś nup klanowi odbić ich fort to jaka była ich reakcja jak już ten fort im zabrali?
"dobra to jak mamy tyle osób to może na h3 pójdziemy" no kurwa jak się chce coś mieć to trzeba się starać, a nie non stop liczyć na to, że ktoś będzie pomagał...
 
 
Variksal 
Heir

Klasa: Phantom Summoner
Dołączył: 05 Cze 2008
Skąd: Chimaru
Wysłany: Wto Gru 25, 2012 9:09 pm   

Raczej staram się unikać pisania postów na forach, ale w tym temacie chcę napisać moje subiektywne opinie, nie wypowiadam się za cały klan.

Najpierw będę cytował wypowiedzi Be3, a następnie pisał co myślę na ten temat.

1) „Życzę naprawdę wam wszystkiego najlepszego.”

Ja Tobie również.

2) Na razie sytuacja wygląda tak że żelazny skład KG dobiera klanowiczy tak by zawsze mieć skład na instancje ich interesujące a reszta niech się sobą martwi.

Może źle Cię zrozumiałem , ale ja to odbieram tak: oczywiste jest, że dobieram ludzi na interesujące MNIE instancje, bo to JA składam drużynę. Nie mam pojęcia co może być w tym złego. Żelazny skład KG tu jest mi ciężko zrozumieć. Chodzi Ci o tych „super pro ogarniętych graczy ze starych serwerów”?? Grałem na serwerze gdzie istniało KG (Allseron) , ale w obecnym KG nie wiem czy jest więcej jak 10 aktywnych osób z Allserou.

3) Pretensję mam przede wszystkim do Ardissa [….] obchodzą go tylko ludzie po 95 lvl bo są wartościowi.

Ardiss jest jedną z ostatnich osób, do których można mieć pretensję. Piszesz, że obchodzą go tylko ludzie po 95 lvl bo są wartościowi, gdyby to była prawda nie dodawałby ludzi o mniejszych levelach tylko same 95+, a tak nie jest. Wystarczy sprawdzić dział rekrutacja…

4) Klan jedzie na reputacji i na razie może i cieszy się wzięciem wśród graczy, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie na dłuższą metę w klanie który jedyne co oferuje to CH i bufy.

Piszesz, że klan jedzie na reputacji, skoro tak to przestałby istnieć po przejściu z Arii na Core , gdzie liczba aktywnych graczy nie przekraczała 10. Jakoś tą reputację trzeba było zdobyć. Druga część, „w klanie który jedyne co oferuje to CH i bufy” To jest Twoje zdanie , niektórym tylko domek klanowy ze zwracaniem expa, innym trochę więcej, zależy od podejścia.

5) Zająć się przede wszystkim regulaminem pierwszych punktów na temat formy nicku w grze.

Tu się zgadzam, chociaż z drugiej strony dziwnie by wyglądał klan, gdzie większość Nicków jest typu ChetnaCipka, ObsranyMarian, wole już tego Xora :P .

6) Jeśli nie zależy wam na kulturze na czacie czy tsie to nie tłumaczcie go tym że on po prostu taki jest TROL tylko napiszcie że lubicie się obrażać i jest to w klanie mile widziane.

1) „Nie tłumaczcie go tym że on po prostu taki jest TROL”- Dlaczego mamy tego tak nie tłumaczyć skoro to jest prawda?? Takie wyjątki jak Xor się zdarzają, i z tego co wiem nikt większych pretensji do Xora o to nie ma.
2) „tylko napiszcie że lubicie się obrażać i jest to w klanie mile widziane”- nie wiem czy śmiać się , czy płakać po przeczytaniu tego zdania.


7) Nie da się wyjść nawet na istine nie mówiąc o np. octavisie – Jak nie da się wejść na istine?? Ktoś nie pozwolił Ci złożyć własnej drużyny i zrobić instancji?? Bo innej możliwości chyba tu nie ma. Odnoście octavisa z tego co wiem, to przynajmniej 1 raz udało nam się go klanowo zrobić, z tego względu że nie ma na tyle osób 95+, żeby w każdej chwili udało się złożyć na niego pt.

8 ) klan zrobił sobie instancje randomowo, gdzie nie raz ludzie na klanowym przekrzykują się że szukają kogoś na daną instancje a nigdy im nie przyjdzie do głowy by zanim zrobią pokój na coś to najpierw zapytać czy są chętni w klanie, tylko klanowicze stanowią zapchaj dziurę

Przeczytaj kilka razy to zdanie a zrozumiesz, że jest bez sensu. Bo z tego co piszesz, to ludzie krzyczą na klanowym, że szukają kogoś na instancję, i w tym samym zdaniu piszesz, że nie przyjdzie im do głowy zapytać na klanowym…. Zdecyduj się.

Co do robienia instancji z randomami. Nie każdy ma tyle czasu na grę żeby czekać, aż w klanie pojawi się skład. Dla mnie to oczywiste nie ma składu - idę z randomami.


9) I jest takich przykładów naprawdę sporo .. i można je wymieniać i wymieniać.

Skoro jest ich a tyle, to pewnie nie będzie problemu z podaniem np. 10 przykładów.

10) KG na zawsze pozostanie klanem bojącym się dać wara jakiemukolwiek klanowi na serwerze.

Dla mnie oczywiste jest ze nie jesteśmy jakąś potęga na serwerze, wiec po co tracić crp z mocniejszymi klanami. Pewnie i tak dostaniemy wojny na najbliższym CS :P
 
 
Mernom 
Heir

Klasa: Aoere
Dołączył: 18 Sty 2012
Skąd: Duchy
Wysłany: Wto Gru 25, 2012 10:39 pm   

Przeczytałem post Be3 ok kiedy pojawił się na forum, przemyślałem, wyciągnąłem wnioski...

Nie chciałbym być w innym klanie niż KG, ma swoje wady i zalety, jak każdy. Każda indywidualność znajdzie tutaj swoje miejsce, ludzie są bardzo specyficzni (pozdro troll xor) ;)

Przykro mi, że nie mieliśmy okazji pograć razem, ale z Twojego hejtu i mega żalu mogę wywnioskować tylko to, że chciałbyś wchodzić do klanu na GOTOWE. To nie działa tak.

Tutaj każdy dokłada swoją cegiełkę, mniejszą lub większą, w różnym okresie czasu, klan nigdy nie był nastawiony na to żeby napierdalać i być najlepszym, gramy dla rozrywki i przyjemności (!).

Jeśli czułeś się zagubiony, albo masz po prostu ciśnienie na lvl/exp/nazwij to jak chcesz, to Twój wybór. Zrozumiemy to. Wszystkiego dobrego na nowej drodze!!;) Odzywaj się jak potrzebujesz pomocy, pomożemy!!!

Dziękuję za uwagę i nieuwagę ;) pozdro hifive!
Ostatnio zmieniony przez Mernom Sro Gru 26, 2012 7:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Gru 26, 2012 5:20 pm   

Ale o so chodzi?:)

Bo temat jakby urwany w połowie:)
 
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Sro Gru 26, 2012 7:45 pm   

O nic takiego Heniek. Po prostu ktos tu zazdrosci ze moj jest dluzszy od jego :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 8:54 am   

Ksantszmensznilnon.
 
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 10:10 am   

Be3, nigdy nie poczułeś się częścią klanu? Ja sądzę, że to kwestia twojego nastawienia do klanu, a nie nastawienia klanu do ciebie. Sugerujesz, że nie grając wcześniej na Allseronie nie da się tu zaadaptować? bzdura, mamy sporo graczy nowych, którzy dobrze się tu czują i mieliśmy też graczy z Allseronu, którzy też nie się zaaklimatyzowali. Weźmy np. takiego Shoya, przecież on był w KG nawet na Allseronie, ale na forum zawsze wyrażał się o klanie słowami "wy" zamiast "my", widać było, że czuje się tu źle i też długo z nami nie wytrzymał.

Mówisz, że gracze ze starego serwera są jakoś faworyzowani, przez Ardissa i że olewa pozostałych. No ale na co liczysz? że on mając gotowy skład na instancje (zebrany z osób, z którymi najczęściej gra (i ie są to osoby wyłącznie z Allseronu)) kicknie kogoś i weźmie ciebie, mnie czy jeszcze kogoś innego? No niestety, do party mieści się tylko 7 osób. A może czujesz się olewany gdy Ardiss nie chce iść z tobą na instancję na której już był? Prędzej można by tu winić autorów gry, że właśnie tak skonstruowali tą kronikę.

Grunt to mieć trochę dystansu, przecież to tylko gra.
_________________
Tworzenie stron www
Ostatnio zmieniony przez Ellenger Czw Gru 27, 2012 12:07 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 1:39 pm   

Dobra inaczej, co on(BE3) napisał w ogóle, bo pierwszy post w tym temacie wydaje sie być po chuju wyrwany z jakiejś większej rozmowy.
 
 
 
Rexes 
Vassal


Klasa: Tyrr Warrior
Wiek: 40
Dołączył: 12 Lis 2012
Skąd: Angels of Death
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 5:46 pm   

Przede wszystkim zaczne od jednej istotnej rzeczy

NA CO TY BE3 LICZYLES BEDAC W KLANIE ?? SKORO TAK CI TU BYLO ZLE ??

(pomine fakt, ze Be3 prawdopodobnie nawet tu juz nie zaglada, a posty sa tworzone)

Po pierwsze nie wiem czemu najezdzasz na lidera klanu czy osoby majace dluzszy staz w tym klanie, czy nawet juz te osoby z ktorymi Ardiss przeszedl na ten serwer z Alseronu czy Arii.
Nikt z nich nie ma ZADNEGO obowiazku brac Ciebie do party jezeli nie beda tego chcieli, a powody tego moga byc przerozne ( za niski masz lvl, nie masz odpowiedniego sprzetu, nie sa przekonani narazie do umiejetnosci Twojej gry, podpadles akurat komus z nich, zawalajac jakas sytuacje - zchrzaniles instancje, nieogarnales sytuacji, - wymieniac mozna rozne powody). Ale nigdy nie mozesz liczyc na to, ze dla lidera klanu, czy jego pomocnikow, czy tzw "starych wyjadaczy KG" jest obowiazkiem zadowolic kazdego w klanie, zlozyc kazdemu party, zabrac kazdego na instancje, ubrac kazdego w top sprzet czy inne glupoty.......
Instancje robione sa o roznych porach, to jest gra FOR FUN, a nie ze ktos rzuci dla niego wazne sprawy i specjalnie bedzie przychodzil w godzinach co Ty jestes, czy inny klanowicz, aby nie narzekal, ze nie poszedl na instancje czy nie ma tego lub tamtego.
Jezeli uwazasz ze przycodzac do jakiegos klanu odrazu staniesz sie jego pempkiem i wszedzie bedziesz widziany z otwartymi rekami to sie grubo myslisz.
Poki nie dasz cos z siebie, nie zaczniesz samemu szukac kontaktu, skladac party dla klanowiczy, udzielac sie to nikt nie bedzie do Ciebie lecial i pamietal o tym, ze Ty nie byles tu czy tam. Klan jest klanem, gra sie zespolowo, ale kazdy gra wtedy kiedy ma na to czas, nie bedzie go pozniej, to pyta na klanowym czy ktos nie chce jeszcze isc, jak nie ma odzewu to szuka w ally lub turasow - i tak sie bardzo czesto odbywa.

Druga sprawa odnosnie Twojego marudzenia ze dba o tylko swoich graczy z gwardii KG lub ludzi 95+ - jestes w cholernym bledzie. Ardiss nie jest po pierwwsze NIANIA w klanie ze do kazdego bedzie lecial i kazdemu dogadzal, jak do malego dziecka z cyckiem bo bedzie plakal. Jest liderem, to co nalezy do jego obowiazkow w pewnym sensie stara sie pilnowac, to ze ma grupe znajomych w klanie, z ktorymi wiecej juz czasu spedzil, nie tylko w grze ale i w realu, to rzecz normalna ze na nich tez w pewnym sensie polega i staraja sie tak samo cos w tym klanie robic, NIEZALEZNIE JAKI KTO MA LVL. Sam bylem nie jeden raz swiadkiem gdy Zaria, PaniMordu i reszta probowali cos skonstruowac popoludniem, zeby sie wybrac na jakas instancje nie patrzac na to ze oni maja lvle wysokie, a duza ilosc osob, ktora tez chcialaby isc maja lvle DUZO nizsze. Rekrutacja jest OTWARTA czasem nawet od lvla nizszego niz 85, biora w niej udzial WSZYSCY klanowicze, nie tylko lider czy rada klanu ( juz nie wspomne ze tutaj nawet nie odczulem czegos takiego jak rada klanu - kazdy praktycznie jest traktowany na takich samych zasadach jesli CHCE stanowic czesc tego klanu ).

Po trzecie glupie gadanie odnosnie ze ma reputacje ten klan - prosze Cie nie osmieszaj sie, bo Cie nawet zapewne nie bylo zanim serwery zostaly polaczone, a wyskakujesz tekstami odnosnie reputacji. Klany przechodzace z Arii wszystkie byly hejtowane przez klany z Core i wzajemnie. KG ja nawet nie widzialem po polaczeniu serwerow, to byla garstka osob. Klan sie powoli rozwijal tylko ze wzgledu na to, ze ludzie w tym klanie, zarzadzajacy nim MIELI ROZUM. Nie byli przyjmowani debile, dzieci NEO, czy inne powalone istoty tego spoleczenstwa, tylko osoby cos soba reprezentujace i tym sie ten klan wyroznia wsrod innych klanow. A online?? reputacja jaka powstala ?? zainteresowanie tym klanem ?? Kazdy wchodzi, jesli sie nie podoba - wychodzi, ale jeszcze sie nie zdarzylo zeby byla osoba w klanie ktora cos ROBILA w klanie i byla olewana, jest pewna kultura w klanie bez idiotycznych flamow, dzieciecych bluzgow i blazenad.

Po czwarte WAR - gosciu co Ty chcesz sie porywac z motyka na slonce???
Zapaleniec do Wara, jakby przyszlo miec wara z mocnymi klanami, od ktorych mielismy wypowiedziane ( poniewaz od nowego patcha maja wieksze mozliwosci na to ), to bys siedzial w kacie i dupy bys nie ruszyl nigdzie na lokacje 85+ czy instancje, roznica na tych lvlach jest diametralnie duza, pomimo ze lvlowo pomiedzy postaciami jest -5/+5. Kazdy tez liczy sie ze swoimi mozliwosciami i mozliwosciami klanu. niech kazdy z klanu co teraz jest ma minimum 95+ lvl i nie byloby problemu, napewno KG mialo by wara z tymi klanami. Takze, albo zgrywasz takiego cwaniaka, albo masz rozum w dupie.

Reasumujac, ani razu nie widzialem Cie zebys cos soba reprezentowal, ani razu nie wychodziles samemu zeby cos zrobic w klanie, stworzyc party na jakas instancje z wlasnej inicjatywy, czepiasz sie liderow, "starych wyjadaczy KG" jak i nowych graczy, ktorzy graja w KG duzo dluzej, o party na instancje, jakbys szukal jakiegos Barana , ktory bedzie oprowadzal Cie wszedzie i czekal na ksiecia - Be3, czy byl tu czy tam, czy jest online. Masz pretensje o wary, ze nie wypowiadane duzo mocniejszym klanom, jakbys mial pojecie jakie sa skutki i na jakich zasadach teraz to jest. Jednym slowem zachowanie SZCZYLA - ktory szuka NIANKI w klanie, bo samemu nie potrafi nic zrobic, uwazajac ze klan jest po to, ze ma za nim latac i we wszystkim MUSI mu pomagac.
Jesli az TAK bardzo zranilismy Twoje uczucia i nie docenilismy TWOJEJ "inicjatywy" w klanie to dobrze ze wyszedles. Gdzie indziej napewno bedziesz lepiej traktowany, o ile nie kopniety w dupe :) Szerokiej drogi chlopcze :)
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 10:19 pm   

Co do WAR'ów to ich wypowiadanie "na pałe" KG już przerabiało nie jeden, nie dwa razy, a skutki zapadły w pamięć właśnie "Tym" z allseronu na których tak psioczysz:)

I całe szczęście.
Ostatnio zmieniony przez HaarmenSheltar Czw Gru 27, 2012 10:20 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo