Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
L2 Innova - serwer PL - Lilith
Autor Wiadomość
Dothrien 
Knight


Klasa: StormScreamer / Sd / Destro
Wiek: 35
Dołączył: 20 Lip 2008
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 2:05 am   L2 Innova - serwer PL - Lilith

Witam wszystkich niektórzy może mnie pamiętają :P takie pytanko wybieracie się może na polskiego goda ?

http://lineage2.eu/pl

Bo zapewne szału nie będzie i nie będzie się z kim bić więc może po doswiadczeniach z core moglibyscie tutaj spróbować swoich sił :D Bo my całym Bmf się wybieramy i tak się zastanawiamy czy będzie z kim powalczyć ;P
 
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 2:15 am   

krzyżyk na drogę ;p
_________________
Tworzenie stron www
 
 
Mernom 
Heir

Klasa: Aoere
Dołączył: 18 Sty 2012
Skąd: Duchy
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 2:42 am   

za dużo polaczków na m2.
 
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 8:15 am   

Ciekawe czy to się uda. Na pewno ludzie z prywatnych serwerów, którzy umieją po angielsku jedynie yes/no będą mieli alternatywę dla swoich private zacofanych serwerów. Ale wątpię, żeby tacy gracze byli konkurencją dla klanów typu BMF.

Kurna gdybym miał czasu tyle co 10 lat temu to pewnie bym się skusił żeby tam pograć ;p.

BTW nie wiedziałem Dothrien, że jeszcze grasz w L2 ;p. BMF dalej siedzi na Core? Kogo tam jeszcze macie z starego Allseronu?
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Dothrien 
Knight


Klasa: StormScreamer / Sd / Destro
Wiek: 35
Dołączył: 20 Lip 2008
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 10:13 am   

Na Core nas nie ma juz z pół roku gdzieś mniej więcej :p a z Allka gram jedynie z Avą , Rizzerem i Miliarem teraz w cp .
 
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 11:29 am   

Ja temu polskiemu serwerowi dobrze nie wróżę. Myślę, że tam będzie online mniejszy niż na Arii i serwer okaże się klapą, bo GOD jest jednak zrobiony pod dużą liczbę graczy.
_________________
Tworzenie stron www
Ostatnio zmieniony przez Ellenger Wto Sty 08, 2013 11:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ardis 
Elder


Klasa: ISS Enchanter
Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2011
Skąd: Alter Aldeon
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 11:52 am   

Jest bardzo duzo dzieci co nie gra w l2, bo jest po angielsku. Myślę, ze nie będzie tak źle :P Zrobi się z tego taki drugi metin 2 ;P
 
 
Zairizz 
Baron


Klasa: Othel
Dołączył: 18 Gru 2011
Skąd: AC
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 12:49 pm   

też mi się wydaje, że będzie dość duży online, przynajmniej na początku, z tego powodu który napisał Ardis.

Mi szczerze powiedziawszy nie chce się tam iść i drugi raz uczestniczyć w wyścigu zbrojeń, który na 100% tam będzie
 
 
Dothrien 
Knight


Klasa: StormScreamer / Sd / Destro
Wiek: 35
Dołączył: 20 Lip 2008
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 3:34 pm   

Co do tego wyscigu to wlasnie nie wiadomo czy bedzie z kim sie scigac ... Teraz gralismy na l2ex gdzie 2 polskie wieksze klany mialy niby cos znaczyc efekt : po miesiacu praktycznie dead serwer zrobilismy wiekszosc hero , oni bez zamkow , epikow itd a mieli uber zerg Mroczni okolo 160 osob ( nas ok 80 przy starcie ) i robilismy z nich carpet w Tenebrae podobna liczba i tylko jedno party z jakims tam skillem dlatego boimy sie ze po miechu bedzie to samo z polskim godem ;p

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

taki maly frapsik ;p

Mam nadzieje ze jednak sie zdecydujecie moze bedzie z kim sie scigac i bic ;d
 
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 3:57 pm   

A czemu nie gracie już na CORE?
_________________
Tworzenie stron www
 
 
Dothrien 
Knight


Klasa: StormScreamer / Sd / Destro
Wiek: 35
Dołączył: 20 Lip 2008
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 5:06 pm   

Wszyscy quitneli na okres wakacyjny i sprzedalo sie postacie kiedy byly w cenie ;d
 
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Sty 10, 2013 11:23 pm   

Nie jestem na bieżąco, więc zapytam.. Skąd w ogóle info, że powstanie polski serwer?

Wątpię, żeby po doświadczeniach z Arią Innowa pootwierała serwery krajowe, to byłby strzał w stopę. Jedyne co tam jest napisane, to że odbędą się otwarte beta testy polskiej wersji językowej. Na mój gust to nic innego jak przetłumaczenie klienta.

Od dość dawna nie interesuję się tematem i nie bardzo mam czas/ochotę grzebać po forach, więc pytam.
 
 
 
Vindlir 
Heir


Wiek: 35
Dołączył: 12 Mar 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 12:24 am   

Niemcy mają swoje servery, my też będziemy mieli. Polskie forum już jest, w lutym beta testy.
 
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 12:38 am   

Ale niemcy musza miec swoj serwer bo wszedzie indziej ich tyraja.
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 8:05 am   

Polacy których wszędzie indziej tyrają + Ci co chcą od zera pograć bez spiny + ludzie czujący strach przed brakiem komunikacji związanej z brakiem języka się tam zadomowią. Nie sądzę natomiast, żeby klany typu BMF miały tam co robić, chyba że walczyć między sobą. Ciężko mi sobie wyobrazić równą walkę factor klanu z niedobitkami z prywatnych serwerów.

Mi się wydaje, że serwer da radę, gracze z Core pewnie podejdą sceptycznie do przejścia. Ale zawsze przy nowym serwie ludzie myślą "od zera to teraz mamy szanse na równą walkę", więc Ci co GoD'a jeszcze nie widzieli, bo dużo zmian, a im się po angielsku czytać nie chce to teraz mają szansę zaistnieć.

Ciekawe czy Allseron (jak i wiele innych prywatnych serwerów zresztą) finalnie klęknie po otwarciu "Polskiego" serwera. Po krótkich doświadczeniach z Arii/Core mam wrażenie, że starzy gracze nie mają tyle prądu co kiedyś żeby kopać się z koniem, dlatego wielu z nich wróciło z Innovy na Allseron. Innego wytłumaczenia nie widzę, żeby z miasta wracać do wioski. Teraz sytuacja ma szansę się zmienić, polskich factor klanów chyba za dużo nie ma, więc za bardzo nie będzie miał kto deptać ludzi poświęcających na grę znacznie mniej czasu. Grając kameralnie mają szansę coś tam porobić. Tak mi się wydaje, czas zweryfikuje ;p.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Holkins 
Heir


Klasa: Ciemnoelfi czarownik ;)
Wiek: 39
Dołączył: 30 Wrz 2012
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 7:06 pm   

Algor napisał/a:
Nie jestem na bieżąco, więc zapytam.. Skąd w ogóle info, że powstanie polski serwer?

Wątpię, żeby po doświadczeniach z Arią Innowa pootwierała serwery krajowe, to byłby strzał w stopę. Jedyne co tam jest napisane, to że odbędą się otwarte beta testy polskiej wersji językowej. Na mój gust to nic innego jak przetłumaczenie klienta.

Od dość dawna nie interesuję się tematem i nie bardzo mam czas/ochotę grzebać po forach, więc pytam.


https://www.facebook.com/lineage2pl

Miedzy innymi stąd, ale i :
https://forum.4game.com/pl/forum.php
https://forum.4game.com/showthread.php?t=13650
http://lineage2-info.pl/news.php?rowstart=16
_________________
"Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz co dostaniesz." - Mama Foresta Gumpa

"Kobietom zawsze było łatwiej. Wcześniej na emeryturę, dłużej żyją, cycki zawsze pod ręką i nie muszą się żenić z jakąś idiotką."
 
 
 
Dothrien 
Knight


Klasa: StormScreamer / Sd / Destro
Wiek: 35
Dołączył: 20 Lip 2008
Wysłany: Nie Sty 13, 2013 7:05 pm   

Co do Factorów to z tego co mi wiadomo parę się szykuję więc może być ciekawie dosyć ;d ( Bmf TB na 100% , do tego jeszcze z nai jakis tam klan na forum sie oglaszal Wrath czy jakos tak ponoć niby coś ogarniają a dalej sie zobaczy ) Mysle ze online bedzie z 3-5k .
 
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Nie Sty 13, 2013 8:59 pm   

2-3k w jednym czasie? zapomnij :) ja myślę, że tam będzie 2-3k kont.
_________________
Tworzenie stron www
 
 
Dothrien 
Knight


Klasa: StormScreamer / Sd / Destro
Wiek: 35
Dołączył: 20 Lip 2008
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 12:55 am   

Trochę zjebali z promocją tego w Polsce jakby zrobili jakies reklamy w TV w stylu nawet głupiego World of Tanks ale ludzie się rzucą bo to niby off a to jak wiadomo jest lepsze od priv serwerów .
 
 
 
Vindlir 
Heir


Wiek: 35
Dołączył: 12 Mar 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 1:07 am   

Ponoć dział marketingu pracuje całą parą i wkrótce powinna ruszyć promocja serverów. Info z forum.
 
 
 
Vindlir 
Heir


Wiek: 35
Dołączył: 12 Mar 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Mar 13, 2013 5:25 pm   

Niech sie do mnie odezwą osoby które zamierzają grać na PL, jestem ciekaw kto z KG się tam wybiera.
 
 
 
Korthor 
Baron


Klasa: Szaman Zniszczenia
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sie 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Mar 13, 2013 9:28 pm   

ja tam sie zapisałem na ta bete zobaczymy tylko obawiam sie tego ze kurwa znowu naspuszczmy sie jak pojebani a oni pozniej połacza serwery.... od paru dni wpadam sobie na core i koxsam sube bo grafa mi nie wyrabia jak szarki robie tankiem po zmianie pc powino byc ok :P
_________________
Allseron - Korthor - Destro - 82 lvl. wrc -79. koza 7x. -warlord 7x
Core - Diuk - Tank - 92 lvl
Dagul Ishi Kafak Ta-Folon Strigz


 
 
 
Zairizz 
Baron


Klasa: Othel
Dołączył: 18 Gru 2011
Skąd: AC
Wysłany: Czw Mar 21, 2013 9:07 pm   

ja ściągnąłem klienta i ogarniam mniej więcej tą betę... ale niektóre tłumaczenia są tak beznadziejne, że nie wiadomo o co chodzi. szczególnie trzeba uważać przy zmianie profki :P
 
 
Dothrien 
Knight


Klasa: StormScreamer / Sd / Destro
Wiek: 35
Dołączył: 20 Lip 2008
Wysłany: Pią Mar 22, 2013 11:53 pm   

Ja potestowałem i wcale nie ma takiej tragedii tylko ostry flame jest na nas na forum :D Jakis polski lol klan zebrał 200 randomów i będą podbijać serwer ;d
 
 
 
Raneghar 
Heir

Dołączył: 01 Lut 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Kwi 23, 2013 11:21 am   

Dzisiaj to ponoć wszystko startuje o 15. Wybiera się jakaś ekipa? Jak tak to do kogo pisać?
_________________
Raneghar - DoomCryer 8x / Storm Screamer /Dreadnot / Swordsinger
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Kwi 23, 2013 8:01 pm   

Eliot napisał/a:
Takiego serwera nigdy nie będzie. Niejako ja doprowadziłem do powstania idei "polskiego" serwera, rozmawiając co rok na targach z różnymi ludźmi NCsoftu, Innovą i CDprojekt. Jeśli taki serwer by powstał, byłby nim Allseron a raczej jego "oficjalny branch". Taki był plan. Jedyne co będzie w tym temacie zrobione (i też nie wiadomo dokładnie kiedy) jest stworzenie polskiego klienta i umożliwienie częściowo spolszczenie gry poprzez ustawienie ingame. NCsoft nie ma planów stawiania Polskiego serwera bo nie chce już się zajmować serwerami, zajmuje się już wyłącznie franczyzą. Innova nie jest zainteresowana bo rynek Polski jest nierozwojowy i niedochodowy (mamy za mało typowo Polskich serwerów prywatnych), CDprojekt nie ma pieniędzy na franczyzę (a raczej nie chcą ich wydawać).
Jeśli ktoś chce pogadać o kulisach to chętnie, ale na priv. Nie chcę wdawać się w niepotrzebne spekulacje na forum.


<gleba> hah, chociaż pośmiać się można ciągle z tych samych ludzi. Chociaż tyle się na Allseronie nie zmieniło na gorsze.

Dzisiaj dla jaj w sumie się zalogowałem, pierwsze znajoma mordka - Kegelinka :D . Trochę osób z Allka się kręci (patrzę na drugi monitor jak Callea gra ;p).
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Raneghar 
Heir

Dołączył: 01 Lut 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Kwi 23, 2013 10:11 pm   

Eliot wyżej sra niż dupe ma i to wiadomo nie od dziś. Ale fakt pośmiać się zawsze można z jego teorii i "nieomylności". :)
_________________
Raneghar - DoomCryer 8x / Storm Screamer /Dreadnot / Swordsinger
 
 
Zairizz 
Baron


Klasa: Othel
Dołączył: 18 Gru 2011
Skąd: AC
Wysłany: Czw Kwi 25, 2013 3:47 pm   

już się możecie bać, nie ma szans na LIlith :D

 
 
PaniMordu 
Vassal

Klasa: Sigel Knight
Dołączył: 10 Mar 2012
Skąd: EU CORE
Wysłany: Pią Maj 10, 2013 11:02 pm   

Zaria, nie mów mi, że na polaczkowie grasz :)
 
 
Ardis 
Elder


Klasa: ISS Enchanter
Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2011
Skąd: Alter Aldeon
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 9:26 pm   

Na tym Polaczkowie gra więcej ludzi niż na całym Core. Przynajmniej narazie :P Dużo ludzi przeszło tam i jak już się do tych dziwnych polskich nazw przyzwyczaisz to nie jest tak źle :D

Wypatrujcie okrzyków Czarnej Małpy w miastach :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo