Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
L2 Innova - serwer PL - Lilith
Autor Wiadomość
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 12:42 pm   

Chciałem już dawno tego posta napisać, ale w sumie nie byłem pewien jak się sytuacja na Lilith rozwinie.

Co do strony technicznej - faktycznie można powiedzieć, że jest to polski serwer oficjalny - cały klient w całości przetłumaczony, ekipa posługująca się zaskakująco sprawnie językiem polskim (jeden z GM'ów to nasz rodak mieszkający obecnie w Rosji). Niektóre nazwy brzmią co najmniej bekowo - Raid Boss "Bezduszny dzik" czy jakoś tak :D , generalnie pompa, ale po miesiącu się człowiek przestawia i używa w większości polskich nazw. Co mnie zaskoczyło, dzięki temu jest sporo ludzi którzy pierwszy raz grają w L2, świeża krew.

Co do Allserończyków - Uzughak założył klan Czarna Małpa, obecnie mamy w nim ~80 ludzi z Allseronu. Klany przeróżne, z KG z tego co kojarzę (z Allseronu i Core już piszę) jestem ja, Gror, Ardis, Zairiz (Zaria), Avra, Asenor, Naib, Sathes, Vakabayashi, Xardus, Xareth i pewnie jeszcze kilka osób by się znalazło. W miarę aktualna lista Allserończyków tutaj - http://forum.takie.pl/viewtopic.php?t=625 . Jak widać kilka ikon starych dobrych czasów się odnalazło, takiego np. Linerala nie sądziłem że jeszcze w L2 zobaczę.

Jak by ktoś chciał pograć z starymi pierdami na Polskim serwerze to zapraszam do Czarnej Małpy, nazwa może i śmiechowa, ale dobrze oddaje nasze aktualnie podejście do gry jako już w zasadzie weteranów. Odpalili już mentoring (600% expa z premium, 400% expa bez premium - mówię o pełnym VIT), więc wbicie tego 86 to chwila. A dalej już staramy się klanowo robić różne wypady typu Kartie, Zakeny, Frintezzy, Freye i inne.

Założenia klanu są dość proste - gramy bez spiny i dobieramy wrogów tak aby być w stanie z nimi walczyć. Jakieś tam próby ataku na zamki były, myślę że za 2 tygodnie coś ogarniemy. Oczywiście nie będzie to Aden (Euphoria wystawia 9 CP :p). Ludzi gra generalnie masa. Od typowych nubów aż po mass zergowe CP klany, party matching żyje.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Sijaa 
Baron


Klasa: Sigel Knight
Wiek: 42
Dołączył: 01 Sty 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 4:25 pm   

aż nachodzi mnie chęć wbicia i pogrania xD
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 7:20 pm   

To dawaj Sijaa, aktualnie mamy prawie 50 online, więc jest z kim grać ;].
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Mernom 
Heir

Klasa: Aoere
Dołączył: 18 Sty 2012
Skąd: Duchy
Wysłany: Wto Cze 04, 2013 8:02 pm   

Dalej gracie bez CP?
 
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Cze 05, 2013 12:45 am   

Generalnie tak, na czas siege dodali jakieś jedno CP, nie wiem jak długo z nami będą. Reszta gra bez CP.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
SquerQ 
Heir


Klasa: ISS Enchanter
Wiek: 38
Dołączył: 20 Mar 2012
Skąd: Warzymice / Wałcz
Wysłany: Sro Cze 05, 2013 6:44 pm   

Powiedzcie jakich profesji jest deficyt? Czym najszybciej znajdzie się pt na kartie itp.?
_________________
Nie ma normalnego życia! Jest tylko AFK!

[KLIK] | [KLIK] :)
 
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Cze 05, 2013 7:21 pm   

Mówią niby, że heal zawsze znajdzie drużynę, a za nim tank.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Cze 19, 2013 8:34 pm   

Tyrrem da radę coś ugrać teraz? Bo mam ochotę pograć ostatnio, ale dopiero od lipca trochę czasu będę miał ;d
 
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Cze 20, 2013 7:58 am   

Ja tam jakoś super specem nie jestem, bo więcej gadam na TS czy klanowym niż bije PvE/PvP. Ale z tego co słyszałem, to w tym lindviorze (ma być jakoś w wakacje, czy tam zaraz po) wchodzą te bronie Antharasa czy Valakasa np. Ich skucie kosztuje masę siana, ale power mają taki że głowy urywa ;p. W przenośni oczywiście. I że niby wtedy ma być era tyrr wariorrów.

Co do sytuacji w klanie, online mamy na podobnym poziomie. Utworzyły się chyba dwa CP. Reszta dalej gra normalnie, składa wieczorami drużyny z osób które są akurat online w klanie, a resztę dobieramy randomów z party matching.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
PaniMordu 
Vassal

Klasa: Sigel Knight
Dołączył: 10 Mar 2012
Skąd: EU CORE
Wysłany: Sob Cze 22, 2013 4:12 pm   

Maly szczegół, te bronie nie będą do krafcenia, a jedynie ze smoków będą lecieć. Szansa na nie będzie porównywalna do tego, że wypadnie blessed zaken z Zakena 83 :P . Faktycznie będą miały bosta na pvp, ale aktywowanego na minutę z cooldownem bodajrze godzinnym. lvlowanie tych broni to zupełnie inna śpiewka, bo koszt tego jest dużo wyższy niż wbicie podwójnego SA do r99 [ponad 5kkk]. Dodatkowo na Lidviorze ilość adeny lecącej z mobów została ukrócona 4 lub 5x, podobnie z dropem. Także jeśli możecie to farmcie adene na DV lub w MoS. Jeśli macie kase a na AH są koszulki Octavisa lub Isitny, to radze je kupic teraz :) Po Lidviorze z automatu dostaną bosta do statów 3x +2 i 3x+1, jednak nie pamiętam jak to się rozkładało.
Ostatnio zmieniony przez PaniMordu Sob Cze 22, 2013 4:15 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo