Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Xorlarrin
Sob Sie 05, 2006 12:45 am
Merenthar
Autor Wiadomość
Merenthar 
Vassal


Klasa: Gladiator
Wiek: 37
Dołączył: 31 Lip 2006
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 11:48 am   Merenthar

Nick:
Merenthar

Klasa:
Warrior

Planowana profesja:
Gladiator

Motywacja wst?pienia do klanu:

Chec przebywania w ciekawym towarzystwie, uczestniczenia w wyprawach i bitwach ( nie jestem zadnym fanatykiem zadnym krwi tylko wojownikiem kochajacym walke i wspaniale potyczki). A oprocz tego potrzeba dazenia do celu jakim tutaj moze byc dorownanie innym klanowiczom.
Krotka historia:

Byl piekny letni poranek : slonce wynurzalo sie zza gor, a jego pierwsze promyki przebijaly sie przez zaslony w oknach.
Wszystko ladnie i pieknie gdyby nie maly szczegol: mialem wlasnie syndrom "dnia po", a slonce swiecace mi prosto w twarz bylo tym czego najmniej potrzebowalem. Po dluzszej chwili, w czasie ktorej szukalem czegos do picia (udalo mi sie znalezc wode w dzbanku z kwiatami; kwiaty nie byly zbytnio zadowolone , ale ja tak), niepamiec wsteczna ustepowala i zaczalem sobie przypominac co dzialo sie poprzedniej nocy. Pierwszym co pamietalem bylo trzech krasnoludow i barylka ,a raczej beczka, bimbru. Wsrod nich rozpoznalem mojego znajomego Hergrana.
-Hej Merentharze!
-Witaj Hergranie!
-Co tak stoisz? Siadoj do nas.
-A co u was slychac? Dalej zajmujecie sie sprzedawaniem najlepszych zbroi i oreza w calym krolestwie?
-Teraz dodatkowo zojmujemy sie produkcja i sprzedaza najlepszego krasnoludzkiego trunku wedlug przepisu mego dziadka. Moze wypijesz z nami.
-Bardzo chetnie. - zgodzilem sie nie wiedzac co mnie czeka.
Krasnolud nalal 4 pelne kubki.
-Mosz. No to do dna!
I wypilem. W pierwszej chwili myslalem ze umieram, ale po chwili odzyskalem swiadomosc.
-Mocne to.
-I takie mo byc. Oprocz tego, ze to nojlypszy alkochol jaki kiedykolwiek pedzilismy to nodoje sie swietnie do czyszczenia zbroi i wypalania chwastow w ogrodku. A bron nabiera po niej takiego polyska jakby byla z czystego srebra. A co u ciebie slychac? Od czosu kiedy sie widzielismy ostatni roz zmezniales i wyrosles. Teroz juz jestes mezczyzna.
-Dosc sporo sie zmienilo. Juz nie jestem pomocnikiem kowala. Teraz walcze na arenie. Da sie z tego wyzyc, ale przeciwnicy sa nie za ciekawi. Zwykle bardzo szybko padaja na ziemie, albo wrecz sie poddaja. Ogolnie zaczyna robic sie nudno. Chcialbym chociaz raz stanac na prawdziwym polu bitwy i uczestniczyc w jakiejs wspanialej potyczce miedzy najpotezniejszymi wojownikami naszego swiata. Ale coz, chyba przyjdzie mi tu zostac do konca moich dni.
-Hmm... a co bys powiedziol zeby zabroc sie z nami? Podobno na kontynencie szukoja teroz mlodych i zdolnych wojownikow. sa nawet gotowi pomoc im w treningu i wyprowadzic na prowdziwych mistrzow miecza.
-Naprawde? Pomoglibyscie mi sie stad wyrwac?
-Oczywiscie. Toz widac, ze az rwiesz sie do swiata, a teraz moze nowet dosz sobie rade.
Pozniej przez cala noc osuszalismy powoli beczulke i rozmawialismy o czekajacej nas podrozy.
Ehh, jednak woda spod kwiatkow to za malo. Zaczalem szukac czegos innego i wtedy cos mi sie przypomnialo.
-O cholera, toz dzisiaj odplywamy!!!
I z wielkim bolem glowy oraz brakiem zoladka zebralem caly swoj dobytek (2 krotkie miecze, skorzana zbroje i dzbanek na kwiatki ktorego czesto uzywam jako kubka) i ruszylem do portu, w ktorym czekaly juz krasnoludy i ich ostatnia beczulka bimbru. A na mnie czekal juz caly swiat Aden i setki bitew o ktorych marzylem. A oprocz tego w tej chwili marzylem o ciszy i czyms do picia (najlepiej o wodzie, chociaz podobno najlepiej takie dolegliwosci leczyc tym co je wywoluje, znaczy bimbrem)

Czego oczekujesz:

Jedyne czego oczekuje to uczciwosci od wspolklanowiczow i dobrej zabawy (w koncu po to tu jestesmy, aby sie bawic i to jest najwazniejsze)

Co mozesz sam wnie??:

Moja niepowtarzalna osobe wraz ze specyficznym poczuciem humoru, silne ramie( no dobra, jeszcze nie silne, ale zawsze pomocne) oraz pomoc dla klanu w taki sposob w jaki tylko bede mogl.[/b]
 
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 12:13 pm   

Napisz cos o sobie ile masz lat, czym sie zajmujesz, ile grasz itp. Jestem sklonny byc ZA.
 
 
 
Merenthar 
Vassal


Klasa: Gladiator
Wiek: 37
Dołączył: 31 Lip 2006
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 12:18 pm   

Cos o mnie:
Mam 19 lat. Wlasnie skonczylem liceum i dostalem sie na Politechnike Gdanska.
Gram od ponad 2 lat i mam juz spore doswiadczenie jezeli chodzi o L2, a dziennie przy tym pozeraczu czasu spedzam okolo 7 godzin. Acha, i jeszcze cos: w KG (sojuszu) juz kiedys bylem (tyle ze inna postacia).
 
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 12:26 pm   

To bardzo ciekawe, wiec podaj jeszcze imie tej postaci.
 
 
 
Merenthar 
Vassal


Klasa: Gladiator
Wiek: 37
Dołączył: 31 Lip 2006
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 12:27 pm   

To tyrant . Bardzo krotko w hordzie byl ( bo sie rozsypala), a nazywal sie Krushaak.
 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 12:32 pm   

No w koncu napisales, jestem ZA bo go znam.


Dla Isena: Nie znasz sie

Nie pieprz jeszcze za czasow Wladcow Smierci byles ze mna w KG jako Thoriag wiec nie klam ;)
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Merenthar 
Vassal


Klasa: Gladiator
Wiek: 37
Dołączył: 31 Lip 2006
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 12:34 pm   

Oj ale tamto krotko bylo takze nie bylo sie czym chwalic.
 
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 1:15 pm   

ZA
 
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 9:23 pm   

za
kolejna osoba z KG na PG
ile to juz 4? 5?
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
Kasjan
Heir

Dołączył: 28 Maj 2005
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 9:44 pm   

ZA
 
 
Duch Wojny 
Heir


Klasa: DoomCryer
Dołączył: 02 Lut 2006
Skąd: Thagirion
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 10:54 pm   

Za
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 11:00 pm   

Merenthar napisał/a:
nojlypszy alkochol jaki


jak mozna w tym wyrazie zrobic blad!!! widac ze nic nie pijesz!!!
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Merenthar 
Vassal


Klasa: Gladiator
Wiek: 37
Dołączył: 31 Lip 2006
Wysłany: Wto Sie 01, 2006 6:59 am   

Pije, ale ostatnio malo. Z reszta Athallusa sie spytaj. Ale forma(czyt. kondycja) juz nie ta sama. Czlowiek sie starzeje.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo