Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Xorlarrin
Pią Sie 04, 2006 4:26 am
Valdor
Autor Wiadomość
Valdor 
Vassal

Wiek: 37
Dołączył: 30 Lip 2006
Skąd: Pila
Wysłany: Nie Lip 30, 2006 10:46 pm   Valdor

Witam Wszystkich !!!

Nick: Valdor
Postac: Ork
Profesja: Destroyer
Co moge wniesc: Lojalna, skora do pomocy, uczciwa Osobe!!!
Czego oczekuje od Klanu: uczciwosci wobec Mnie
Komunikator: gg-3123510

Krotka Historia :
Moja urodzic sie na ojczystych ziemiach orkow od wiekow skraplanych krwia tych ktorzy wtargneli na nia aby szukac przygod i wrazen. Od mlodych lat byc wykorzystywany, bity i ponizany przy budowie wioski w ktorej spedzic wiekszosc swego zycia. Jako iz moja postura nie doruwnywala posturze wielkich wojownikow moglem tylko patrzec i podziwiac jak krzyzuja oni swe miecze podczas treningow bojowych. Pewnej bardzo ciemnej nocy, kiedy wiekszosc powiek byla zamknieta, nasza wioska zostala zaatakowana przez armie ludzi, ktorzy postanowili sobie tak dla zabawy wykonczyc zielonoskore istoty. Stawialismy opor jednak nie na dlugo, atak byl sprecyzowany, doskonale wiedzieli kiedy i jak udezyc. Jako iz nie mialem doswiadczenai w boju szybko sie to dla mnie skonczylo...
Dwa moze trzy dni pozniej ocknolem sie i tymsamym dowiedzialem, ze jestem jedynym ocalalym.
Teraz czekal mnie prawdziwy test przetrwania, zabralem to co bylo potrzebne z ruin mojej wioski i wyruszylem w gory, by w samotnosci zglebiac techniki walki.

Cos o Sobie:
Mam na imie Andrzej mam 20 lat i jestem z Pily. W tym roku ukonczylem Zasadnicza Szkole Zawodowa w zawodzie: Blacharz Samochodowy. Od Wrzesnia zaczynam nauke w Liceum Uzupleniajacym. Otrzymalem rowniez oferte pracy od dnia 01.09.06 w zakladzie w ktorym przez okres 3 lat uczeszczalem na praktyke "Auto-Pabich".
Jestem osoba zdyscyplinowana, Kulturalna, szczera, mila (do czasu) w koncu kazdy ma swoje granice. W najblizszym czasie rozpoczynam Kurs Ochroniarski a po ukonczeniu Liceum mam zamiar sie zapisac na Studium detektywistyczno ochroniarskie w Pile. Do dzis gram w koszykowke. Od zawsze reprezentowalem barwy szkoly w ktorej sie uczylem oraz w ramach rozrywki pogrywalem w roznego rodzaju turniejach.
Ostatnio zmieniony przez Valdor Sro Sie 02, 2006 6:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Nie Lip 30, 2006 11:06 pm   

^^ Za, historii jak zwykle nie czytalem bo nie to sie dla mnie liczy, spodobala mi sie twoja szczerosc... (nie Isen, nie jestem pedalem) Przydadza sie takie osoby w KG.
 
 
 
Kasjan
Heir

Dołączył: 28 Maj 2005
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 12:20 am   

Przeciw- historia jest straszna, nic nie napisales o swej postaci a z tych kilku zdan wylania sie obraz porazajaco nieciekawy. Natomiast to jaka szkole ukonczyles i kiedy dostales oferte pracy niewiele mowi o Tobie jako osobie.
 
 
Valdor 
Vassal

Wiek: 37
Dołączył: 30 Lip 2006
Skąd: Pila
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 12:32 am   

Zgadzam sie historia nie jest ciekawa, lecz nie jestem osoba, ktora jest dobra w tych sprawach. Napisales, ze z tych kilku zdan wylania sie obraz porazajaco nieciekawy masz prawo kazdy ma prawo do swojego zdania. Jezeli mam byc szczery to pierwsze wrazenie tez nigdy nie bylo moja mocna strona. Jak dla mnie czlowieka poznaje sie z czasem...
 
 
 
Duch Wojny 
Heir


Klasa: DoomCryer
Dołączył: 02 Lut 2006
Skąd: Thagirion
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 12:53 am   

ZA
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 2:35 am   

coz moze i nie jest to opowiadanie tak dobre jak Anixa, jednak nie skresle Cie od razu...

jeszcze sie tu wypowiem
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 3:10 am   

Xorlarrin napisał/a:
coz moze i nie jest to opowiadanie tak dobre jak Anixa, jednak nie skresle Cie od razu...

jeszcze sie tu wypowiem
Zasugeruj si? zdaniem Nollana :lol:
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 6:04 am   

ZA... A co... Kolem literackim nie jestesmy. Na okres probny sie nadaje ;)
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 8:50 am   

Mi sie podoba. Dla mnie historia jest malo wazna, bardzo fajnie, ze napisales duzo o osobie. Napisz jeszcze cos o swojej przyszlosci, w jakich klanach byles wczesniej? [z ciekawosci]

ZA
 
 
 
Valdor 
Vassal

Wiek: 37
Dołączył: 30 Lip 2006
Skąd: Pila
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 9:08 am   

Co do wczesniejszych klanow to byl tylko jeden "Custodis Libramen" i tak sie sklada, ze bylem jednym z trzech zalozycieli. Owy klan na dzien dzisiejszy praktycznie nie istnieje.
 
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 10:33 am   

ZA
 
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 11:29 am   

no to szefie lap go w grze i do klaniku go
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
Valdor 
Vassal

Wiek: 37
Dołączył: 30 Lip 2006
Skąd: Pila
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 7:31 pm   

Moja dziekowac za przyjecie na okres probny. Miec nadzieje, ze sie sprawdzic Har Har.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo