Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Xardus
Pią Paź 27, 2006 2:51 pm
Yaghor
Autor Wiadomość
Hasturek
Vassal

Dołączył: 06 Cze 2005
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 5:50 pm   Yaghor

nick [najlepiej ircowy]: Yaghor Xah( kiedy¶)

postac: Yaghor

klasa[najlepiej pelnym zdaniem bo sa rozne tlumaczenia]: Overlord

planowana profesja: Dominator

motywacja wstapienia do naszego klanu: By³em ju¿ w SY ale mi siê nie spodoba³o, szukam klanu zorganizowanego który trzyma “klimat”, poza tym juz kiedy¶ by³em w tym sojuszu i mama tu paru znajomych.

krotka historia [ot taki dodatek skad sie wzialem itp]: Jam jest Yahrog syn Xahroga, kritara Hordy. Urodzi³em siê na kontynencie nied³ugo po tym jak mój ojciec wyruszy³ wraz z Barxem nie¶æ chwa³ê Pagario na kontynent. Mówiê ca³kiem dobrze we wspólnym jêzyku. Jestem dumnym, upartym ( niektórzy mówi± ze trochê zarozumia³ym). Ju¿ od samego poczatku chcia³em Czerwonej ¶mierci, na pocz±tku mój wybór pad³ na W³adców jednak nie uda³o mi siê zagrzaæ tam miejsca. Nied³ugo po tym jak opu¶ci³em Sy na swej drodze napotka³em Zagge która odes³a³ mnie do Xardus. Teraz pragnê przy³aczyc sie do was by wesprzeæ was w trwaj±cej wojnie.

czego oczekujesz: Zorganizowania, Klimatu i KRWI!!!!!!!!!!!!

co mozesz sam wniesc: trochê wiedzy i do¶wiadczenia swoje gadki jak i rz±dze krwi.
Za : 4 Przeciw: 4 ? : 3
Ostatnio zmieniony przez Hasturek Pon Paź 23, 2006 3:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zanthara
[Usunięty]

Wysłany: Nie Paź 22, 2006 5:52 pm   

no, krwi to teraz Ci nie zabraknie :)
osobiscie jestem za :)
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 5:58 pm   

przeciw
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 7:48 pm   

mieszane uczucia - wstrzymuje sie
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 8:03 am   

Hmm... wstrzymam sie, niech ktos inny go uzmyslowi.
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Scottie 
Elder


Klasa: Grand Kavatari / Sword Singer
Wiek: 37
Dołączył: 04 Lut 2005
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 9:08 am   

rowniez sie wstrzymuje... powiedz dlaczego Ci sie nie podobalo w SY

ps. najlepiej niech ktos z SY wypowie sie na jego temat...
 
 
 
kelt 
Vassal

Klasa: SH
Wiek: 38
Dołączył: 31 Gru 2004
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 10:54 am   

jesli nie ma zadnych zaszlosci z SY to za
trzeba sie wzmacniac ;)
 
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 1:16 pm   

przeciw
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
 
 
 
Inthracis 
Vassal


Klasa: SpellHowler
Wiek: 35
Dołączył: 19 Sie 2006
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 1:30 pm   

Osobi¶cie jestem Za,jako i¿ przyda nam siê kolejny orok do klanu,poddanie krótkie zwiêz³e chcia³bym tylko,pewnie jak i inni zobaczyæ obraz komntay i opinie jednego z cz³onków SY.
_________________
''Nie ma smutniejszego,nad krasnoluda trze¼wego''
 
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 1:45 pm   

Czekam na wypowiedzi czlonkow SY, jak narazie PRZECIW.
 
 
 
Xardus 
Dominator


Klasa: dominator/arcymag/silver ranger
Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2006
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 1:56 pm   

cos SY milczy... aczkolwiek rozmawialam z nim i wydal sie 'wporzo kolo'... wiec jesli SY nie zarzuci mu nic - to jestem ZA
_________________
GREENPOWER
"Idąc cmentarną aleją, szukam Ciebie, mój przyjacielu! Odszedłeś, bo byłeś słaby, jak suchy liść..."TSA - 51


 
 
Urghal Rhulqdahr 
Heir


Klasa: Spectral Dancer/Nekromanta
Wiek: 34
Dołączył: 26 Mar 2005
Skąd: £ód¼
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 1:57 pm   

PRZECIW
 
 
 
Gador 
Knight


Klasa: Warlock
Dołączył: 09 Paź 2006
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 5:04 pm   

Jestem z SY i z tego co wiem to Yaghor ³ama³ regulanim, obra¿a³ innych cz³onków klanu, a nawet posun±³ siê do tego, ¿e jednego z cz³onków zabi³. Niestety nie by³em przy tym obecny, wiêc mo¿liwe, ¿e moje informacje s± niepe³ne, ale co do tego co napisa³em jestem pewny. Zaraz wejdê do gry i poproszê kogo¶ kto wie co¶ wiêcej aby sie wypowiedzia³ w tym temacie.
_________________
When all the laughter has gone...
 
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 5:35 pm   

Przeciw
 
 
 
Hasturek
Vassal

Dołączył: 06 Cze 2005
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 5:50 pm   

Dobra:

1. Powali³em eberosa za "g³upi ork" ganialem go wczesniej co najniej 10 minut, zagadywalem na privie zeby przeprosil nie chcial wiec padl. ja sam potem te¿ pad³em.

2. Obrazanie: w sumnie to mnie tam obrazono. Zwraca³em uwage Sothisowi za ewidentne nie trzymanie klimatu na klanwym jak i sojuszowym kanale on mi wrzucal czesc nawet podpaldla pod alseronowa cenzure.Faktem jest powidzialem taz do Quama ze jest glupi, ale on zrobi³ to wczesniej.

3. Z³amany regulamin ??? co ?????


4 Kariera Sothisa

Kibel i disconect


http://img223.imageshack....hot00028tu3.png

-_-

http://img246.imageshack....hot00070wx7.png

lansowanie sie

http://img97.imageshack.u...hot00087rt6.png
http://img227.imageshack....hot00088lc2.png

ciota

http://img227.imageshack....hot00089vj9.png

pedalskie oblicza

http://img141.imageshack....hot00091xl9.png

zamknij pysk

http://img154.imageshack....hot00096vq9.png

zrywaj bazie

http://img120.imageshack....hot00100un3.png

w dupie to mam ( w sumi ja teraz tez )

http://img151.imageshack....hot00113vl2.png
 
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 6:13 pm   

Jezeli jednym z powodow twojego opuszczenia SY bylo to, ze ktos nie utrzymuje klimatu na czacie klanowym to sorry. Nadal utrzymuje swoje zdanie.
 
 
 
Hasturek
Vassal

Dołączył: 06 Cze 2005
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 7:00 pm   

W sumie to ze na klanowym nie ma klimatu to jeszcze nic kazdemu moze sie cos przytafic takiego ,najgorsze jest to ze za zwracanieuwagi komus za teksty w stylu "pedalskie oblicza" "lansowanie sie" i tym podobne dostawalem zjebki od innych klanowiczow.
 
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 7:20 pm   

ja nie wstawilem swojego przeciw za SY, a za to co bylo daaawno temu, jak widac starzy czlonkowie KG mysla podobnie. ta sprawa dla mnie nic nie zmienia.
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
 
 
 
Y
Baron

Dołączył: 12 Paź 2005
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 7:47 pm   

uu, a ja zawsze mialem SY za ostatni z³y klan trzymajacy klimat na klanowym, co do kandydatury by³bym ZA
nie wiem jak jest w MG, ale w±tpie bys odnalaz³ tam klimat na klanowym
 
 
QNIO 
Baron


Klasa: BD SH SE
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 9:21 pm   

E tam.. w MG jest ca³kiem klimatycznie :D :P ^^
_________________
idzie wiosna, slonce zaczyna mi swiecic w monitor :/
 
 
Quam 
Elder


Klasa: Summoner
Wiek: 39
Dołączył: 20 Wrz 2005
Skąd: co sk±d ?
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 9:29 pm   

Ja nie jestem Panem Bogiem, ¿eby widzieæ co siê dzieje na klanowym bo nie mam czasu byæ 24h w grze, ale za rozpowiadanie wszedzie woko³o po Aden, ¿e "SY jest nieklimatycznym klanem dlatego odszed³em" jest nie na miejscu...

Za co polecia³ ? Nie podoba³o mi siê to co robi³, ogólnie jest napisane.

Cytat:
3. Nikt z was nie kupuje ani nie sprzedaje niczego sam, wszystko kupujemy sprzedajmy i sk³adamy z rzeczy które nam dajecie.


Jest u nas jednak tydzieñ próby, w którym to nie dotyczy, ale... je¿eli widzimy, ¿e TEN, który w trakcie tygodnia próby pozbywa siê wszystkiego co ma, sprzedaje materia³y itp. to chyba normalne, ¿e po co nam kto¶ taki... Sothis te¿ ultimatum dosta³, jeszcze jeden wybryk i papa...

Cytat:
Faktem jest powidzialem taz do Quama ze jest glupi, ale on zrobi³ to wczesniej. [...] 3. Z³amany regulamin ??? co ?????


9. Do lidera oraz jego zastêpcy odnosiæ siê z wielkim szacunkiem traktowanie ich w nieodpowiedni sposób karane bêdzie jak ka¿de wykroczenie.

17. [...] Po trzecie Pamietajcie, ze slowa, rozkazy, polecenia Lidera jak i jego zastepcow sa ¦wiête ich: "niedoslyszenie", "posiadanie lepszych zajec", "nie posiadanie czasu" i tym podobne beda surowo karane.

Co napisa³e¶ u nas...

Cytat:
xah napisa³:

a co do sprzetu to ja sobie na wszystko samemu zarobilem mialem czekac z zakupami sprzetu c az do subklas ???


Po pierwsze, czeka³em z inicjacj±... ¿eby zobaczyæ co zrobisz... po drugie...

15. Nie licz tu na wytrenowanie, czy obsypywanie sprzêtem - je¿eli takie s± Twoje za³o¿enia bytu w Bractwie, ¼le trafi³e¶...
_________________


 
 
 
Inthracis 
Vassal


Klasa: SpellHowler
Wiek: 35
Dołączył: 19 Sie 2006
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 9:49 pm   

Me dobre zdanie o tobie prys³o,zmieniam swoje zdanie Przeciw
_________________
''Nie ma smutniejszego,nad krasnoluda trze¼wego''
 
 
 
Hasturek
Vassal

Dołączył: 06 Cze 2005
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 2:52 am   

Ja nie jestem Panem Bogiem, ¿eby widzieæ co siê dzieje na klanowym bo nie mam czasu byæ 24h w grze, ale za rozpowiadanie wszedzie woko³o po Aden, ¿e "SY jest nieklimatycznym klanem dlatego odszed³em" jest nie na miejscu...

Sory ale to wy sie tu 1 o mnie wypowiedzieliscie, i to w calkiem tendencyjny sposob. nIe zamierzam dawac po sobie jezdizc od tak bez powodu.

Za co polecia³ ? Nie podoba³o mi siê to co robi³, ogólnie jest napisane.

Cytat:
3. Nikt z was nie kupuje ani nie sprzedaje niczego sam, wszystko kupujemy sprzedajmy i sk³adamy z rzeczy które nam dajecie.


Jest u nas jednak tydzieñ próby, w którym to nie dotyczy, ale... je¿eli widzimy, ¿e TEN, który w trakcie tygodnia próby pozbywa siê wszystkiego co ma, sprzedaje materia³y itp. to chyba normalne, ¿e po co nam kto¶ taki...

wlasnie byl "tydzien" prob nie sprrzedalem zadnych materialow a nawe dokuplem wczesniej troche coal po 350 a na rynku oferowalem scrole do pancerzy. Sprzedalem 5 z 8 b ktre mialem z literek oraz 3 c ktre znalazlem w skrzynkach. ( klucze kupilem na rynku za jakies nie cale 80k calkiem dobry interes chyba)

Scrole b poszly w okolicach 800 k w tym samm czasie widzialem scrole S po 1 kk ineres nie byl zly biorac pod uwage ze teraz znow jest aktywny ten event z monetkami.

Sothis te¿ ultimatum dosta³, jeszcze jeden wybryk i papa...

Tak na pewno jakos wszyscy go bronili caly czas, nawet jedna z klotni chyba byla nawet w twojej obecnosci


Co napisa³e¶ u nas...

Cytat:
xah napisa³:

a co do sprzetu to ja sobie na wszystko samemu zarobilem mialem czekac z zakupami sprzetu c az do subklas ???


Tak nie mam zamiaru tracic czasu na jakies czekanie i marnowanie mojego zycia na jakies pierdoly, Quamime mylisz gre z realem. Ja bardzo nie lubie jak ktos umawia sie ze mna nie pojawia sie i potem nawet nie powie nic na swoje usprawiedliwienie. Mam wazniejsze sprawy na g³owie niz czekanie przed kompem az jasnie quam raczy sie pojawic i bedzie mial dla mnie chociaz chwile czasu.


Po pierwsze, czeka³em z inicjacj±... ¿eby zobaczyæ co zrobisz... po drugie...

Quam po prostu nie przpadal za mna od chwili w ktorej zabilem Everosa ( moze nawet wczesniej )

15. Nie licz tu na wytrenowanie, czy obsypywanie sprzêtem - je¿eli takie s± Twoje za³o¿enia bytu w Bractwie, ¼le trafi³e¶...[/quote]


JAkos sam sobie wszystko kupilem i sma na wszystko zapracowalem wiec nie pierol mi ze ja od klanu chcialem jakis sprzecik.


A na koniec pozdrowienie dla Farrara




Jezleli w Mg sa emotki to nie mam ochoty na Byc w tym klanie NApiszcie to jasno i wyraznie tak zeby nie bylo watpliwosci


UFFFFFFFFFFF
 
 
 
Sahrim
Elder


Klasa: SpectralDancer|Spellhowler
Wiek: 43
Dołączył: 13 Paź 2005
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 2:58 am   

Wtrzymuje sie od glosu gdy¿ moj glos byl by subiektywny.

BladeDancer.htm2.jpg
Plik ściągnięto 19096 raz(y) 36.35 KB

 
 
 
Quam 
Elder


Klasa: Summoner
Wiek: 39
Dołączył: 20 Wrz 2005
Skąd: co sk±d ?
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 7:06 am   

Cytat:
Tak na pewno jakos wszyscy go bronili caly czas, nawet jedna z klotni chyba byla nawet w twojej obecnosci


Nie, ale On w przeciwieñstwie do Ciebie nie sprzedawa³ kompletnie nic co mog³oby byæ wykorzystane przez klan by sam sobie zarobiæ na sprzêt...

Cytat:
Quam po prostu nie przpadal za mna od chwili w ktorej zabilem Everosa ( moze nawet wczesniej )


Nie, wrêcz uwa¿a³em, ¿e dobrze zrobi³e¶, zachowa³e¶ siê jak ork.

Cytat:
wlasnie byl "tydzien" prob nie sprrzedalem zadnych materialow a nawe dokuplem wczesniej troche coal po 350 a na rynku oferowalem scrole do pancerzy. Sprzedalem 5 z 8 b ktre mialem z literek oraz 3 c ktre znalazlem w skrzynkach. ( klucze kupilem na rynku za jakies nie cale 80k calkiem dobry interes chyba)

Scrole b poszly w okolicach 800 k w tym samm czasie widzialem scrole S po 1 kk ineres nie byl zly biorac pod uwage ze teraz znow jest aktywny ten event z monetkami.


I dlatego Cie nie chce, skoro od razu wszystko chcesz robiæ sam, to nie s± nam w ogóle potrzebni tacy wojownicy, chcesz robiæ wszystko sam ? Nie wchd¼ do klanu, bo jego za³o¿enia s± o 180 stopni inne ni¿ to co w³a¶nie robi³e¶.

Bo nawet Ci przez my¶l nie przesz³o, ¿e mo¿e kto¶ móg³by w klanie zrobiæ z tych scrolli u¿ytek... bo po co.

Cytat:
JAkos sam sobie wszystko kupilem i sma na wszystko zapracowalem wiec nie pierol mi ze ja od klanu chcialem jakis sprzecik.


Czytaj ze zrozumieniem, zacytowa³em jeden z punktów regulaminu, a ¿e go nie zrozumia³e¶... to nie moja wina przykro mi. Dam Ci jednak wskazówkê...

a co do sprzetu to ja sobie na wszystko samemu zarobilem mialem czekac z zakupami sprzetu c az do subklas ???

Odp. Nie, klan daje sprzêt, je¿eli widzimy, ¿e nowy zas³u¿y³ na inicjacjê i nie obchodzi mnie kompletnie który ten "nowy" ma poziom. Bo tydzieñ jest swego rodzaju egzaminem sprawdzaj±cym czy próbujesz dostosowaæ siê do regulaminu... Ty nie próbowa³e¶ do samego koñca... tudzie¿ punkty 3 naszego regulaminu...

3. Nikt z was nie kupuje ani nie sprzedaje niczego sam, wszystko kupujemy sprzedajmy i sk³adamy z rzeczy które nam dajecie.

Cytat:
Tak nie mam zamiaru tracic czasu na jakies czekanie i marnowanie mojego zycia na jakies pierdoly, Quamime mylisz gre z realem.


Wybacz, ¿e mam w ¿yciu takie pierdo³y jak prace, szko³ê, obowi±zki w domu... podczas których nie mogê byæ w grze.

Cytat:
Ja bardzo nie lubie jak ktos umawia sie ze mna nie pojawia sie i potem nawet nie powie nic na swoje usprawiedliwienie. Mam wazniejsze sprawy na g³owie niz czekanie przed kompem az jasnie quam raczy sie pojawic i bedzie mial dla mnie chociaz chwile czasu.


Zacytuje Ciebie. Quamime mylisz gre z realem. - Nie... tu siê mylisz, dla mnie real jest wa¿niejszy ni¿ gra, bo gra nie bêdzie dyrygowaæ moim ¿yciem.

Inni czekali czasem 15-20 dni na inicjacjê i nie mieli kompletnie ¯ADNEGO ale, jeste¶ jedyny odk±d istnieje klan.
_________________


 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 7:26 am   

PRZECIW
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Xardus 
Dominator


Klasa: dominator/arcymag/silver ranger
Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2006
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 8:21 am   

powiem jasno i wyraznie - w MG nie ma i nigdy nie bedzie emotek...

no coz... SY tym sie rozni od KG ze, SY dziala na rankingu jako klan.. a ranking sam w sobie zmusza do dzialania 'pod siebie'.. oczywiscie w pewnych granich - totalny zakaz handlowania reckami i kluczami...

wiec tok myslenia i dzialania kandydata bardziej wskazuje na klany KG czy MG niz SY czy GM...

coz cenie sobie zaradnosc, ale tez trzeba umiec rozgraniczyc go z egoizmem...

nadal uwazam, ze na okres probny mozna go wziasc... zwlaszcza, jesli taki zaradny i potrafi recki i klucze latwic <od czasow oko sa z tym problemy> a dzialanie rankingu jest jasne...zanim sie dostanie jakikolwiek sprzet trzeba najpierw zainwestowac... a w razie odejscia matsow nie idzie odebrac...
_________________
GREENPOWER
"Idąc cmentarną aleją, szukam Ciebie, mój przyjacielu! Odszedłeś, bo byłeś słaby, jak suchy liść..."TSA - 51


 
 
Xardus 
Dominator


Klasa: dominator/arcymag/silver ranger
Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2006
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 8:22 am   

p.s. stawiam tylko 1 warunek - zadnych wojen na $ z klanem SY - nie zycze sobie wewnetrznych w sojuszu antypatii... zadnych wizwisk i obelg...
_________________
GREENPOWER
"Idąc cmentarną aleją, szukam Ciebie, mój przyjacielu! Odszedłeś, bo byłeś słaby, jak suchy liść..."TSA - 51


 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 10:18 am   

dla mnie przyjmowanie do innego klanu z sojuszu goscia który polecia³ (nie odszed³ kulturalnie sie zegnajac czy co¶ takiego) z innego klanu w tym samym sojuszu jest troche nie teges... raczej PRZECIW
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
 
 
Y
Baron

Dołączył: 12 Paź 2005
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 10:49 am   

LotU napisał/a:
dla mnie przyjmowanie do innego klanu z sojuszu goscia który polecia³ (nie odszed³ kulturalnie sie zegnajac czy co¶ takiego) z innego klanu w tym samym sojuszu jest troche nie teges... raczej PRZECIW

byl juz taki przypadek u nas w sojuszu, BD wykopalo Muranda a KG go przyjelo, takze by³bym za okresem probnym o ile lider SY nie ma nic przeciwko
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo