Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Diva
Pią Lis 17, 2006 3:01 pm
Xarraxis
Autor Wiadomość
Ostry 
Vassal

Dołączył: 13 Lis 2006
Skąd: 100lica
Wysłany: Pon Lis 13, 2006 8:57 pm   Xarraxis

nick: Ostry
postac: Xarraxis
klasa: Spellhowler
planowana profesja: Storm Screamer
motywacja wstapienia do klanu: Chec bycia w najsilniejszym sojuszu Allserona pozatym moj znajomy namawia mnie do przystapienia do was oraz najwazniejsza jak dla mnie motywacja to chec uczestnictwa w wojnach jesli takowe wybuchna.
krotka historia: Xarraxis jest corka Altara poteznego wojownika oraz Xetilieny skrytobojczyni znanej posrod wszystkich mrocznych elfow.Mroczna elfka przyszla na swiat wraz z bratem blizniakiem Enamisem.Obydwoje od najmlodszych lat byli szkoleni na skrytobojcow,ich treningi trwaly dziesiatki lat.Matka Xarraxis uczyla ja takze nienawisci do innych ras oraz pogardy dla plci meskiej w spoleczenstwie mrocznych elfow.Pewnego dnia Xetiliena dla sprawdzenie umiejednosci swoich dzieci postanowila ze rodzenstwo stanie na przeciwko siebie w pojedynku.W pojedynku ktorego faworytem byl Enamis,walka trwala pare minut i rzeczywiscie wygral faworyt.Rozwscieczona Xarraxis nie mogla zniesc tego upokorzenia i odeszla z rodzinnego domu.Z kazdym nastapnym krokiem jaki stawiala jej wscieklosc rosla jeszcze bardziej,w koncu jednak nerwy jej puscily i zaczela krzyczec.W chwile pozniej z koniuszkow jej palcow wylonila sie powietrzna kula.Z przerazeniem w oczach Xarraxis pchnala owa kule w pobliski las.Sila kuli byla tak ogromna ze wyrwala z korzeniami kilka stojacych jej na drodze drzew a nastepnie znikla.Dopiero po kilku chwilach Xarraxis zdala sobie z tego sprawe z tego co zrobila,niewapliwie bylo to pierwsze jej doswiadczenie z magia.Przez kilka nastepnych tygodni szkolila sie w tej dziedzinie i stwierdzila ze jej powolaniem jest magia.Z umyslem skrytobojczyni oraz zdolnosciami maga postanowila zemscic sie na swoim bracie.Kiedy wrocila do rodzinnego domu na jej szczescie byl w nim tylko sam Enamis.Mroczny elf chcial ja przywitac jednak Xarraxis bez slowa ostrzerzenia rozpoczela inkantacje ognistej kuli ktora nastepnie poslala w strone zaskoczonego Enamisa.Elf byl jej zachowaniem tak zszokowany nie zapomnial o wszystkich swoich nabytych do tej pory umiejednosciach i nawet nie drgna aby uchylic sie od smiercionosnego zaklecia.We wrzaskach swojego plonacego brata Xarraxis rozkoszowala sie sukcesem swej zemsty a nastepnie nie czekajac na smierc swojego zbudionego brata wybiegla z domu.Wiedziala ze beda ja scigac jej rodzice (chodz nie miala pewnosci co do swej matki) po chwili namyslu udala sie na polnoc.Po wielu tygodniach wedrowki natrafila na czlonkow klanu Mor Gurth.Xarraxis postanowila sie do nich przylaczyc w nadzieji iz to wlasnie oni pomoga jej obranic sie przed zemsta jej rodzicow.
co mogê sam wnie¶æ: Mysle ze moim najwiekszym atutem jest doswiadczenie o L2 z ktorym sie nie rozstaje od prawie 1,5 roku lubie takze powojowac na wojnach i nie tylko nie zwarzajac na stracony exp czas itp...
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Lis 13, 2006 10:52 pm   

jestem sklonny byc ZA...
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Pon Lis 13, 2006 11:20 pm   

Ja bede narazie PRZECIW
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Zanthara
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 14, 2006 12:37 am   

Wyczuwam tu klimaty Forgotten Realms : )
Jak na razie jestem sklonna byc za : )
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 12:57 am   

napisz jeszcze cos o sobie, na razie za
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Xardus 
Dominator


Klasa: dominator/arcymag/silver ranger
Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2006
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 8:15 am   

najnizsze pobudki... podoba mi sie - 'MOJA BYC ZA" hyhyhy
_________________
GREENPOWER
"Idąc cmentarną aleją, szukam Ciebie, mój przyjacielu! Odszedłeś, bo byłeś słaby, jak suchy liść..."TSA - 51


 
 
Rymar
Knight

Dołączył: 31 Sie 2006
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 8:53 am   

Za
magow trza
 
 
 
Ostry 
Vassal

Dołączył: 13 Lis 2006
Skąd: 100lica
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 9:40 am   

Cos o mnie: No coz jestem studentem w wieku 19 lat w szkole sredniej uczylem sie razem z waszym klanowiczem Undeliarem. Pozatym lubie spotkania ze znajomymi (browarek itp),czytac dobre ksiazki SF oraz oczywiscie grac w L2 :P
Co do opowiadania: Rzeczywiscie wzorawalem sie na podstawie forgotten realms.Poczatkowo opowiadanko mialo byc o wiele dluzsze ale juz nie chcialem was zanudzac.
 
 
Undeliar 
Heir


Wiek: 36
Dołączył: 07 Gru 2005
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 9:48 am   

No ja tam jestem ZA!! :mrgreen:
_________________
We krwi mam zlo i gniew, tule do snu zdrady spiew
 
 
 
Scottie 
Elder


Klasa: Grand Kavatari / Sword Singer
Wiek: 37
Dołączył: 04 Lut 2005
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 10:04 am   

ZA
 
 
 
Khazid
Heir


Wiek: 36
Dołączył: 15 Sie 2005
Skąd: Bia³ystok
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 10:35 am   

ZA
 
 
 
wgreen 
Knight


Wiek: 43
Dołączył: 08 Mar 2005
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 11:38 am   

Za.
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 2:51 pm   

ZA
 
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 3:47 pm   

PRZECIW
i jeszcze raz
PRZECIW

PRZECIW KURWA
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 6:28 pm   

dobra, tylko jeszcze pomoz nam wyciagnac Unda z domu :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 7:02 pm   

o w³asnie wy obaj z wawy to nowy system rekrutacji idziemy piæ i sie zobaczy czy sie nadajesz ;P
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 11:23 pm   

Niech bedzie teraz ZA
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Xardus 
Dominator


Klasa: dominator/arcymag/silver ranger
Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2006
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 12:48 pm   

dobre... hyhy
_________________
GREENPOWER
"Idąc cmentarną aleją, szukam Ciebie, mój przyjacielu! Odszedłeś, bo byłeś słaby, jak suchy liść..."TSA - 51


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo