Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Diva
Sob Gru 02, 2006 4:34 pm
Namarius
Autor Wiadomość
Namarius 
Knight

Klasa: Rycerz Shilen
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lis 2006
Skąd: mam to wiedzieæ
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 7:37 am   Namarius

Nick:Namarius(irc i gra ten sam)
Klasa:Mroczny Rycerz(Shilen Knight)
Planowana profesja:Shillien Templar(potem jakis subik pewnie)
Cel wstapienia:Moim poprzednim klanem by³ Abbilen zpewno¶ci± kilkoro z was zna mnie dobrze z postaci Amrais(BH).Niejednokrotnie miêdzy naszymi klanami dochodzi³o do walk.
Zawsze walcz±c z wami czu³em respekt.Niebra³em udzia³u zbyt czêsto w walkach ale s³ysza³em wiele o waszych potyczkach.Chcia³bym wstapiæ w wasze szeregi aby zapewniæ lepszy rozwój mojej postaci i staæ sie cze¶ci± dobrze zorganizowanego i silnego klanu oraz sojuszu.
¦wiatopogl±d:Wed³ug mnie jest wa¿e aby znale¿æ dobrych przyjaciól którzy bede gotowi ci pomóc. Nielubie zbytnio walki ale za klan jestem gotowy walczyæ do upad³ego^^.
Czego oczekuje:No najwazniejszym dla mnie jest znale¿æ przyjaciól i dobrze siê wspólnie bawiæ.Na dalszy plan odchodz± rzeczy materialne bo to przecie¿ niejest najwazniejsze.
Co mogê wnie¶æ:No niewiem mo¿e odrobinkê humorku.A tak pozatym jest gotowy wspomagaæ klan mieczem,materia³ami,adenkami.Pomagaæ w zdobywaniu i bronieniu zamków oraz w dalszym rozwoju klanu i sojuszu.

Cosik o mnie jeszcze.Nazywam siê Sebastian mam 14 lat i mieszkam na podkarpaciu.Interesuje sie l2,muzyk± oraz sportem.Gram dziennie od 2-5 godzin a w dni wolne od szko³y to nawet i czasem ponad 10 siedze :P .Ale to wszytko zalezy niestety póki co od rodziców a wiêc od stopni w szkole.

Postaæ by³a tylko w jednym klanie czyli w Abbilenie.Niema wrogów.Nawet moge powiedzieæ ¿e ma spore grono przyjació³.Na koncie mam tylko 2 znaczniejsze postaci znaczy tego SK(49lv) oraz BH(63lv).

Pozdrawiam Grgara:D
Ostatnio zmieniony przez Namarius Pią Gru 01, 2006 6:31 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 8:00 am   

Wszystko pieknie i slodko, ale ja sie jeszcze zastanowie
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
fins
Heir


Dołączył: 01 Lis 2005
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 9:10 am   

Zostañ BD, a bêdê ZA.
 
 
Rymar
Knight

Dołączył: 31 Sie 2006
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 9:12 am   

Za. Choc bendziesz musial zmienic podejscie co do walki....
 
 
 
Witch Elf 
Elder


Klasa: Slaaneshi
Wiek: 84
Dołączyła: 03 Sie 2006
Skąd: Naggaroth
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 11:47 am   

Eh...a powiesz cos o samej postaci?
_________________
" Lock up your children,
shut all windows tight.
The Witch Elves are hunting
for victims tonight."
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 2:36 pm   

Przeciw
 
 
 
Yavtin 
Baron


Klasa: Abyss Walker
Wiek: 41
Dołączył: 09 Paź 2006
Skąd: Wroc³aw
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 2:42 pm   

Jako¶ mnie nie przekonale¶ do siebie, napisz jakas krotka historyjke postaci wtedy sie zobaczy ;)
 
 
MaaDmaN 
Baron

Wiek: 37
Dołączył: 03 Lis 2006
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 3:33 pm   

Wiek mnie nie przekonuje. 14 lat to tyle co moja siostra, nie potrafie sie przekonac, choc jesli pogadam i popisze sie intelektem i erudycja to bede za, ale jesli zostaniesz BD. Mamy wyjatkowy deficyt tancerzy...
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 3:47 pm   

MaaDmaN napisał/a:
14 lat to tyle co moja siostra

sugerujesz ze twoja siostra jest glupia? XD

jak juz kiedys wspomnialem, wiek nie musi byc wyznacznikiem inteligencji, co nie znaczy ze niemoze :)
Na razie nie mam zdania, niech napisze cos jeszcze
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Namarius 
Knight

Klasa: Rycerz Shilen
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lis 2006
Skąd: mam to wiedzieæ
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 3:55 pm   

Eh jesli macie co¶ do mojej inteligencji to proponuje popracowaæ nad swoja najpierw i przeczytaæ dok³adniej moje podanie.Przynajmniej 2 osoby albo nieumi± albo niechce im siê czytaæ.Gram na Allseronie od nieco ponad roku i my¶³e ¿e znam siê na tej grze lepiej ni¿ niejeden z was.Oczywi¶cie bez urazy^^
Zauwa¿cie ¿e czasem bywa tak ¿e m³odsi nieustêpuj± w niczym starszym mimo tak zwanej róznicy wiekowej i intelektualnej.
 
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 4:22 pm   

Namarius napisał/a:
Przynajmniej 2 osoby albo nieumi± albo niechce im siê czytaæ.

O ile dobrze rozumiem masz tutaj na mysli te osoby, ktore zaglosowaly na Przeciw ? Czyli takze mnie. Zrozum, ze zaglosowalem wlasnie w taki sposob dlatego, ze twoje podanie mnie nie przekonalo, a nie temu, ze nie umiem czytac lub mi sie nie chcialo czytac tego co napisales.
Namarius napisał/a:
my¶³e ¿e znam siê na tej grze lepiej ni¿ niejeden z was.

My¶³ec zawsze mozna :smile: .
 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 4:33 pm   

Pelna pretensji osoba, z cietym jezykiem... hmm... "Nieumi±" ciekawa forma...

Zaczynasz mnie przekonywac do zaglosowania na przeciw...

Napisz cos sensownego, cos co nas przekona... My stare pryki jestesmy... moze opowiedz dowcip albo cos...
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 4:49 pm   

przeciw
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 5:03 pm   

Athallus napisał/a:
My stare pryki jestesmy...

gdzie tam Athallus, my jestesmy leszcze XD
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 5:55 pm   

Potwierdzam my leszcze jestesmy...
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Namarius 
Knight

Klasa: Rycerz Shilen
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lis 2006
Skąd: mam to wiedzieæ
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 5:55 pm   

Ehh jesli chodzi o te osoby które nieumi± czytaæ chodzi³o mi raczej o Fins i MaaDmaN poniewa¿ Mad mia³ jakie¶ sugestie do mojej inteligencji a sam ni± raczej nieb³ysn±³ poniewa¿ niezauwa¿y³ ¿e jestem SK na 48 krêgu tak samo jak Fins i obaj chc± abym zosta³ BD.Co jak przypuszczam jest raczej niemo¿liwe^^Je¶li kto¶ g³osuje na Przeciw nic mi do tego poniewa¿ to jego wolny wybór.Nieprzypad³em komu¶ do gustu to przecie¿ za zag³osowanie na przeciw was niezabije:P.Mam jednak tak± skromn± nadziejê ¿e jednak zostane przyjety.A jesli chodzi o ciêto¶æ jêzyka to ja poprostu broni³em siê przed zarzutami o moje niedo¶wiadczenie w grze i g³upote z powodu m³odego wieku.Je¶li kto¶ ma jeszcze cos do mojej inteligencji zapraszam na rozmowe na ircu lub w grze.
 
 
 
Sch3nzee 
Knight


Klasa: SpellHowler
Wiek: 39
Dołączył: 05 Lis 2006
Skąd: B-stok
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 10:30 pm   

Póki co sie waham - jak to ju¿ Yavtin napisa³ - napisz co¶ na temat historii Twojej postaci... a wtedy zobaczymy...

OT: MaD: co Ty pi³e¶ ¿eby nie zauwa¿yæ który on ma lvl? :P
 
 
 
MaaDmaN 
Baron

Wiek: 37
Dołączył: 03 Lis 2006
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 10:36 pm   

Ja jestem PRZECIW. Poza tym jak sam zauwazyles jestem MaaDmaN, nie Mad.
No coz, jesli chodzi o BD, to nie mowilem, zebys zostal TA postacia BD, tylko o reroll. A BD dlatego, ze widac lubisz wojownikow. Przyczym jak sam widzisz u nas tankow na peczki. Choc ze wzgledu na klase nie skreslam nikogo, to (nie wiem czy sie zgodzicie) kolejny tank jest dosyc malo przydatny...
Odnosnie wieku i inteligencji- samo to, ze argumentem dla Ciebie jest to ile grasz nie wydaje mi sie dobrym podejsciem. Odnosnie pozostalych komentarzy:
Moja siostra ma 14 lat i o ile nie jest glupia jest dziecinna, a z samej semantyki uzytego przeze mnie sformuowania wynikalo, ze nie kwestionuje Twojej inteligencji, tylko nie przyjmuje jej za pewna. Po prostu w przypadku ludzi mlodszych niz lat 15-16 istnieje domniemanie dziecinnosci, ktora na inteligencje wplywa- emocjonalna. Widze wlasnie przejaw braku pewnego dystansu. Wcisniecie hamulca i "niebujanie sie" do osoby, ktora sie nie podoba z jakis wzgledow to jest bardzo przydatna cecha charakteru. Tu zauwazam brak takowej cechy.
To ile grasz nie swiadczy o tym kim jestes. Ten argument nie podoba mi sie. Ja gralem dwa lata temu 7 miechow, i? To nie eithel, Ty nie masz byc tylko maszynka do koksu, zdobywania czy pomocy w questach/kolowaniu sprzetu. Masz byc osoba, ktora bedziemy cenic. Wiec zamiast pokazac, jaki fajny jestes w podanych wyzej aspektach pokaz, ze chcemy Cie w klanie jako wspolnocie ludzi, a nie maszyn. L2 to gra, a z definicji gry wynika, ze ma sprawiac przyjemnosc.
Jakby Twoj SK byl ST z max lvl w topS, bo siedziales na orkach Bog jeden wie ile i po co i teraz biegasz rozwalajac ludzi jak mlynek, masz suba SH, wlasnie go konczysz i chcialbys skolowac mu sprzet S i jestes ultimate wymiataczem jednym z najlepszych na serwie i potrafisz kosic lepiej niz Haarmen (w co i tak bym nie uwierzyl) to tu chodzi o co innego. Umiejetnosciami in game bedziesz sie popisywal jesli Cie przyjmie szefostwo (bo tak na prawde to co my tu piszemy nie ma wiekszego znaczenia, ma im tylko pokazac, jak reagujesz na nas, hrhr).
Pokaz, ze to rozumiesz i akceptujesz.
 
 
Torres 
Hrabia


Klasa: Szlachcic
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lis 2006
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 12:26 am   

Swiete slowa....
_________________
Believe me when I tell you
Life will not break your heart
It will crush it
 
 
Zanthara
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 30, 2006 1:08 am   

Hmm.. a mi sie nawet spodobalo.. Wiec glosuje za.
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 2:48 am   

a mi nie
przeciw
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
Namarius 
Knight

Klasa: Rycerz Shilen
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lis 2006
Skąd: mam to wiedzieæ
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 9:38 am   

W tym ile gram niechodzi³o mi ¿eby pokazaæ ¿e jestem kox maszynk±.Tylko ¿eby pokazaæ ¿e mam zamiar aktywnie pomagaæ klanowi i sojuszowi.A co do mojej dziecinno¶ci to tak jak wcze¶niej napisa³em chêtnie porozmawaim w grze lub na ircu jesli kto¶ twierdzi ¿e niejestem dostatecznie m±dry czy dojrza³y.MaaDMaNie niechodzi³ó mi aby ciê obraziæ ale ¿eby zwróciæ twoj± uwage na moj± klase i zaprzeczyæ zarzutom o dziecinno¶æ i niedo¶wiadczenie.Hmm a pozatym ciêzko jest przekonaæ czasem niektórych którzy s± na Nie z powodu klasy mojej postaci.Wed³ug mnie napisa³em co napisaæ mia³em teraz czekam na decyzjê.
 
 
 
Rhol
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 30, 2006 10:59 am   

Jak dla mnie jego wypowiedzi nie s± dziecinne, widze w nich sens i logike :)
G³osuje ZA.

P.S.
Co do tego krêgu w pierwszym po¶cie to ja te¿ go nie widzia³em na pocz±tku, a post by³ edytowany wiêc.. :> Ale i tak jestem za.
 
 
fins
Heir


Dołączył: 01 Lis 2005
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 12:56 pm   

Jak ja pisalem swojego posta to nie podales leveli swoich postaci wiec to Ty uzyj inteligencji. Przeciw
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 3:42 pm   

Namarius napisał/a:
mieszkam na podkarpaciu


gdzie dok³adnie?
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
 
 
 
Namarius 
Knight

Klasa: Rycerz Shilen
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lis 2006
Skąd: mam to wiedzieæ
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 3:54 pm   

Mieszkam w Lesku to taka ma³a mie¶cinka zwana bram± bieszczad.AA i Fins mo¿e i lv nieby³o ale zauwa¿ ¿e 2 linijka jest zatytu³owana "Klasa" gdzie Napisa³em ¿e jestem Shilen Knightem wiêc podawanie lv niejest tu chyba potrzebne ^^.A i ludzie przepraszam ¿e tak ostro zaczo³em niechia³em nikogo uraziæ.Mi naprawdê zale¿y na przyjeciu.
 
 
 
Witch Elf 
Elder


Klasa: Slaaneshi
Wiek: 84
Dołączyła: 03 Sie 2006
Skąd: Naggaroth
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 5:25 pm   

A ja dalej nic nie wiem o postaci. Widze, ze troche wziales na wstrzymanie, wiec tylko tego mi brakuje.

Post Scriptum : pieknie...teraz jakby co Lee wpadnie w srodku nocy:P beware
_________________
" Lock up your children,
shut all windows tight.
The Witch Elves are hunting
for victims tonight."
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 5:27 pm   

Witch Elf napisał/a:
teraz jakby co Lee wpadnie w srodku nocy:P

ej a to nie bedzie pedofilia? :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 5:44 pm   

Namarius napisał/a:
Mieszkam w Lesku to taka ma³a mie¶cinka zwana bram± bieszczad.


Wiem, gdzie to jest, przeje¿d¿a³em tamtêdy kilka razy jad±c na wakacje w bieszczady.


Niestety nie wpadne bo to 100 km ode mnie... ;p Mo¿esz czuæ siê bezpiecznie.

Napisz jeszcze historiê swojej postaci i bêdê ZA.
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
 
 
 
MaaDmaN 
Baron

Wiek: 37
Dołączył: 03 Lis 2006
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 6:22 pm   

Namarius napisał/a:
W tym ile gram niechodzi³o mi ¿eby pokazaæ ¿e jestem kox maszynk±.Tylko ¿eby pokazaæ ¿e mam zamiar aktywnie pomagaæ klanowi i sojuszowi.A co do mojej dziecinno¶ci to tak jak wcze¶niej napisa³em chêtnie porozmawaim w grze lub na ircu jesli kto¶ twierdzi ¿e niejestem dostatecznie m±dry czy dojrza³y.

A wiec jak juz napisalem duzo wczesniej nie kwestionuje tego. Domniemanie braku czegos a kwestionowanie to co innego. Zlap mnie w grze kiedy, pogadamy sobie, zapolujemy to pewnie zmienie zdanie.
Namarius napisał/a:
MaaDMaNie niechodzi³ó mi aby ciê obraziæ ale ¿eby zwróciæ twoj± uwage na moj± klase i zaprzeczyæ zarzutom o dziecinno¶æ i niedo¶wiadczenie.Hmm a pozatym ciêzko jest przekonaæ czasem niektórych którzy s± na Nie z powodu klasy mojej postaci.Wed³ug mnie napisa³em co napisaæ mia³em teraz czekam na decyzjê.

Najpierw: jestem starym ircowcem, przekrecenie mojego nicka moge odebrac jako obraze, wiec jak nie chce Ci sie pisac MaaDmaN pisz MaaD, M albo po imieniu postaci.
Historii nie napisales. Opisu jej charakteru, swiatopogladu i motywacji. A odnosnie 'nie z powodu klasy' to napisalem juz dawno i wiele razy:
MaaDmaN napisał/a:
Choc ze wzgledu na klase nie skreslam nikogo, to (nie wiem czy sie zgodzicie) kolejny tank jest dosyc malo przydatny...

Gladiatora nie skreslalem to i Ciebie nie planuje. Probuje Cie od dluzszego czasu zmobilizowac zebys napisal dlaczego postaci nie zmienisz. Juz prosciej chyba powiedziec nie moge, o co mi chodzi. Jak ktos mowi dlaczego nie zmieni postaci to mowi, co w tej postaci jest dla niego najwazniejsze. A ja to probuje wyciagnac z Ciebie ;)
A, no i dlaczego ta nie inna. Proste.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo