Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Roghar
Nie Sty 07, 2007 11:05 pm
Ymires-podanie
Autor Wiadomość
Ymires
Vassal

Dołączył: 07 Sty 2007
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 1:35 pm   Ymires-podanie

Nick: nie posiadam mIRC (mo¿e sie to zmienic w ka¿dej chwili)
Postac: Ymires
Klasa: Sorcerer

Historyja:
Cz³ek o imieniu Ymires jest ofensywnym magim, dok³adniej Sorcerer. Narodzi³ siê na Wyspie G³osów jak wielu jego innych braci. Nadano mu jak wy¿ej wymienione imiê Ymires. Imiê to pochodzi od boga Ymira, który w mitologii nordyckiej by³ bogiem ¿ywno¶ci oraz gigantycznym praolbrzymem, który powsta³ z lodu Pó³nocy i ognia Po³udnia. Od pocz±tku stworzenia by³ z³y. Sta³ siê ojcem i matk± wszystkich olbrzymów, którzy narodzili siê spod jego pachy. ¯ywi³ siê mlekiem prakrowy Audhumil. Zosta³ zabity przez Odyna i jego braci , wnuków buriego, którego Audhumla wyliza³a z lodu. Odyn, Wili i We, zmêczeni coraz wiêksz± brutalno¶ci± Ymira i zwiêkszaj±c± siê liczb± olbrzymów, zabili Ymira, a wszystkich olbrzymów utopili w jego krwi. Z czê¶ci cia³a olbrzyma wy³oni³y siê ró¿ne elementy ¶wiata: z cia³a powsta³a ziemia, z niepo³amanych ko¶ci -góry, z zêbów i szczêk-ska³y i g³azy, z krwi-rzeki, jeziora i morza, z czaszki-nibo, które w czterech naro¿nikach pdtrzymuj± kar³y, z w³osó-lasy, z mózgu-chmury. Ziskier postw³y S³oñce, Ksiê¿yc i Gwiazdy natomiast z brwi-midgard(siedziba ludzi).
Nasz mag nigdy nie szuka³ zazcepki, nie chia³ siê niepotrzebnie nara¿ac. Wola³ ¿yc w zgodzie ze wsystkimi rasami, zdobywac nowe przyja¼nie. Znalazl schronienie w klanie Skaza, lecz sytuacja polityczna, zmusi³a go do odej¶cia. Ze starymi przyjació³mi z poprzedniego klanu utworzyli klan Vilverin. Lecz tam te¿ nie pozosta³ d³u¿ej. Konflikty miêdzy cz³onkami i liderem klanu niodpowiada³y mu. Teraz maj±c 41 lat wêdruje po ¶wiecie Aden by poszerzyc swoj± wiedze magiczn±.

Czego oczekuje:
Niewiele, nie chodzi mi o te piêkne i dostojnie wygladaj±ce szaty maga oraz broñi zwiêkszaj±cej potêge maga. Nie chce byc po prostu samotny.

Co moge wnie¶c do klanu:
Oczywi¶ci siebie, niewielka dawke humoru, pewnych pomys³ów maj±cych na celu lecze poznanei sie klanowiczów.

Co¶ o sobie:
Mam na imie Micha³ i mam 15 lat, mieszkam w niewielkiej miejscowo¶ci jak± jest Miêdzyrzec Podlaski.

Screen z komnaty: http://img513.imageshack....hot00206wb2.jpg (troche tych postaci mam, ale nie bujcie siê, gram w tym momecie Ymiresem i nikim wiêcej)
 
 
Namarius 
Knight

Klasa: Rycerz Shilen
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lis 2006
Skąd: mam to wiedzieæ
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 2:07 pm   

By³o Za jest PRZECIW za oszustwo!!!
_________________
Bóg jest zawsze po stronie silniejszych batalionów!!!
Ostatnio zmieniony przez Namarius Nie Sty 07, 2007 3:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Weriond
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 07, 2007 2:25 pm   

A ja ostatnio (w swiêta) czêsto widywa³em tego Melfisto na rynku Giran.

Sorc fajna i mocna klasa.

narazie bez stanowiska.
 
 
Y
Baron

Dołączył: 12 Paź 2005
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 2:44 pm   

a ja z kolei czesto tego orka widuje
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 3:05 pm   

za
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 3:40 pm   

W jakim klanie wczesniej byl Airander ? Dlaczego klamiesz co do wieku ? przeciez wiem ze masz 12 lat. Hyh.
Ymires napisał/a:
Mam na imie Micha³ w wieku 12 lat. Czesto gram w L2 po 1,3h a w weekend a¿ do 2h

Cytat z forum Opus Dei. PRZECIW.
 
 
 
Yavtin 
Baron


Klasa: Abyss Walker
Wiek: 41
Dołączył: 09 Paź 2006
Skąd: Wroc³aw
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 3:59 pm   

Jak sie klamie na wstepie nie mozna spodziewac sie ze obdarzymmy cie zaufaniem juz lepiej bylo nie pisac wieku niz pisac bzdury...

Przeciw
_________________

 
 
Ymires
Vassal

Dołączył: 07 Sty 2007
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 4:56 pm   

Ju¿ siê domy¶lam jakie bedzie zdanie innych "Przeciw" :cry: ,ale Turendall sk±d masz wiedzia³e¶, ¿e napisa³em podanie z forum OD? A co do Airandera to nim siê nie interesujcie. Jak my¶licie ¿e jestem oszustem to ju¿ niepiszcie czy jeste¶cie ZA lub PRZECIW.
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 5:22 pm   

Ymires napisał/a:
Turendall sk±d masz wiedzia³e¶, ¿e napisa³em podanie z forum OD?

Nie wiem, czy dobrze zrozumialem, ale chodzi Ci o to skad sie dowiedzialem, ze pisales, rowniez podanie do OD ? Skoro tak, to znalazlem je podczas przegladania forum wiekszosci klanow allseronu. Pozdro OD :wink: .
 
 
 
Namarius 
Knight

Klasa: Rycerz Shilen
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lis 2006
Skąd: mam to wiedzieæ
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 5:25 pm   

Wiedzia³ poniewa¿ sojusz OD jest po naszej stronie w wojnie i to przyjaciele.A i sam sobie zawini³e¶.
_________________
Bóg jest zawsze po stronie silniejszych batalionów!!!
 
 
 
Yavtin 
Baron


Klasa: Abyss Walker
Wiek: 41
Dołączył: 09 Paź 2006
Skąd: Wroc³aw
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 6:38 pm   

Ymires napisał/a:
Ju¿ siê domy¶lam jakie bedzie zdanie innych "Przeciw" :cry: ,ale Turendall sk±d masz wiedzia³e¶, ¿e napisa³em podanie z forum OD? A co do Airandera to nim siê nie interesujcie. Jak my¶licie ¿e jestem oszustem to ju¿ niepiszcie czy jeste¶cie ZA lub PRZECIW.

Nawet jakby nie Turendall to ja bym to wylapal bo w OD bylem rok i ciagle zagladam do nich z sentymentu...

"co do airandera to sie nim nie interesujcie" bedziemy i nie bedziesz nam mowil co mamy robic, to tak jakby rorocero do nas wpadl na forum napisal podanie i powiedzial "a rorkiem sie nie interesujcie"
_________________

 
 
Sahrim
Elder


Klasa: SpectralDancer|Spellhowler
Wiek: 43
Dołączył: 13 Paź 2005
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 8:55 pm   

Przeciw
 
 
 
vog
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 07, 2007 9:14 pm   

Przeciw
 
 
Rhol
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 07, 2007 9:21 pm   

O matko. Bardzo przeciw.
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 9:27 pm   

By³em z Airanderem w klanie i nie mogê narzekaæ, ale to co robi³ potem podoba³o mi siê mniej. Kandydowa³ do wielu klanów, a pomimo tego nie potrafi³ znale¼æ sta³ego miejsca pobytu. A co do innych postaci to mam kilka fajnych zdjêæ z cyklu "Przygody Pana Melfista" gdzie to powy¿szy pan wyzywa moj± siostrê od najgorszych. Oczywi¶cie nie wiedzia³, ¿e jestem jego koleg± z klanu, przez co sprawi³ mi wiele radochy. Nie bêdê tu zamieszcza³ tych zdjêæ, bo nie ma sensu go o¶mieszaæ, ale niech ma ch³opak nauczkê na przysz³o¶æ :wink:
 
 
 
Zanthara
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 07, 2007 10:38 pm   

Za oszukiwanie definitywne przeciw. Mysle, ze nic dodawac nie trzeba..
 
 
Roghar
Knight

Dołączył: 27 Mar 2006
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 11:04 pm   

Mysle ze na tym zakonczymy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo