Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Roghar
Pią Sty 19, 2007 11:43 pm
Isena
Autor Wiadomość
Isena 
Vassal


Klasa: Shillien Elder
Wiek: 36
Dołączył: 15 Sty 2007
Skąd: Katowice
  Wysłany: Wto Sty 16, 2007 2:13 pm   Isena

…Ca³e Aden zapad³o siê w ciemno¶ciach. Wtedy te¿ siê zaczê³o.
Wiatr usta³. Nasta³a martwa cisza. Po chwili da³o siê s³yszeæ
skomlenie psów i jêki innych zwierz±t. Tak. Nadchodzi.
Wêdrowiec ukaza³ siê na horyzoncie. Wraz z nim przyby³a przera¼liwa burza.
Deszcz run±³ a, krople deszczu rozpryskiwa³y siê o ziemiê jak o ska³y gdzie¶ w oddali siej±c wko³o l¶ni±ce iskierki. Wêdrowiec ruszy³ naprzód, powolnym, lekko chwiejnym krokiem. B³yskawice przecina³y niebo w niemym tañcu, zapowiadaj±c grzmot. Powoli zbli¿a³ siê do Domu Gildyjnego na którym widnia³y barwy Karan Gurth. Stan±³ przed potê¿nymi drzwiami.,
Maj±c w sercu wiele w±tpliwo¶ci, pchn±³ drzwi. Mrok ogarnia³ ca³e pomieszczenie. Przestêpuj±c próg zrzuci³ p³aszcz, chroni±cy go przed deszczem, ukazuj±c tym samym szaty kap³añskie. Kolor skóry oraz szpiczaste uszy sugerowa³y i¿ ów osobnik jest Mrocznym … A raczej Mroczn± Elfk±..
Udaj±c siê w g³±b komnaty, wyzbywa³a siê swych w±tpliwo¶ci. Mimo panuj±cych ciemno¶ci, szybko odnalaz³a komnatê z ksiêgami bractwa.
Wstêpuj±c do niej wzdrygnê³a siê. Wyra¼nie czu³a czyj±¶ obecno¶æ, lecz nie potrafi³a dostrzec ¿ywej duszy. Rozgl±daj±c siê uwa¿nie ruszy³a powoli w stronê ksi±g. Znalaz³a odpowiedni± i otworzy³a j± pewnym ruchem. Przeszy³ j± dreszcz, gdy w komnacie rozleg³ siê dziwny d¼wiêk, który spotêgowa³o echo.
Poczê³a ¿ywiej przewracaæ strony, szukaj±c odpowiedniego miejsca.
Ujê³a pióro w d³oñ, maczaj±c w ka³amarzu i poczê³a kre¶liæ po lekko wyblak³ym pergaminie:
- Imiê me Isena, Isto S'argt Lat 54.
Przerwa³a kre¶liæ, gdy us³ysza³a kroki udaj±ce siê w jej kierunku. Energicznie siê odwróci³a. Lecz nikogo nie ujrza³a. Zdziwiona, lekko przestraszona, powróci³a do kre¶lenia.
- Zdyscyplinowana, idealistka, gotowa walczyæ za to w co wierzy, wraz z towarzyszami broni, za których gotowa oddaæ w³asne ¿ycie. Pragnê do³±czyæ do …
Poczu³a zimny dotyk na ramieniu. Zamar³a w bezruchu. Zdezorientowana, próbowa³a zachowaæ zimn± krew. Obca rêka zaciska³a siê coraz mocniej. Powolnym ruchem próbowa³a siêgn±æ do pasa po sztylet. Nie by³o go tam. Poczê³a panikowaæ – zachowanie które rzadko siê jej zdarza³o, lecz tym razem strach zmrozi³ jej krew – próbowa³a siê wyrwaæ z u¶cisku. Upad³a... Straci³a przytomno¶æ.
Rankiem ocknê³a siê w gospodzie, zastanawiaj±c siê co tak naprawdê siê wydarzy³o poprzedniej nocy ...


---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mocny podmuch wiatru wpad³ do komnaty, przewracaj±c karty pergaminu, otwartej ksiêgi. Na jednej z nich widnia³o:

- Imiê me Isena, Isto S'argt Lat 54. Zdyscyplinowana, idealistka, gotowa walczyæ za to w co wierzy, wraz z towarzyszami broni, za których gotowa oddaæ w³asne ¿ycie. Pragnê do³±czyæ do bractwa Mor Gurth by wspomóc go swymi umiejêtno¶ciami, wiedz± i oddaniem – w zamian za opiekê. Pozostawiam sw± rycinê : http://img101.imageshack....hot00168ri1.jpg
I cierpliwie czekam na odpowied¼ ...

podpisano: Isena


Post Scriptum: Je¶li imiê me, zawa¿yæ na decyzji ma - na stronê negatywn± - sk³onna jestem zakoñczyæ dotychczasowe ¿ycie, by rozpocz±æ je na nowo, wraz z nowym imieniem ...


 
 
 
Danthor 
Elder


Klasa: CapoeiristaxD
Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2005
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 2:32 pm   

Nom imie mi nie przeszkadza chocia¿ Isenowi mo¿e, jestem jak najbardziej ZA.
 
 
wgreen 
Knight


Wiek: 43
Dołączył: 08 Mar 2005
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 2:51 pm   

Za. £adne podanie.
 
 
Y
Baron

Dołączył: 12 Paź 2005
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 2:57 pm   

Ale fajnie bedzie Isen i Isena :)
Podanie mi sie bardzo podoba. W jakim klanie bylas poprzednio, bo pamietam ze w jakims bylas?
 
 
Isena 
Vassal


Klasa: Shillien Elder
Wiek: 36
Dołączył: 15 Sty 2007
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 3:05 pm   

Klan: Bestyjki
Sojusz: ¯ywy Ogieñ
 
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 3:06 pm   

Ja bym ja przyjal do KG za samo imie. :D
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
 
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 3:09 pm   

Podanie bardzo mi sie podoba, imie wymiata :smile: , ale czy przypadkiem Nadri nie nalezy/nalezal do klanow Eithel ?
 
 
 
Isena 
Vassal


Klasa: Shillien Elder
Wiek: 36
Dołączył: 15 Sty 2007
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 3:10 pm   

owszem. Nadri nalezal do AyanThalion.
Pragnê jeszcze dodac, ¿e jest to rozdzia³ zamkniêty w moim ¿yciu.
Ostatnio zmieniony przez Isena Wto Sty 16, 2007 3:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Randor 
Elder


Klasa: Ghost Sentinel
Wiek: 33
Dołączył: 31 Gru 2006
Skąd: Brzeszcze
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 3:13 pm   

Nadri w 100% nale¿a³ do Eithel. Pamiêtam go gdy gra³em swym krasiem.
_________________
God’s in His Heaven. All’s Right with the World.
 
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 3:31 pm   

yh, jakos przeboleje to imie... chociaz lepiej by bylo jakbys sie zglosila do GMa z prosba o jego zmiane (juz kiedys nawet z toba o tym rozmawialem)


niech bedzie za
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 3:32 pm   

ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1



Nie ma bata bierzemy ja... a jak nie to Isen odchodzi.... XD
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 3:32 pm   

£adne podanie, jestem Za. A ty Isen nie cieszysz siê, ¿e bêdziesz mia³ siostrzyczkê ? :lol:
 
 
 
Gohul
Heir

Dołączył: 06 Gru 2006
Skąd: Gdañsk
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 3:41 pm   

Najlepsze podanie jakie widzia³em...chocia¿ podanie to moim zdanie ¶ciema..zobaczymy w praktyce jak bêdzie
ZA
 
 
 
Namarius 
Knight

Klasa: Rycerz Shilen
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lis 2006
Skąd: mam to wiedzieæ
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 3:53 pm   

Jak najbardziej Za.£adnie napisane podanie i mi³e zdziwienie ze Isen ma rodzinê :P
Przyjmujemy od zaraz!!! :D
_________________
Bóg jest zawsze po stronie silniejszych batalionów!!!
 
 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 3:58 pm   

ZA. kropka
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 8:47 pm   

nie ma bata XD ZA!
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo