Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Algor
Sob Sty 14, 2012 8:20 pm
Shoy nie w klanie
Autor Wiadomość
Shoy 
Knight

Klasa: Feniks Knajt
Dołączył: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 9:30 pm   Shoy nie w klanie

Małe wyjaśnienie dlaczego nie ma mnie w klanie mimo że wojna z 7s się skonczyła.

Dostalem propozycje gry w polskim CP z ruOFF'a, z 12 krotnym hero jako liderem. Akurat ich tank wypadł z gry i nie mieli go kim zastąpić, a jako ze o mnie troche slyszeli i widzieli ze latam bez emblemu KG zaproponowali współprace.

Ma to wyglądać tak, że na pewien okres dołaczam do nich do klanu (lider tylko na taki układ się zgodził) i pomagam im w wyfarmieniu sprzętów z instancji i lvlingiem na spotach 85+. W zamian za pomoc im zadekralowali się wbić mi 85 (co juz zrobili) i cały zebrany sprzęt z instancji jaki dostane jest mój na własność

Mam zamiar skorzystać z ich oferty, jako że w klanie nie mamy jeszcze nikogo po przemianie i nie da sie złożyc PT na instacje. Myślę że posiedze u nich do czasu az chociaż pare ludzi z KG się przebudzi, zeby było gdzie biegać razem.

Z tego co widze to jest to bardzo ogarniete party, grali na PTS GoD'a i wiedza co gdzie i jak sie farmi zeby bylo najlepiej i najszybciej. Myslę że poducze się szybko rzeczy o GoDzie i bede ta wiedze przekazywał wam.

Bede wrzucał co ważniejsze informacje dotyczace GoD'a coby wrzyscy na tym skorzystali. Mozecie tez pytac o cos, to wtedy ja zapytam ich =D

http://l2on.net/?c=npcdata - Ruski database Godness of destruction w 100% zgodny z naszym serverem

http://l2gc.com/ - Strona z opisem skili

Też wychaczyłęm liste skili jakie warto zostawić po przemianie. Wzięte z ruskiego forum

Cytat:
The most important skills from 3rd prof which should be kept!!!
(if you learned new 4th class skills and deleted following skills, you can delete your character and start another from scratch. or you need to level up to some level, where new skills are better):

Soultaker: Day of Doom
Archmage, Mystic Muse: Cancellation (old cancels cannot cancel new buffs, but they can cancel noblesse blessing/item skill: reflect damage/freezing skin/etc etc etc)
Dark Avenger: Reflect Damage + Shield Deflect Magic (until 99 lvl, when Spike Shield can be enchanted on +time, constant 20% reflect are much better, than periodic 50% reflect)
Cardinal, Eva's Saint, Shillien Saint: Robe Mastery
Shillien Saint: Prophecy of Wind (magic critical damage and HP, Drum Melody increases only magic critical chance and MP)
Dominator: Victory of Paagrio (magic critical damage)
Soul Hound: Steal Divinity (same as cancellation)

Useful skills (you can learn new skills, but these old skills are usually better) (list may be incomplete)

Soul Hound: Quick Recovery (trade of 13% cast speed for 20% skills reuse)
Doombringer: Rush Impact
Doomcryer: Chant of Victory
Dominator: Flames of Invincibility
Eva's Saint: Prophecy of Water
Cardinal: Resurrection, Mass Resurrection (new versions have fixed reuse 30 seconds and 600 seconds, but % of resurrection are much better, you will lose A LOT (i mean A LOT) of expereince after dying on high-levels. new Mass Resurrection also targets only party members instead of clan members)
Eva's Saint, Shillien Saint: Resurrection
Adventurer: Dash, Lure
Arcana Lord/Elemental Master/Spectral Master: Summon Smart Cubic (until ~90-95 lvl new cubic lacks cleanse and hardly do anything)

Useful skills (you can learn new skills, but these old skills can be better in some situations) (list may be incomplete)

Dreadnought: Provoke, Thrill Fight
Arcana Lord/Elemental Master/Spectral Master: Transfer Pain (70%-75% of transfer on new skill maybe too much, you cant heal summon that efficiently)
Hierophant: Mystic Immunity (Battle Rhapsody are much better for pvp, but Mystic Immunity combined with Angel’s Touch can do wonders on olympiad)
Sword Muse/Spectral Dancer - All Rhytm combo songs. its highly experimental, but basically you lose 1-2 berserkers and gain somewhat of combined mage+knight's harmony.
Wind Rider: Dodge
Moonlight Sentinel: Rapid Fire
Ghost Hunter: Counterattack
Archmage/Mystic Muse/Storm Screamer: Arcane Power
Storm Screamer: Empowering Echo
Titan: Frenzy
Grand Khavatary: Force Rage
Ostatnio zmieniony przez Shoy Pią Sty 13, 2012 10:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 10:12 pm   

Czyli większość skilli z wcześniejszych prof się traci? Bo tego nie ogarniam jeszcze...
 
 
 
Shoy 
Knight

Klasa: Feniks Knajt
Dołączył: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 10:13 pm   

Tak wiekszość się traci, ale w zamian dostajesz zastępcze, dużo mocniejsze. Są też skile które się traci i nie dostaje się nic w zastępstwie. U tanków jest to skill np. Majesty. Zostaje on usunięty i podobnego do niego się nie dostaje.
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 11:04 pm   

A np. disarm? W ogóle to jest jakaś stronka gdzie jest wypisany każdy skill, który się traci po przebudzeniu?
 
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Sob Sty 14, 2012 4:07 pm   

A jak zachować te skille z 3 profy? W przypadku summonera nie wykupywać po prostu cubica i transfer pain z 4 profesji?
 
 
Shoy 
Knight

Klasa: Feniks Knajt
Dołączył: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Sty 14, 2012 7:13 pm   

Wszystko jest opisane w zakładce Learn Skill a wygląda to tak.


Jeśli jakiś skill z 3 profy nie ma swojego odpowiednika na profie 4, to zostaje po prostu usunięty. Skilli z 81/82/83 nie trzeba chodzić i szukać, nawet jeśli ktoś nie ma wyuczonego Skilla z 83 to nie straci jego odpowiednika z 84, jedynie w polu "Skill to be deleted" będzie puste pole
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Sty 14, 2012 8:44 pm   

Da sie te wymiany jakoś potem odkręcić, czy decyzja jest nieodwracalna?
 
 
 
Erona 
Elder

Klasa: SoulTaker/SwordSinger
Dołączył: 08 Maj 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 1:20 am   

Pozniej niz juz nie zmienisz, i taki maly dodatek jezeli ktos gra SH to lepiej jest zostawic emp echo zamiast wymieniac je na double casting, o ile double casting jest bardzo przydatny na pvp tak boost 25% m.atak daje spory dodatek biorac pod uwage fakt ze reuse skilli na 85+ jest dosc dlugi
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 11:08 am   

kurwa to jak coś spierdolisz to nową postać trzeba zakładać? xD
 
 
 
Naib 
Knight

Dołączył: 03 Sty 2012
Skąd: Chimaru
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 9:41 am   

Od siebie dodam tylko, że ten kalkulator nie jest w 100% zgodny z naszym serwerem (są pewne różnice, szczególnie jeśli o spoil chodzi). Mimo wszystko - jak narazie większość rzeczy się zgadza.
 
 
Reeza 
Heir


Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2012
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 1:33 pm   

http://l2on.net/?c=npcdat...=item&id=q0FHag

takiego chuja szansa 2,02%, 2 godziny latałem na iss buffie i biłem tylko te moby i nie poleciała mi ani jedna
_________________
 
 
Shoy 
Knight

Klasa: Feniks Knajt
Dołączył: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 1:41 pm   

Ja kiedyś dropłem 3 w 30 minut :P
 
 
Reeza 
Heir


Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2012
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 4:02 pm   

http://l2on.net/?c=npcdata&a=npc&id=vbMwXA
FS: Improve magic 1,58% szansy, tych poleciało mi 9
FS: Critical of pa'agrio 0,13% szansy i ta poleciała mi 1
te co maja 2%+ w ogóle nie lecą, są zaznaczone jakoś na czerwono ale nie wiem co to znaczy na tym drop calcu. Ale skoro są na czerwono zaznaczone też commony to pewnie nie lecą te knigi.
a tych części na DC i Talluma miałem po 20, nawet całka mi poleciała - buty talluma 0,03% szansy...
_________________
Ostatnio zmieniony przez Reeza Pon Sty 16, 2012 4:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rhil 
Elder

Dołączył: 09 Sty 2010
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 11:05 pm   

Troche w tej liscie brakuje (w dodatku nie wszystko jest tam gdzie powinno, chocby Dominator, ktory ze starym skilem sprawdzi sie tylko w scile okreslonym pt), także zanim coś powymieniacie to poszukajcie dobrego info : )
Ostatnio zmieniony przez Rhil Pon Sty 16, 2012 11:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reeza 
Heir


Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2012
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 12:47 pm   

http://l2central.info/
polecam to, oczywiście po rusku :D
_________________
 
 
Zairizz 
Baron


Klasa: Othel
Dołączył: 18 Gru 2011
Skąd: AC
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 9:57 pm   

dobra a jest jakaś strona która podaje jakie skille się traci a jakie zyskuje w zamian?
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 10:17 pm   

Tylko kurwa w jakimś ludzkim języku plx
 
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 12:39 am   

http://translate.google.pl/
 
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 12:47 am   

To już wolę po rusku czytać.
 
 
 
Helevorn 
Marszałek Sendżerenu


Klasa: Ciągle 2 podstawówki
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sty 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 7:27 am   

http://www.lineage2.com/e...replacement.php

Cala strona z patch notami.
_________________
"Contrary to a popular belief, people aren't stupid"

 
 
 
Saari 
Baron


Klasa: Aeore Healer <3
Dołączyła: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 6:52 pm   

Jak sie ma Google Chrome to ruskie strony nie sa problemem bo przegladarka ma opcje tlumaczenia calej strony na kazdy jezyk jaki sie chce. Osobiscie tylko polecam nie wpasc w pulapke wygodnictwa i nie ustawiac by tlumaczylo na polski bo wtedy sie dzieja cuda nie dziwy ze stronami. Ja zawsze ustawiam na angielski bo ten jezyk nie ma prawie gramatyki wiec tlumaczy zwykle tak ze da sie zrozumiec o co biega na stronie :>
_________________
"There's more to living than only surviving
Maybe I'm not there, but I'm still trying"

- The Offspring - Staring At The Sun
 
 
Lasqurix 
Elder

Klasa: UP Wynn
Dołączył: 15 Maj 2007
Skąd: Duchy
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 7:28 pm   

Nie mając Chrome wystarczy użyć linka od Algora dodając do niego /translate?u=adres.witryny.ru

Czyli np.: http://translate.google.p...A%2F%2Fl2on.net

Google Chrome korzysta z dokładnie tego samego mechanizmu. I też polecam tłumaczyć na angielski
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Sty 19, 2012 12:39 am   

można wpisac linka w okienko na tej stronie i kliknac enter - taki sam efekt ;)
 
 
 
Lasqurix 
Elder

Klasa: UP Wynn
Dołączył: 15 Maj 2007
Skąd: Duchy
Wysłany: Czw Sty 19, 2012 5:42 am   

No mi właśnie ostatnio coś tak nie chciało działać :P
 
 
Shoy 
Knight

Klasa: Feniks Knajt
Dołączył: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 11:36 am   

Polecem wszystkim enchantować skille z 3profy jak najwięcej (dobrym spotem do expa i dropienia GCków jest Drakos na Dragon Valley). Im wieksza ilość enchantnietych umiejek tym większa rekompenstata w Superior Giant's Codex o które już nie tak łatwo.

Sprzęt R (zbroje) farmi się na nursey na Seed of Anihilation (mozna sie tam teleportowac prawie za darmo z news informera). Aby wejść na instancje na której dostaje się Tissue (które wymienia się na Armory R) wystarczy podejść do czerwonego kryształ a on sam automatycznie przetelepoluje was na miejsce.

1500 odznak = 160 Fragmentów
2000 odznak = 200 fragmentów

Musicie zabijać Maugena jeśli się pojawi (tylko przez chwile po tym jak ukradnie fragmenty da sie go zaznaczyć, i trzeba wtedy szybko wcisnąc attack0
Ostatnio zmieniony przez Shoy Sob Sty 21, 2012 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 11:44 am   

a na jakiej zasadzie się dostaje te Superior Giant's Codex?
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
Shoy 
Knight

Klasa: Feniks Knajt
Dołączył: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 12:08 pm   

Takiej że jako rekompensata za stracone Giant Codex, które miałeś wpakowane w skile NPC daje ci pewną ilość tokenów które możesz u niego wymienić na ksiązki. Dokładnej ilości nie znam, ale im wyżej wyenchantowany skill tym więcej tokenów.
 
 
Zairizz 
Baron


Klasa: Othel
Dołączył: 18 Gru 2011
Skąd: AC
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 12:32 pm   

Na Seed of Anihilation jakie minimalny lvl? jakim składen najszybciej sie robi?
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 1:22 pm   

To jest instancja solo 85+.
 
 
 
Lasqurix 
Elder

Klasa: UP Wynn
Dołączył: 15 Maj 2007
Skąd: Duchy
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 3:47 pm   

Tylko za enchantowane skille z 3 profy się dostaje superiory? W sensie z drugiej nie ma sensu enchantować?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo