Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Meahrill
Autor Wiadomość
Meahrill
Vassal

Dołączył: 04 Lut 2006
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 8:27 pm   Meahrill

nick : Meahrill

klasa : Palus Knight

planowana profesja : Shilien Knight

motywacja : Jako mroczny elf z racji pochodzenia, jestem zly, a w swiecie Allseronu to wlasnie Karan Gurth jest utozsamiane ze zlem. Slyszalem rowniez o waszej odwadze i oddaniu co mi imponuje. Podoba mi sie rowniez regulamin klanu i piszac podanie jestem swiadom ze w razie przyjecia zloze przysiege i nie bede mogl opuscic klanu.

historia : Nosze imie Meahrill. Zostalem wychowany w wiosce mrocznych elfow na polnocy przez mrocznych sluzacych w swiatyni. Jestem synem wojownika i kaplanki, ktorzy zgineli w potyczce z mieszanym oddzialem ludzi i bialych elfow. Nie szukam zemsty, gdyz ci ktorzy nosili krew mojego rodu na dloniach, zgineli w czasie bitwy, pragne stac sie wojownikiem sluzacym Shilen i przyczyniajacym sie do powstania mrocznej rasy z upadku.

czego oczekue : jedynie przyjecia do klanu i mozliwosci walczenia po stronie zla

co moge wniesc : o klimacie nie bede mowil, bo ten serwer na nim wlasnie sie opiera, ale bede godnie was reprezentowal na kazdym kroku i walczyl razem z wami by slowa Karan Gurth byly wymiawiane z szacunkiem, jak i ze strachem.
_________________
Mroczny wojownik nie zaslania sie szczytnymi ideami i wartosciami gdy walczy, jego miecz niesie taka sama smierc jak inne.
 
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 9:11 pm   

WSTRZYMUJE SIE

Wklej tutaj screena z okna wyboru postaci i bedziemy mogli mowic dalej o rekrutacji.
 
 
 
kaos
Knight

Dołączył: 21 Lis 2005
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 9:21 pm   

no dobra zaczynajmy
<rozposciera przed soba na stole podanie rycerza>
... podanie dosyc lakoniczne tu jest doby przyklad
Z calego podania podoba mi sie tylko
Cytat:
le bede godnie was reprezentowal na kazdym kroku i walczyl razem z wami by slowa Karan Gurth byly wymiawiane z szacunkiem, jak i ze strachem.

gdyby nie to powyzsze zdanie bylbym na NIE, tak sie wstrzymuje do ewentualnego dalszego rozwiniecia tego tematu.
_________________
Nie bierz ¿ycia na serio i tak nie wyjdziesz z niego ¿ywy
 
 
Meahrill
Vassal

Dołączył: 04 Lut 2006
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 8:35 am   

http://img374.imageshack....beztytuu5kp.jpg

Nie jestem szpiegiem je?li o to chodzi.

Do Karan Gurth nie chce przyst?pic ze wzgledu na sprzet ani ze wzgl?du na jakies korzysci, chce stanac po stronie zla i walczyc razem z wami.

Wczoraj bylem na slubie, gratulacje :D
_________________
Mroczny wojownik nie zaslania sie szczytnymi ideami i wartosciami gdy walczy, jego miecz niesie taka sama smierc jak inne.
 
 
 
Urghal Rhulqdahr 
Heir


Klasa: Spectral Dancer/Nekromanta
Wiek: 34
Dołączył: 26 Mar 2005
Skąd: £ód¼
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 9:14 am   

Meahrill napisał/a:
Wczoraj bylem na slubie, gratulacje :D


Dziekujemy :D . Gdyby moje zdanie jeszcze sie tu liczylo bylbym ZA, ale nie naleze juz do KG, wiec nie bierzcie tego pod uwage...
_________________
 
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 8:17 pm   

co tu wiele mowic... podanie nie jest imponujace, chcesz moj glos to musisz sie bardziej postarac
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Nollan 
Elder


Klasa: bladedancer
Dołączył: 17 Paź 2005
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 8:46 pm   

jak wyzej...troszke "ubogo" napisane...poki co wstrzymam sie...przekonaj mnie czyms wiecej
 
 
 
Meahrill
Vassal

Dołączył: 04 Lut 2006
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 8:55 pm   

hmm co do postaci, to gram ch?tnie i czesto, bardzo lubie L2 nie gra?em wcze?niej na innych serwerach, ten jest pierwszy, i jest ?wietny. Jestem czescia klimatu i dobrze sie bawie. Gralem 2 postaciami (obie mroczni bo nie moglem sie zdecydowac na inna rase, ta lubie najbardziej x) ) do gustu bardziej przypadl mi Meahrill i to nim gram, poprzednia postac Alomir chyba pojdzie do kasacji.
Narazie ciezko pracuje nad levelem postaci zebym tez cos znaczyl w swiece allseronu i mogl przeciwstawic sie wrogom. Poznalem juz tych co stoja po stronie dobra i wiem ze to sa zwykle psy. Chcialbym wstapic do was poniewaz jestescie silnym klanem i mozliwe jest ze niedlugo staniecie sie potega dlatego chcialbym moc zabijac wrogow noszac wasze barwy.
_________________
Mroczny wojownik nie zaslania sie szczytnymi ideami i wartosciami gdy walczy, jego miecz niesie taka sama smierc jak inne.
 
 
 
fins
Heir


Dołączył: 01 Lis 2005
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 9:04 pm   

Przeciw.
 
 
Leander
Knight

Dołączył: 20 Cze 2005
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 4:18 pm   

Przeciw :evil:
 
 
 
Nollan 
Elder


Klasa: bladedancer
Dołączył: 17 Paź 2005
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 5:05 pm   

eh...nie wysililes sie...PRZECIW
 
 
 
Meahrill
Vassal

Dołączył: 04 Lut 2006
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 6:09 am   

Dobrze wi?c, przyjmuj? wol? klanu. Sprobuje ponownie jak juz dluzej bede chodzil po ziemiach Allseronu i podniose level postaci.
_________________
Mroczny wojownik nie zaslania sie szczytnymi ideami i wartosciami gdy walczy, jego miecz niesie taka sama smierc jak inne.
 
 
 
Nollan 
Elder


Klasa: bladedancer
Dołączył: 17 Paź 2005
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 1:23 pm   

tu nie chodzi o lvl postaci tu chodzi o klimat, a ostateczna decyzja i tak nalezy do lidera, wiec my tu mozemy sobie pogadac za i przeciw...poczekaj az Lotu wyrazi swa decyzje
 
 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 4:58 pm   

Przeciw. Postaraj si? bardziej, ewt. sproboj pozniej
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 2:19 pm   

przeciw
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo