Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Diva
Pią Gru 01, 2006 4:54 pm
Valares
Autor Wiadomość
Valares 
Vassal


Klasa: Shilen Knight
Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2006
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 5:01 pm   Valares

Vendui. Nazywam sie Valares. Moja profesja to Rycerz Palus jednak jestem w trakcie wykonywania drugiego zadania na zmiane profesji. Planuje zostac Rycerzem Shilen. Mam 37 krag wtajemniczenia. W swiecie Aden zyje juz jakies 2 lata. Valares jest moim pierwszym wcieleniem, ktore porzucilem na rzecz Sorcerera. Jednak po jakims roku w krainie Allseron przenioslem sie na nowy kontynent zwany Ancient Legion. Jednak po roku przebywania tam widze, ze tamten swiat powoli ale nieublagalnie umiera. Wiec powrocilem do korzeni i ponownie wcielilem sie w Valaresa. Dlaczego chce wstapic wlasnie do KG (a wlasciwie MG)? Moim magiem walczylem z Waszymi przodkami (a moze ciagle ta starszyna jest w szeregach klanu) gdyz sluzylem w szeregach Glory Guardians. Wasz klan zawsze wydawal sie byc powaznym. Wzbudzal we mnie podziw, szacunek i troche strachu. Naprawde robilo to ogromne wrazenie i chcialbym byc czescia tej potegi. Co moge zaoferowac? W zwiazku z tym ze jestem mlody nie posiadam nazbyt drogocennych rzeczy (niestety nawet sprzet mam pozyczony od moich znajomych ktorzy powrocili z AL). Jednakze, jestem gotowy do poswiecenia zycia w imie swoich towarzyszy i dobra klanu. Wiem co to klimat i staram sie go przestrzegac. Cenie sobie braterstwo i jestem gotowy do poswiecen w imie wyzszych wartosci.
Co do zycia prywatnego. Nazywam sie Pawe³, mam 18 lat i jestem w klasie maturalnej 2LO. Mieszkam w Suwalkach. Zainteresowania: sport, muzyka, kultura dalekiego wschodu, anime i wiele innych ktorymi nie bede Was zanudzal. Co do mojego przebywania w swiecie L2. Jako ze jestem mlody to chce czerpac z zycia tyle ile moge wiec nie siedze 24/7 przed komputerem. Bywam codziennie po kilka godzin ich ilosc zalezy od wielu czynnikow losowych. Mysle, ze przedstawilem wszystko to co chcialem przedstwawic. Jezeli bedziecie mieli jakies pytania to prosze smialo pytac. Czekam na rozpatrzenie mojego podania i z gory dziekuje. (Na koniec chcialbym zaznaczyc, iz obecnie jestem w klanie jednak nie znalazlem w nim tego czego szukalem. Malo ludzi gra i czuje sie jakos wyobcowany. Nie ma z kim polowac a i z klimatem krucho)
 
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 5:13 pm   Re: Valares

Valares napisał/a:
Co do mojego przebywania w swiecie L2. Jako ze jestem mlody to chce czerpac z zycia tyle ile moge wiec nie siedze 24/7 przed komputerem.

To mi sie spodobalo, wiec jestem ZA :smile: .
 
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 5:24 pm   

No ja nie mam nic przeciwko. Mam nadziejê, ¿e siê na nas nie zawiedziesz szczególnie, ¿e "gaijinów" to u nas nie napotkasz co najwy¿ej to w Chimaru.
 
 
 
Scottie 
Elder


Klasa: Grand Kavatari / Sword Singer
Wiek: 37
Dołączył: 04 Lut 2005
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 5:49 pm   

jak najbardziej ZA
 
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 6:37 pm   

za
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 6:47 pm   

a niech bedzie ZA
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
Rhol
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 28, 2006 9:24 pm   

ZA, spodoba³a mi siê motywacja, mo¿e dlatego, ¿e podobnie by³o u mnie :)
 
 
QNIO 
Baron


Klasa: BD SH SE
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 9:36 pm   

Za-a
_________________
idzie wiosna, slonce zaczyna mi swiecic w monitor :/
 
 
Zanthara
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 28, 2006 11:06 pm   

nu jasne, ze za :) Podoba mi sie podejscie :)
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 7:57 am   

Niechaj sie stanie ZA
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Sch3nzee 
Knight


Klasa: SpellHowler
Wiek: 39
Dołączył: 05 Lis 2006
Skąd: B-stok
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 11:32 am   

spodoba³o mi sie podanko - ZA
 
 
 
Witch Elf 
Elder


Klasa: Slaaneshi
Wiek: 83
Dołączyła: 03 Sie 2006
Skąd: Naggaroth
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 11:51 am   

Troche przykadzil i wszyscy za :D
Brakowalo Ci klimatu, czy zle zrozumialam?
_________________
" Lock up your children,
shut all windows tight.
The Witch Elves are hunting
for victims tonight."
 
 
Valares 
Vassal


Klasa: Shilen Knight
Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2006
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 11:56 am   

Tak, brakowalo mi troche klimatu ale nie tylko o to chodzi. W grze przebywa rapetm kilka osob i co by nie mowic samemu to tak jakos nudno. Wszystko traci sens kiedy cos sie robi i nikt tego nie docenia, nikt nie dzieli twojej radosci ze zdobytego kregu czy nie docenia tego ze dostarczasz materialy do magazynu. Moze to ja za wiele wymagam ale wydaje mi sie ze tu chodzi o wspolna zabawe i tworzenie jeakiejs wspolnoty. Jeszcze jedna kwestia, zaczely mnie brac pewne watpliwosci co do tego czy SK mi sie spodoba. Walczylem z Tyrantem o 2 kregi slabszym i jego stuny wchodzili we mnie jak w maslo. Moze lepiej jezeli wybiore droge BD ? Tylko ze jakos tak od zawsze nie przepadalem za BD. Nie wiem, moze moglibyscie mi cos doradzic ? Na szczescie questy na BD i SK sa takie same ^^
_________________

 
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 2:33 pm   

Valares napisał/a:
Walczylem z Tyrantem o 2 kregi slabszym i jego stuny wchodzili we mnie jak w maslo.

No niestety grajac SK bedziesz musial sie spodziewac czesto wchodzacych stunow :smile: , ale nie wiem czy jest to powod by zwatpic w postac.
Valares napisał/a:
Moze lepiej jezeli wybiore droge BD ?

Nie mam nic przeciwko :smile:
 
 
 
MaaDmaN 
Baron

Wiek: 37
Dołączył: 03 Lis 2006
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 3:36 pm   

Jestem zdecydowanie ZA. Tez siepalem kiedys KG, hrhr. A teraz jestem spokojnym kaplanem. Jak dla mnie powinienes zostac KG, juz Casius idzie na Shilien Knighta i teraz on bedzie na naszych poziomach kosil wlasnie w tej domenie. A nie ma potrzeby brac dwoch czy ba, trzech takich. A BD zawsze sie przyda.
A, no i zmienie zdanie jak nie zaprosisz na piwo przy okazji jak bede sam albo z Carneladionem w suwalkach. Wiec beware ;)
 
 
Valares 
Vassal


Klasa: Shilen Knight
Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2006
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 4:43 pm   

Hehe z browarkiem to nie ma problemu ale jak przystalo na gentelman'a - nie pije przed 12 ;) Wiec na razie bede spokojnie wykonywal questa a jak juz go ukoncze to jeszcze raz przeanalizuje wszystkie + i - , skonsultuje sie z wami i wybiore swoja droge :)
_________________

 
 
 
Sch3nzee 
Knight


Klasa: SpellHowler
Wiek: 39
Dołączył: 05 Lis 2006
Skąd: B-stok
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 5:42 pm   

taki ma³y OT - MaD a co Ty niby bêdziesz robi³ w Suwa³kach? Czy¿by¶ mi o czym¶ nie mówi³? :P
 
 
 
MaaDmaN 
Baron

Wiek: 37
Dołączył: 03 Lis 2006
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 10:41 pm   

Zabiore sie z Toba zeby sobie wypic bro z Valaresem jak bedziesz do rodziny jechal, myslalem, ze wylapiesz w toku ;p
 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 2:33 am   

BIERZ SK - SK RULEZ!! JAK NIE WEZNIESZ SK TO BEDE NA NIE!! :P (stuny mozna ominac majesticiem to raz, dwa do potworkow jest klanowa aura resist shock, 3 w walce z DA mozesz uciekac i bawic sie czarami, 4 SK jest najbardziej niezniszczalnym tankiem na potworki i czesto zadaje wieksze obrazenia niz niejeden DD)
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
 
 
Rhol
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 30, 2006 11:04 am   

...
5 BD tak czy inaczej bêdzie dostawa³ stuny :P bo to mroczny :P
 
 
Valares 
Vassal


Klasa: Shilen Knight
Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2006
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 11:11 am   

Hehe, wiec utwiedziliscie mnie w mojej pierwotnej decyzji :D :D
_________________

 
 
 
QNIO 
Baron


Klasa: BD SH SE
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 12:16 pm   

No no.. nie daj sie wrobiæ w BD.. kiepska fucha ;p
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 3:47 pm   

Ma³e pytanko, jak mia³a na imiê postaæ, któr± by³e¶ w GG?
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
 
 
 
Valares 
Vassal


Klasa: Shilen Knight
Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2006
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 4:05 pm   

Raczej nie bylem az tak dobrze znany. Moim wcieleniem byl Melior

[ Dodano: Czw Lis 30, 2006 4:42 pm ]
Wybaczcie mi ale musze zrezygnowac z kandydatury do Waszego bractwa. Jest to sprawa honorowa, a ze cenie sobie honor to nie moge inaczej postapic. Jednak mimo wszystko na piwko mozemy sie udac ;) Dziekuje i przepraszam za klopot. Valares
_________________

 
 
 
Zanthara
[Usunięty]

Wysłany: Pią Gru 01, 2006 1:41 am   

Uh, szkoda.

Nu, w takim razie powodzenia:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo