Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Y
Nie Sty 21, 2007 9:12 pm
Randor
Autor Wiadomość
Randor 
Elder


Klasa: Ghost Sentinel
Wiek: 33
Dołączył: 31 Gru 2006
Skąd: Brzeszcze
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 5:32 pm   Randor

Imiê: Randor
Profesja: Assasin
Profesja docelowa: Phantom Ranger
Czestotliwosc grania: od 2h do 3h dziennie
Kr±g: 28 i stale ro¶nie

Historia postaci:
Oto dziennik który znalaz³em w podró¿uj±c po ca³ym Elmore. Opowiada historiê bohaterów którzy mi kiedy¶ pomogli.

Witaj drogi poszukiwaczu przygód. Je¶li czytasz te s³owa to w³a¶nie odnalaz³e¶ jedn± z wielu spisanych opowie¶ci o mnie, czyli o ludzkim wojowniku Krrolu i jego weso³ych druhach. A oto oni: kowal Fundin z swym ró¿owym toporkiem (ten topór jest czerwony Krrol- dopisek Fundina), ponêtna elficka Alay, której niestety czary nie wychodz± z powodu jej wady wymowy (wcale nie mam fady fymowy, ty osukujes! –dopisek Alay). Do mojej za³ogi nale¿a³ równie¿ jeszcze jeden weso³ek. By³ to szperacz krasnoludki o imieniu Thoral Szybka Rêka z swoimi pomys³owymi, lecz nie zawsze dobrze dzia³aj±cymi wynalazkami (ech tak to moja ¶tandardowa taktyka, jak widaæ –dopisek Thorala).
Otó¿ historia zaczyna siê pewnej deszczowej nocy, gdy odpoczywaj±c w obozie rozbitym w lesie. Siedzimy, ucztujemy i popijamy bimber produkcji Thorala. Po prostu taka ma³a biesiada. I wtem to z drzewa ni z gruchy ni z pietruchy spada jaki¶ mroczny elf i wyobra¿acie co siê sta³o? Skoczy³ ko³o ogniska i wzi±³ moje miecze i zwia³. Zanim zorientowa³em siê co zrobi³ sprawca by³ hen daleko w lesie. Wziêli¶my najpotrzebniejsze graty w tym kilka butelczyn bimbru i pobiegli¶my jego tropem.
-Alay. Po¶wieæ tu swoj± magi±, bo ciemno tu jak…-powiedzia³em
- Ales ocywiscie.
I wtedy rozleg³ siê wielki huk. Ta nieudolna elfka podpali³a pó³ lasu!! (tylko nie pól, plonê³y trzi d¼ewa –dopisek Alay).
- A mozie u¼ijemy mojej lampy -odpar³ Thoral
-Hmmm. ¦wietny pomys³. Tylko mam nadziejê, ¿e twój wynalazek nie wybuchnie tak jak ostatnio –doda³em
-Ale¼ ¶k±d. One ¶± bardzio ¶taranne ¼robione
W koñcu znale¼li¶my tego gbura. Mia³ moje miecze. Krzykn±³em do niego:
-Oddawaj moj± broñ ³otrze!
-Ja…ja j± tylko po¿yczy³em. Potrzebuje jej… moi kompani walcz± z zombie w katakumbach.
-Jakie za¶ znowu zombie? –odpar³em zdumiony
-One atakuj± pobliskie wioski i my poszli¶my do ich siedliska… by je zabiæ
-Oddaj mi moje miecze, a ja i moi ma³omówni przyjaciele pójdziemy z tob± do tych podziemi i razem wyplenimy z³o
-Dobrze wiêc Za mn±. W drogê. Mamy ma³o czasu.
Po kilku godzinach biegu trafili¶my do wej¶cia. Prowadzi³o ono do podziemi sk±d bi³ smród rozk³adaj±cych siê cia³.
-Zawo³am swych braci. Xetrok, Xetorn –krzykn±³ elf, który siê jeszcze nie przedstawi³
Nagle mroczny zauwa¿y³ cia³a swych braci, rozp³aka³ siê. Bi³ siê po ciele piê¶ciami i krzycza³:
-Czemu, mnie musia³o to spotkaæ! Dlaczego oni musieli zginaæ?!
Zrobi³o mi siê go strasznie ¿al. Wrêczy³em mu sakwê pe³n± aden i odpar³em:
-Id¼ do wioski. To pieni±dze by¶ jako¶ ¿yæ. My idziemy wypleniæ z³o z tych podziemi. Bywaj.
-Dziêkuje wam za pomoc. Aha mam na imiê Randor. Aluve.
-Id¼ zatem. Bêdzie tu gor±co.
Dziarsko wkroczyli¶my do katakumb. Strasznie ¶mierdzia³o, ale sz³o wytrzymaæ.
-No to zaczynamy zabawê –odpar³ jak zawsze ma³omówny Fundin.
-Bierzmy siê do roboty -odpar³em
-Ale¼ bêdzie fajowsko -podnieca³ siê Thoral
Alay nic nie mówi³a. By³o jej ¿al dwóch mrocznych elfów, którzy zginêli. No có¿. W koñcu to jakby jej dalsi kuzyni. Po kilku godzinach walk zabili¶my wszystkie umarlaki. Zebrali¶my skarby i tak koñczy siê ta przygoda. Je¶li chcesz poczytaæ wiêcej przygód drogi poszukiwaczu emocji to szukaj zwoi, które s± zapisane opowiadaniami o nas. S± rozrzucone po ca³ym kontynencie. B±d¼ uwa¿ny mo¿e znajdziesz kiedy¶ mnie i moja dru¿ynê jak obozujemy. To koniec tej przygody, przynajmniej na razie.

Za adeny które dosta³em kupi³em sprzêt i sta³em sie poszukiwaczem przygód.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Motywacje wstepienia do bractwa: chêc wspólnych wypraw na tytany oraz wspólne gromienie przeciwnika na wojnie.

Rycinka z komnaty logowania:
http://img161.imageshack....e=randorvk6.jpg
http://img395.imageshack....e=thrainxc8.jpg

Thrainem nuz nie gram bo mi sie znudzi³o. Nie mam na nim niestety ¿adnego sprzêtu.

Wiek realny: 16 lat

Z powa¿aniem

Randor
 
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 5:57 pm   

no coz, podanie poprawne...
Tylko przedstawienie mrocznych elfow w tej historii odbiega nieco od koncepcji sojuszu.

jestem sklonny byc ZA, w koncu kazdego mozna zmienic
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
Ostatnio zmieniony przez Xorlarrin Nie Gru 31, 2006 6:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Y
Baron

Dołączył: 12 Paź 2005
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 6:01 pm   

wszystko ladnie tylko napisz historie Randora zabojcy a nie wesolej gromadki nieudacznikow (bys sie postaral skecic cos nowego, ta sama historyjke wkleiles na forum zakonu jednorozca, wystarczy pare zdan charakteryzujacych postac)
na razie sie wstrzymuje
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 6:01 pm   

podanie mi sie podoba, tylko szkoda ze mroczny przedstawiony w tym pamietniku zachowywal sie jak Drizzt czy inny skrzywiony psychicznie osobnik...

no ale jestem sklonny byc ZA
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
Morthis 
Vassal


Klasa: Abyss Walker
Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2006
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 6:29 pm   

ZA! Mlody jest, wychowa sie go
_________________
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 7:40 pm   

W sumie jestem Za, ale bardziej dlatego, ¿e ³ucznicy siê przydaj± na wojnie.
 
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 10:02 pm   

PRZECIW
tymarazem bo:
brak zarysu psychologicznego postaci
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Pon Sty 01, 2007 9:08 am   

ZA - bo Eressea bedzie miala z kim koxac.

Mogles napisac, ze Thrain byl w AnnonThalion.
 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Pon Sty 01, 2007 10:00 am   

Przeciw - bo nie mam humoru i jestem zly
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Randor 
Elder


Klasa: Ghost Sentinel
Wiek: 33
Dołączył: 31 Gru 2006
Skąd: Brzeszcze
Wysłany: Pon Sty 01, 2007 11:16 am   

Thrain by³ w AnnonThalion i to by³ mój najwiêkszy b³±d. Po up³ywie miesi±ca po rozmowie z liderem i k³ótni± z kilkoma osobnikami zosta³em wyrzucony z klanu. Potem by³em nim tydzieñ w Mjolnirze ale odesz³em i zacz±³em grac Randorem.
_________________
God’s in His Heaven. All’s Right with the World.
 
 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Pon Sty 01, 2007 3:23 pm   

nie jest to najpiekniejsze podanie ale nie mam wiekszych zastrzezen wiec moge byc ZA
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
 
 
Namarius 
Knight

Klasa: Rycerz Shilen
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lis 2006
Skąd: mam to wiedzieæ
Wysłany: Pon Sty 01, 2007 4:39 pm   

ZA
_________________
Bóg jest zawsze po stronie silniejszych batalionów!!!
 
 
 
Danthor 
Elder


Klasa: CapoeiristaxD
Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2005
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon Sty 01, 2007 6:57 pm   

ZA
 
 
Zanthara
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 01, 2007 8:12 pm   

Nie mam wiekszych zastrzezen : ) Za : )
 
 
Sahrim
Elder


Klasa: SpectralDancer|Spellhowler
Wiek: 43
Dołączył: 13 Paź 2005
Wysłany: Pon Sty 01, 2007 10:44 pm   

ZA

bladedancerhtm2_155.jpg
Plik ściągnięto 15696 raz(y) 36.35 KB

 
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Pon Sty 01, 2007 11:11 pm   

ZA -bo nowy rok
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Wto Sty 02, 2007 8:05 am   

Rozmawialem z nim no i wrazenia z rozmowy calkiem pozytywne. Nawet mi powiedzial, ze go Eithele wykorzystywaly :twisted: , ale jak juz powiedzialem, nie mozna wierzyc w kazde slowa.
 
 
 
Sch3nzee 
Knight


Klasa: SpellHowler
Wiek: 39
Dołączył: 05 Lis 2006
Skąd: B-stok
Wysłany: Wto Sty 02, 2007 1:40 pm   

niech bedzie Za
 
 
 
Randor 
Elder


Klasa: Ghost Sentinel
Wiek: 33
Dołączył: 31 Gru 2006
Skąd: Brzeszcze
Wysłany: Wto Sty 02, 2007 6:32 pm   

Oto krótka historia Randora.


Dawno temu w terenach wówczas obfitych w mithril w fazie krwawego ksiê¿yca narodzi³ siê mroczny elf. Syn Umhodana i Odele. Na imiê mia³ Randor. Jego ojciec by³ ¿o³nierzem w s³u¿bie Elmore, a matka uzdrowicielk±. Mieszkali oni w mie¶cie Dras-Leona, które teraz ju¿ nie istnieje. Mia³ on braci Xetroka i Xetorna z którymi spêdza³ dzieciñstwo na nauce rzemios³a wojennego od ojca i nekromancji od matki. Czarna magia doprowadzi³a jednak miasto do upadku. Kap³anka Shillen Alarice chcia³a przywo³a na siebie ³askê bogini. Dosz³o do pierwszego uderzenia, które zniszczy³o miasto i przywo³a³o bestie, które panoszy³y siê w ruinach miasta. Potwory te postanowili zabiæ pozostali przy ¿yciu Randor, Xetroka i Xetorn, by pom¶ciæ zag³adê wioski i ¶mieræ swoich rodziców. Gdy mroczni bracia walczyli z bestiami najm³odszy z nich Randor pobieg³ po pomoc. Spotka³ grupê poszukiwaczy przygód pod przewodnictwem Krrola. Pomogli mu z potworami, lecz dla jego braci by³o za pó¼no…zginêli… Wojownik Krrol podarowa³ Randorowi z³oto za, które kupi³ uzbrojenie. Mroczny elf opu¶ci³ ruiny miasta. Gdy by³ na górze ko³o zamku Dras-Leony ujrza³ jak Alarice przywo³uje Lilith. Potwór opêta³ kap³ankê i tak dosz³o do drugiego uderzenia. Zamek zosta³ zniszczony. Nikt nie prze¿y³ oprócz Randora. Zobaczy³ klêskê swojego ludu. Teraz w tym miejscu znajduje siê zrujnowany zamek oraz katakumby, w których znajduje siê Lilith. Randor opu¶ci³ zgliszcza miasta i wyruszy³ do Giran, gdzie zamieszka³.
Minê³o zaledwie 10 lat od zag³ady Dras-Leony. Randor jest ju¿ doros³y. Postanowi³ przy³±czyæ siê do klanu Krwawego Smoka, by walczyæ ku chwale sojuszu Karan Gurth!
 
 
 
Gohun 
Vassal

Klasa: Destro
Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: CK
Wysłany: Wto Sty 02, 2007 7:18 pm   

Ogolnie niczego sobie. Bede ZA.
 
 
Y
Baron

Dołączył: 12 Paź 2005
Wysłany: Wto Sty 02, 2007 8:30 pm   

Teraz jestem zdecydowanie ZA. Zrujnowany zamek i Lilith maja nieco inna historie wedlug tworcow gry. Zmieni³e¶ j± przypadkiem czy celowo?
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Wto Sty 02, 2007 9:08 pm   

Ladna historia.
 
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Sty 02, 2007 9:31 pm   

szkoda tylko, ze nazwa miasta jest zapozyczona z Eragona :P
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
Akasha
Heir

Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Suwalki
Wysłany: Wto Sty 02, 2007 10:53 pm   

jestem sklonna byc za ale czy BD ma jeszcze miejsca?
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Sro Sty 03, 2007 12:39 am   

Z tego co widzialem jest jeszcze miejsce.
 
 
 
Y
Baron

Dołączył: 12 Paź 2005
Wysłany: Sro Sty 03, 2007 7:56 am   

miejsca sa, kara mija 8 stycznia
 
 
Randor 
Elder


Klasa: Ghost Sentinel
Wiek: 33
Dołączył: 31 Gru 2006
Skąd: Brzeszcze
Wysłany: Sro Sty 03, 2007 5:48 pm   

Historie Lilith i zrujnowanego zamku zmienilem przypadkiem. Nawe nie wiedzialem ze takowa istnieje. :mrgreen: Nazwa miasta jak najbardziej zapozyczona z Eragona bo nie dawno skonczylem czytac. Teraz czytam Najstarszego. A tak przy okazji piszac to opowiadanko zrobilem zadanie z polskiego :razz:
 
 
 
Serge 
Heir

Klasa: Shilenita
Dołączył: 21 Cze 2005
Wysłany: Sro Sty 03, 2007 10:53 pm   

ZA
 
 
Samive
Heir


Klasa: Tancereczka
Dołączył: 06 Gru 2006
Skąd: W±growiec
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 8:42 am   

Przeciw!!!
_________________
"Fallow the white rabbit"
 
 
Rhazziel 
Vassal


Klasa: Nekromanta
Wiek: 37
Dołączył: 30 Cze 2006
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 8:45 pm   

i ja
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo