Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Roghar
Sob Lut 24, 2007 1:54 am
Xazzaxia.
Autor Wiadomość
Nedylyne 
Knight


Klasa: ArM/ST
Dołączyła: 16 Paź 2005
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 9:25 pm   Xazzaxia.

Nick [najlepiej ircowy]: Nedu_

Postac: Xazzaxia..

Klasa: Arcymag, Nekromantka.

Planowana profesja: £owczyni Dusz.

Motywacja wst±pienia do klanu: có¿, wiele mo¿naby w tej kwestii powiedzieæ. By³am g³upia, i sama nie wiem, kogo chcia³am oszukaæ..
Wiêkszo¶æ z Was widzia³a mnie pod barwami klanów zaprzysiê¿onych w walce, wrogo¶ci i z³o¶ci. Na przekrór ca³emu ¶wiatu - a ju¿ najbardziej chyba samej sobie - zgodzi³am siê na z³o¿on± mi propozycje.. có¿..
Wysz³o nieco inaczej, ni¿ mia³o wyj¶æ. Pocz±tkowo uk³adaj±cy siê jako tako spokój przerodzi³ siê w co¶, co ciê¿ko takim mianem okre¶liæ. Powoli, stopniowo, zaczê³o mi siê to - wbrew w³asnym, nowym przekonaniom - coraz mniej podobaæ. Kilka nieciekawych sytuacji, które mia³y tam miejsce, przykre ze wzglêdu na tre¶æ, przes³anie i ra¿±c± g³upotê.. có¿, stwierdzi³am, ¿e to miejsce nie dla mnie. Od jakiego¶ czasu czu³am siê jak ¼le dopasowany element uk³adanki..
D³ugo nad tym my¶la³am, obserwuj±c to, co dzieje sie tam, gdzie by³am, i to, co mia³o miejsce u Was. Nie pozosta³am daleko w tyle, ogl±da³am Was czêsto zza ramienia przyjació³ki, ¶ledz±c Wasze kroki. Z ka¿dym takim razem zdawa³am sobie coraz bardziej sprawe z tego, ¿e chocia¿ zmieni³am barwy, to nadal przynale¿a³am do Was.. chocia¿by sposobem my¶lenia, i dzia³ania (co poza tym krêgiem nie dawa³o efektów - ku mej z³o¶ci, oczywi¶cie).
Poszukuje tego, o czym nies³usznie chcia³am zapomnieæ, tego, o czym wiedzia³am, chocia¿ to odrzuci³am. Pragnê powrotu do zasad, których siê przestrzega, i które siê powszechnie respektuje, powrotu do tego klanu, w którym spêdzi³am tak wiele czasu. Zakonu Czerwonej ¦mierci..

Krótka historia : W moim przypadku historia nie mo¿e byæ krótka: http://img96.imageshack.u.../komnatazl3.jpg . Wielu z Was pamiêta mnie od pierwszego wcielenia, kiedy razem z Dan walczy³am w Waszym imieniu, w czasach pocz±tku, kiedy trzymanie w d³oniach Yaksy by³o przywilejem dotykaj±cym nielicznych. Nedy zasnê³a, kiedy przysz³a kolej na inn± mroczkê. Kolejna bojowniczka, Aeri, w imie Czerwonej ¦mierci poder¿nê³a wiele garde³, wielokrotnie podk³adaj±c siê pod ciosy.. Moj± historiê i jej zwi±zek z tym klanem i sojuszem potrawicie doskonale oceniæ sami..

Czego oczekujesz: Nadrzêdnie powrotu do starych zasad, spokoju, ¿ycia u boku osób, które my¶l± podobnie do mnie i maj± podobny sposób dzia³ania..

Co mo¿esz wnie¶æ: Siebie.. swoj± moc, nabyt± z wiekiem, si³ê ognia i odór rozk³adu. Dary i przywileje szlachcianki, radê, pomoc. Arcymaga na pos³uch Czerwonej ¦mierci. Zdaje sobie sprawê, ¿e nie ka¿dy mnie tutaj akceptuje, nie ka¿dy lubi i przyja¼nie spogl±da. Obiecuje jednak grzecznie usun±æ siê w cieñ, nikomu nie przeszkadzaæ i zamilczeæ. Chcê siê poprawiæ, do¶æ narobi³am sobie w ten sposób wrogów..
_________________
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 9:31 pm   

a tam, ja bym dal szanse
ZA
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
Zanthara
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 19, 2007 9:33 pm   

To ta pani co odeszla, bo inny klan obiecal jej sprzet?
Jak tak to przeciw. I zdania nie zmienie dopoki ktos nie sprostuje.
 
 
Nedylyne 
Knight


Klasa: ArM/ST
Dołączyła: 16 Paź 2005
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 9:38 pm   

..Sprzêt mia³am na czasy, w których odesz³am, najlepszy.. [stary ¶wiat - tunika tallum, pe³na czarna ruda +4 i miecz Valhalli +4, smok-wierzchowiec]. Wracam w tunice czarnego kryszta³u, z kijem Drzewa-Matki, przyspieszonym, +3. Bi¿uteria - Taetossian, runa S. Sama sk³ada³am, wszystko, za wyj±tkiem tuniki.. handlowa lawiracja i wymiana.
 
 
Weriond
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 19, 2007 9:43 pm   

Pamietam Aeri jako ktos kto zgina³ od niej parê razy. Z drugiej strony pamietam Xazaxxie jako koxa z loa dla której nie liczy³o siê nic innego ni¿ szarañcza. Szarañcza, szarañcza szarañcza, KOX KOX KOX. Nic wiêcej. Pustka. Party z Tob± ogranicza³o siê do... koxu. Zazwyczaj ¿adnej rozmowy nic byleby biæ szybciej. Ka¿dy Twój zgon koñczy³ siê obraz± na party i zazwyczaj rozrywaniem dru¿yny.

Tylko z takiej strony Ciê znam.

Dlatego NIE
 
 
Rhol
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 19, 2007 9:52 pm   

Po takich rewelacjach jestem na NIE.
 
 
Murdock 
Elder


Klasa: Spectral Dancer
Wiek: 33
Dołączył: 16 Sty 2007
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 10:14 pm   

Wstrzymuja sie od glosu. Zobacze jak to sie potoczy dalej.
_________________

 
 
Imra 
Elder


Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2005
Skąd: Dark Elven Village
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 10:23 pm   

Rozstalismy sie w gniewie i wiele ostrych slow zostalo wypowiedzianych (glownie z mojej strony), znamy sie jeszcze z czasow OQ, dlatego wstrzymam sie z glosem...
_________________
 
 
 
Thorthas 
Baron


Klasa: Tytan/SH
Wiek: 37
Dołączył: 07 Lis 2006
Skąd: z Policji
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 10:25 pm   

ale Pitolicie ja moge ja do Gwardi Przyjac, nie liczy sie czy koks nie koks liczy ze silny mag :)
asilny mag na wojnie to + dla sojuszu...
Ja ZA
_________________
^^^^^^^^^^^^^^^||......|"\
| ZIMNA WÓDKA..||......||'""|""\__,_
| ______________ ||__..|I__|__I___ |)
|(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@)


Szmulki Reprezenta

Vishar Twoja stara To Zoya
 
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 10:43 pm   

a ja przeciw

bo boli mnie glowa
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
Akasha
Heir

Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Suwalki
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 10:44 pm   

a ja tam jestem Za
 
 
Aenyeth 
Vassal

Klasa: Spellhowler.
Dołączyła: 09 Paź 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 10:49 pm   

ZA.


Odrobisz w ³ó¿ku :twisted:


PS. Co do tego koksu w loa, to chyba mia³e¶ na my¶li Xazzax - Danucha. :razz:
_________________
Wiêksze z³o dla mniejszego dobra.
 
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 11:04 pm   

nie no spoko, jak mamy zbieraæ wszystkich najwiêkszych przyg³upów z serwera to z niecierpliwo¶ci± czekam jeszcze na Vallarra, Arrowa czy Alystin. I wtedy nie do¶æ ¿e bêdziemy potê¿ni, bogaci to jeszcze w³asny odzia³ sprytnych inaczej na w³asno¶æ ha! Zawsze czym¶ nowym jeszcze bêdziemy siê wyró¿niaæ nie??

Xazzaxia odchodz±c z KG pozostawi³a¶ po sobie tak skrajny obraz debilizmu i gówniarstwa ¿e a¿ trudno mi uwierzyæ ¿e czytam to podanie... I da³a¶ ku temu wiele powodów. Niech sobie przypomnie odesz³a¶ do Mindonu bo chcia³a¶ dobiæ 200pvp czy jak to by³o :lol: ?? Nie wspominaj±c ¿e drugiego takiego chomika to sojusz nie widzia³, dopiero jak odesz³a¶ siê okaza³o ¿e masz ka¿d± pieprzon± czê¶æ jaka Ci wypad³a chyba od czasu b grade zachomikowan± w WH. Nie do¶æ ¿e tylko bra³a¶ sprzet od nas to jeszcze nic w zamian nie dawa³a¶, a zasady chyba by³y jasne?? Jeden z pierwszych siegów Aden: 'Nedu chodz do tej dru¿yny magów', "nie, bo bez Danei wogóle nie ide na siege", nie ma u nas miejsca na takie zagrywki, a ju¿ wogóle jak pó³ wkówionego serwera siedzi nam na plecach kiedy próbujemy zdobyæ jaki¶ zamek, jaki¶... "stolice". Nastêpna zabawna akcja, pocz±tki C4 a Xazzaxia przylatuje z jakim¶ hujowym desparionem i pisze na priv "chodz pozwole Ci sobie ze mn± zrobiæ screena" no nie my¶la³em ¿e zdechne ze ¶miechu :lol: .

Podusmowuj±c... jestem ZA, bo zanim wróce to i tak Cie zd±¿± wypieprzyæ kilka razy jak dalej jest jak by³o. Z drugiej strony Weriond te¿ kiedy¶ pisa³ na forum niestworzone g³upoty ale siê nawróci³, a wzglêdem Veannili nie potwierdzi³y siê ¿adne zarzuty wytykane przez przeciwny obóz, wiêc mo¿e co¶ w tym jednak jest. Nie lubie Cie jak cholera, i nie bêde tego ukrywaæ ¿e jak powinie Ci siê noga to nastêpnej szansy nie bêdzie.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 11:07 pm   

jestem na NIE.Nie podoba mi sie,ze tak czesto zmieniala¶ klany i szczerze Ci nie ufam a na zaufanie trzeba sobie zasluzyc ponownie-pozdrawiam
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 11:37 pm   

Jak najbardziej ZA ,nie do MG ,nie GM ,prosto do KG i nigdzie indziej.

Ju¿ od d³u¿szego czasu przymierzam siê do za³atwienia sobie kolejnego Sin Eatera i nie moge jako¶ ruszyæ swojego leniwego zadka.Teraz ,gdy pewnie przyda mi siê bardziej ni¿ kiedykolwiek mam motywacje aby go zrobiæ zanim jeszcze do³±czysz :)



Witaj z powrotem w¶ród przyjació³ ^^
 
 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 11:52 pm   

kurde nie wiem:P
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
 
 
Cyrestis
Heir

Klasa: Nekromanta/Overlord
Dołączył: 18 Sty 2007
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 11:57 pm   

Có¿, ja mogê tylko potwierdziæ zarzuty Werionda dodaj±c ¿e jeste¶ osob± któr± w banalny sposób mo¿na manipulowaæ co udowadnia³a Danejka, szczególnie jako Xazzax. Te¿ jestem ZA bo chêtnie zobacze to jak powinie ci siê noga. Te¿ nie ukrywam ¿e nietyle ¿e nielubiê ciê co straci³em szacunek za kilka akcji.
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 11:58 pm   

ja bede ZA, ale nie licz na rowne prawa z innymi klanowiczami...
Przynajmniej z mojej strony
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 12:07 am   

Hmm... mam mieszane uczucia, pamietam stara Nedu i pamietam Xazz chodzby jak sam Hegrykiem z nia koxalem w Loa, bylo wesolo, zejscia we 2 na X XD

Niestety postapilas jak postapilas, pozostawiajac niesmak i gorycz glupich powodow, i dziwacznych zachowan. Osobiscie nic do Ciebie nie mam, ale jakos nie moge sie przekonac, czy aby na pewno, gdy nadejdzie czas wojen, nie opuscisz nas znow by w spokoju koxac, pod okiem jakiegos neutralnego sojuszu.

Chcialbym przeczytac taka obietnice, ale jak to bywa, obietnice latwo sie sklada, jeszcze latwiej lamie.

Przekonaj mnie, a bede za, na razie wstrzymuje sie od glosu.
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 12:08 am   

Jasne, przyjmijmy j±, same plusy wymienione przez Dive, a i Heniek bêdzie spokojniejszy jak ju¿ zrobi Sin Eatera. Pamiêtam Ciê do¶æ dobrze i wra¿enie jakie pozostawi³a¶ jest hmm, fatalne. By³a¶ osob±, która interesowa³a siê tylko sob±, wszystkich innych maj±c w g³êbokim powa¿aniu. Liczy³o siê tylko to, CO TY Z TEGO BÊDZIESZ MIEÆ. Ciekawa by³a te¿ akcja ³apanek ludzi z KG do wspania³ego klanu, w którym wszyscy siê kochaj±. No có¿... Popatrzmy na to, co jest teraz, wracasz z podkulonym ogonem i sk³adasz podanie. Argumenty, co do wyj¶cia z poprzedniego klanu s± jak dla mnie zbyt ogólnikowe, bo mi jako osobie, która mia³a z tob± kontakt wydaj± siê twoim kolejnym kaprysem.

Jak na razie, odnosz±c siê do tego, co napisa³a¶ - jestem PRZECIW. Jedyny plus jaki zauwa¿am to wykoxanie twojej postaci, które przyda³oby siê na wojnie.
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
Ostatnio zmieniony przez Lee Wto Lut 20, 2007 4:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Scottie 
Elder


Klasa: Grand Kavatari / Sword Singer
Wiek: 37
Dołączył: 04 Lut 2005
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 12:27 am   

oczywiscie ze nie :P glupie pytanie :)
 
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 12:43 am   

Przeciw i nie chce mi sie nic wiecej pisac.
 
 
 
Danthor 
Elder


Klasa: CapoeiristaxD
Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2005
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 1:33 am   

za i ch** ;] (Ja zawsze jestem za)
 
 
Sahrim
Elder


Klasa: SpectralDancer|Spellhowler
Wiek: 43
Dołączył: 13 Paź 2005
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 1:56 am   

PRZECIW wszystkim czym sie da glosowac i podniesniesc do gory...


Czyzby Sahrimowi stawal na widok Xazzaxii? :P - Xorlarrin
 
 
 
Nothus 
Elder


Dołączył: 19 Sty 2007
Skąd: Toruñ/CK
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 7:10 am   

PRZECIW. Powód: opinia na Twój temat ludzi powy¿ej.
_________________
http://keido.myminicity.com/
 
 
Arvaell 
Elder

Wiek: 35
Dołączył: 18 Sty 2007
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 7:12 am   

ZA

bo mam etopiryne dla Vishara

P.S. idz do KG nie do MG.
 
 
Balaod 
Heir


Klasa: Destroyer
Dołączył: 12 Sty 2007
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 7:50 am   

Znam Xaz i jestem jak najbardziej ZA!
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 8:40 am   

ja rozumiem mozna kogos lubic,moze byc przydatny jako klasa dla klanu-ale mysle ze po takich przejsciach to jak nas przekonasz,ze mozna ci znowu zaufaæ?ze znowu ci si nie odmieni bo tak?Moze warto tez zwracac wlasnie uwage na postepki postaci a nie tylko na to jaka gra profk± :roll:
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
Ostatnio zmieniony przez LiNeerlay Wto Lut 20, 2007 9:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Silea 
Elder


Klasa: Ghost Sentinel
Wiek: 43
Dołączyła: 27 Lut 2005
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 8:58 am   

PRZECIW!!!
 
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 9:06 am   

LiNeerlay napisał/a:
ale mysle ze po takich przejsciach to jak nas przekonasz,ze mozna ci znowu zaufaæ?


To, czy ktos jej zaufa jest osobista sprawa kazdego. Przynaleznosc do sojuszu nie sprawi przeciez, ze zaraz wszyscy beda jej ufac. Mysle, ze odkupienie win troche potrwa (ja zwykle daje do zabki z pustymi butelkami i wymieniam :P )
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo