Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Lee
Pią Lut 23, 2007 8:33 pm
Reven
Autor Wiadomość
Reven 
Heir

Wiek: 37
Dołączył: 20 Lut 2007
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 8:54 pm   Reven

Reven, Rycerka Shilen 52 krêgu.



Reven mia³a cie¿kie dzieciñstwo, jej ojciec Templariusz Shilen by³ bardzo wymagaj±cy, kiedy matka zosta³a zamordowana podczas powrotu do domu, ojciec sie za³ama³ przekaza³ opiekê nad jedyn± córk± przyjacielowi a zarazem jednemu z najlepszych rycerzy i wyruszy³ szukaæ winnch ¶mierci ¿ony.Reven ba³a siê, nie zna³a nawet imienia jej nowego opiekuna, kiedy pierwszy raz pojawi³ siê w domu oniemia³a. Zobaczy³a mrocznego elfa który by³ znacznie starszy nawet od jej ojca.Starzec nakaza³ a¿eby Reven zwraca³a siê do niego panie i szybko zabra³ j± na ty³ domu,zobaczymy czego Cie ojciec nauczy³ powiedzia³. Szybko sie przekona³a ¿e starzec tylko wygl±da niepozornie, chwile trwa³a wymiana ciosów kiedy wytr±ci³ jej miecz z rêki i przewróci³ na ziemie. Mija³y miesci±ce, Starzec by³ pod wra¿eniem, tempo w jakim uczy³a siê jego podopieczna sztuki walki by³o imponuj±ce. Pewnego ranka kiedy Reven przygotowywa³a siê do treningu, wpad³ mroczny elf by³ bardzo zdyszany, nie umia³ wykrztusiæ ani s³owa, kiedy siê uspokoi³ powiedzia³ ¿e jej nauczyciel poszed³ wraz z innymi rycerzami na bagna zmierzyæ siê z band± ludzi okradaj±chych star± kaplice Shilen, pod któr± bawi³a siê kiedy by³a ma³a. Reven zna³a skrót do kaplicy, Idziemy ich wesprzeæ powiedzia³a chwyci³a za miecz podarowany jej przez ojca i wybiegli, kiedy dotarli na miejsce przed oczyma ukaza³o sie im pole bitwy, wszêdzie le¿a³y zw³oki ludzi i elfów, nigdzie jednak nie by³o cia³a nauczyciela, a kaplica by³a zniszczona. podesz³a pod kaplice ¿eby przyj¿eæ siê zniszczonym pos±gom, kiedy siê odwróci³a zobaczy³a jak jej towarzysz pada na ziemie z strza³± wbit± w plecy.Posypa³ siê grad strza³ w jej kierunku, odskoczy³a za pos±g i wbieg³a do kaplicy. Nigdy siê do niej nie zapuszcza³a to by³o zakazane miejsce, kiedy siê zatrzyma³a nie s³ysza³a ju¿ odg³osów pogoni.Ta kaplica by³a inna ni¿ wszystkie w jakich dot±d by³a, wydawa³a sie przera¿aj±ca. Us³ysza³a g³os Reven! to mój mistrz rozpozna³a g³os od razu, pobieg³a w strone sk±d dobiega³ g³os. Wpad³a do ma³ej komnaty gdzie le¿a³ starzec, dobij mnie powiedzia³, zosta³o na mnie rzucone zaklêcie, czuje jak ¿ycie ze mnie uchodzi. Starzec jêcza³ z bólu, to bedzie twoja ostatnia próba, prosze zakoñcz moj± mêkê. Reven bez wachania zatopi³a ostrze w sercu starca. Kiedy wysz³a z kaplicy nikogo nie by³o tylko rozk³adaj±ce siê zw³oki. Kiedy wróci³a do domu spakowa³a siê i odesz³a nie ¿egnaj±c siê...


gram w L2 3-4h dziennie interesuje sie botanik±,samochodami,lubie dobrze sie bawiæ mam 20lat.
Ostatnio zmieniony przez Lee Sro Lut 21, 2007 11:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Silea 
Elder


Klasa: Ghost Sentinel
Wiek: 43
Dołączyła: 27 Lut 2005
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 9:08 pm   

Wiec, ja jestem ZA. Moze mloda ta elfak, ale bardzio klimatyczna i podjerzewam, ze wniesie klimat w nasze szeregi. Zapytacie dlaczego... trenuje siebie mojego suba i spotykam ja. Troche czasu ze soba spedzamy (jak jestem wolna) i wydaje mi sie, ze jest odpowiednia kandydatka, tym bardzije, ze powiedziala, Jej klan to, jak to Lotu okresla, "klan muminkow". Chce nas wspierac w walce, wojny i siege. Jest spokojna ::jezor::
Mloda jest, ale mysle, ze nauczy sie szybko wszystkiego :D
Ostatnio zmieniony przez Silea Wto Lut 20, 2007 9:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
vog
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 20, 2007 9:17 pm   

Za
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 9:40 pm   

W podaniu brakuje kilku szczegolow, np. screena z wyboru postaci. Nie widze sensu przyjmowania szostego SK do klanu.
Reven napisał/a:
gram w L2 3-4h dziennie

Spitherux tez tak pisal :smile: .
 
 
 
Weriond
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 20, 2007 9:49 pm   

Pewnie i tak jak nie BD to Thorcik go we¼mie :)

Tanki dobre i do kata i do ToI ;)

ZA
 
 
Y
Baron

Dołączył: 12 Paź 2005
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 10:08 pm   

Spitherux to nasz bohater z 30 na 40 wbijal 2 tygodnie, wprawdzie napisal ze gra kilka godzin dziennie ale nie napisal w co :P
Co do motywacji (z poprzedniego podania) i historii nie mam zastrzezen, tylko czy faktycznie potrzebny nam kolejny tank...
 
 
Aerandir 
Vassal


Klasa: Piwoskoczek
Wiek: 38
Dołączył: 26 Paź 2005
Skąd: Smocza Jama
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 10:23 pm   

A ja tam bêde ZA. Nie lubie patrzeæ na klase i jej przydatno¶æ w klanie, gdy miejsca sa wolne :)
_________________
Ole!
 
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 10:47 pm   

za
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
Y
Baron

Dołączył: 12 Paź 2005
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 10:47 pm   

w sumie tez za, wylecial linderoth to sie miejsce dla tanka zwolnilo :P
 
 
Akasha
Heir

Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Suwalki
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 11:04 pm   

SK!! SK!! ja jestem za Sk to najlepsza profesja
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 11:24 pm   

przeciw

bo spirytus jest fajny bo jest fajny
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
MeowMeow
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 20, 2007 11:41 pm   

Jaaa, no przyczepi³a bym siê, kolejna której rodzic b±d¼ rodzice zginêli, szybka,a ile strza³ wyminê³a.

A mój huragan te¿ wyminiesz?
Nie podoba mi siê i tyle.

przeciw
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 12:21 am   

Za, bo MeowMeow jest przeciw.
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
 
 
 
Namarius 
Knight

Klasa: Rycerz Shilen
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lis 2006
Skąd: mam to wiedzieæ
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 8:28 am   

Za bo tak :P
_________________
Bóg jest zawsze po stronie silniejszych batalionów!!!
 
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 8:48 am   

ZA bo tez jestem sk :wink:
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
Sitala 
Knight


Dołączyła: 18 Sty 2007
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 9:29 am   

ej, no co wy macie do tych SK?
_________________
Kiedy wnoszê do lasu znój mego ¿ywota i twarz tak nie podobn± do tego co le¶ne, widzê otch³añ co skoml±c w gêstwinie siê miota i rozrania o sêki swe ¿ale bezkresne.
 
 
Scottie 
Elder


Klasa: Grand Kavatari / Sword Singer
Wiek: 37
Dołączył: 04 Lut 2005
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 10:25 am   

za
 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 1:09 pm   

Przeciw bo Vishar wmusil we mnie spirytus przed chwila
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Gohun 
Vassal

Klasa: Destro
Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: CK
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 1:16 pm   

ZA
 
 
Sahrim
Elder


Klasa: SpectralDancer|Spellhowler
Wiek: 43
Dołączył: 13 Paź 2005
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 1:36 pm   

ZA
Ostatnio zmieniony przez Sahrim Sro Lut 21, 2007 6:03 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Yavtin 
Baron


Klasa: Abyss Walker
Wiek: 41
Dołączył: 09 Paź 2006
Skąd: Wroc³aw
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 1:48 pm   

ZA
_________________

 
 
Roghar
Knight

Dołączył: 27 Mar 2006
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 4:16 pm   

Rekomendacja Silei mi wystarczy. [x] Za
 
 
Y
Baron

Dołączył: 12 Paź 2005
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 10:05 pm   

zatem jak minie kara moge cie przyjac, szukaj nas w swiecie
 
 
Reven 
Heir

Wiek: 37
Dołączył: 20 Lut 2007
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 8:36 am   

zapomnia³em dopisaæ ¿e chce byæ w tym klanie co Silea
_________________
"Trzeba byæ twardym nie miêkkim ¿o³nierzu!!!"
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 9:55 am   

hahahhahaha :D dobre!!!! ja bym chciala gwiazdke z nieba<rozmarzyla sie>ale to tak nawiasem :lol:
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
Ahangra
Knight


Klasa: Kap³anka Shilen
Dołączył: 02 Lut 2007
Skąd: Sengeren Yutsu
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 12:42 pm   

Slysza³am, ¿e w Aurorze wcze¶niej by³a¶. Czemu akurat do KG?

*wrêcza Lince gwiazdkê z nieba*
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 2:08 pm   

Chyba nie mamy o czym rozmawiaæ.
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
 
 
 
Silea 
Elder


Klasa: Ghost Sentinel
Wiek: 43
Dołączyła: 27 Lut 2005
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 3:39 pm   

Eee Lee no co jest? Wstepinie rozmawialam z Lotem i mowil, ze nie bedzie problemu, zeby ona do klanu KG wstapila. Chyba, ze o czyms nie wiem?
 
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 3:46 pm   

a czemu jakis mlodziak na 52 lvlu ma isc do KG tylko dlatego ze jest twoim znajomym Silea? nie dosc ze to podanie jest zlozone w dziale BD, nie dosc ze jest ono przecietne to jeszcze jakies warunki stawiacie?

KG NIE MA normalnej rekrutacji wlasnie dlatego zeby NIE PRZYJMOWAC takich rekrutow tylko znane/stare postacie i tyle

jak dla mnie albo idzie do BD albo nara, najlepiej mogl powiedziec w grze jak mu sie pojawilo zaproszenie do BD od Grota ze mu sie pochrzanilo i ze to nie ten klan gdzie chce isc

komedia panowie i panie ;]
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 3:51 pm   

Wybacz Silea, ale skoro kto¶ sk³ada 2 podania do BD, z którego jedno totalnie spieprzy³, zosta³o mu darowane. Sk³ada drugie... Wszyscy daj± mu szansê bo zostaje zarekomendowany przez Ciebie. Teraz okazuje siê, ¿e tylko tobie znany SK na 52 ma do³±czyæ do KG. Wybacz, jestem przeciw.
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo