Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Roghar
Sob Lut 24, 2007 1:54 am
Xazzaxia.
Autor Wiadomość
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 9:29 am   

Licz± sie czyny bardziej a mniej s³owa :wink:
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
wgreen 
Knight


Wiek: 43
Dołączył: 08 Mar 2005
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 10:44 am   

Jestem sk³onny byæ za, ufaj±c, ¿e zawarta w podaniu motywacja odpowiada prawdzie.
 
 
Y
Baron

Dołączył: 12 Paź 2005
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 10:58 am   

Jestem ZA (zawsze mozna wywalic, jezeli motywacja w podaniu okaze sie nieprawdziwa, chyba niczym nie ryzykujemy)
 
 
Jay 
i cichy Bob


Dołączył: 13 Sty 2007
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 12:02 pm   

1. Nie znam Cie jako Xazzaxi. Znam za to jako Nedylyne i Aeri, moje zdanie co do nich jest podobne jak Divy i Lee (patrz posty wyzej). Osobiscie niewierze w "cudowne nawrocenia", ani w "zrozumialam/em swoj blad" ;) - przeciw

2. Xazzaxia to calkiem silna postac, a skoro teraz liczy sie tylko silny zerg... - za

3. Nie bylo mnie na Allseronie prawie rok czasu, wiec nie bylem tym samym swiadkiem wielu zdazen - czyli: nie mam zdania. :D
_________________
<aarfy> zjebani ludzie powinni cierpiec!
ema ema
 
 
Nocek 
Vassal

Klasa: mroczny kaplan
Dołączył: 12 Kwi 2006
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 12:53 pm   

a co sie bede jak zadko sie wypowiadam o rekrutach

.... Xazz, jej "siostra blizniazka" (nie pamietam imienia ale byl to sorc i zawsze lataly wtedy razem), ja, X = koks i tak se smigalismy az tu nocek z blizej nieokreslownych przyczyn postanowil sie zjednoczyc z matka Maphr .... nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie reakacja druzyny, zapytana o pomoc przy powstaniu odparla cos w stylu: "przecierz to twoja umiejetnosc" (odebralem to na zasadzie podnies sie sam przecirz umiesz) i w tym momecie odpalone soe dobily lerzacego

reasumujac mam bardzo mile wspomnienia :|
 
 
Yavtin 
Baron


Klasa: Abyss Walker
Wiek: 41
Dołączył: 09 Paź 2006
Skąd: Wroc³aw
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 1:35 pm   

Có¿... nie znam cie osobiscie, za to opinie o tobie znalem juz na dlugo, zanim w ogole zaswitala mi we lbie mysl o wstapieniu do Czerwonej ¦mierci i nie mozna powiedziec zeby ta opinia byla pochlebna...ale:
Lee napisał/a:
No có¿... Popatrzmy na to, co jest teraz, wracasz z podkulonym ogonem i sk³adasz podanie.


.... albo naprawde zrozumialas swoje bledy i wydoroslalas, zdobywajac sie przy tym na odwage zlozenia tego podania, wiedzac jaka krytyka cie czeka, albo jestes naprawde glupia i naiwna...

....chcialbym sie przekonac, ktora z tych opcji jest prawdziwa dlatego sklonny jestem byc ZA.
_________________

 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 1:37 pm   

ostatecznie moge byæ ZA na okres próbny (z palcem na przycisku Dismiss).
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
 
 
Nedylyne 
Knight


Klasa: ArM/ST
Dołączyła: 16 Paź 2005
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 1:54 pm   

Có¿..
Odchodzê na czas walki? hmm, nie s±dze..
http://img509.imageshack....098/war2xy4.jpg - pierwsza wojna z Eithelem.. mam jeszcze starsze ryciny, pod Gludio, kiedy stoimy pod jednym sztandarem.
http://img299.imageshack.us/img299/9112/warpv5.jpg - w/w
http://img180.imageshack....127/raidef0.jpg - wspólne bicie Falbanki, bestii na Zakazanych Wrotach, na rycinie sparali¿owany sojusz.


Wer - po pierwsze, mylisz mnie z Xazzax. Po drugie, oczekiwa³e¶ rozmowy, bêd±c w klanie, który o Czerwonej ¦mierci wyra¿a³ siê w stylu 'KG to -_-'..? (tak, mam rycinkê.. by³ sobie bodaj¿e Atikos, który takie co¶ powiedzia³.. pad³o mu siê kilka razy).

Diva - jakby mi na tym liczniku zale¿a³o, to by³by raczej Eithel albo OD..? (Carandar, Vardamir)
wszystkie czê¶ci w rankingu, skrulupatnie od³o¿one. Od B, do A. C siê kasowa³o. W tym samym magazynie spoczywa³y jeszcze recki B, oko³o 40.. ale ich nikt nie chcia³ za bardzo, na co komu kilkadziesi±t Tunik Zubei czy lekkich BW, skoro popyt wszêdzie na to zerowy, wziêcia brak? Nie by³o ¿adnej recki na broñ, wiêc nikt tego nie chcia³. Le¿a³o, jak kto¶ potrzebowa³ - zapyta³ na $, to da³am..
'Jeden z pierwszych siege Aden' - konretnie to moje pierwsze ogólnie oblê¿enie, akurat z tej sytuacji mia³e¶ du¿o ¶miechu. I zda¿y³o siê to tylko na I, by³am na wszystkich, od pierwszych prób zdobycia a¿ do upadku (tu ju¿ jako jedna z nielicznych).

LiNeerlay,
Cytat:
po takich przejsciach to jak nas przekonasz,ze mozna ci znowu zaufaæ?
Mówie o przemy¶leniach i prze¿yciach. Co wiêcej moge zrobiæ teraz..? Raczej nic.

Cytat:
Licz± sie czyny bardziej a mniej s³owa
..mhm, zarówno w odniesieniu do przesz³o¶ci, jak i przysz³o¶ci.
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 2:48 pm   

dlatego masz szanse sie wykazaæ-wykorzystaj j±
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 2:59 pm   

Nedu zobaczymy jak Ci wyjdzie powrot, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.

LiN nie zapominaj ze i do Ciebie nie mieli tu zbyt przyjaznego nastawienia po twoim wstapieniu ;)
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Sitala 
Knight


Dołączyła: 18 Sty 2007
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 3:29 pm   

Ja jestem sk³onna uwierzyæ w ka¿de nawrócenie po postawie Vaennili. Jestem nim szczerze zaskoczona (pozytywnie), mo¿e i tu dajmy siê zaskoczyæ? Tym bardziej, ze LotU czuwa ^^
_________________
Kiedy wnoszê do lasu znój mego ¿ywota i twarz tak nie podobn± do tego co le¶ne, widzê otch³añ co skoml±c w gêstwinie siê miota i rozrania o sêki swe ¿ale bezkresne.
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 4:23 pm   

Hmm, trochê porozmawiali¶my. Powody rzeczywi¶cie wydaj± siê byæ mocne. Nasza rozmowa i argumenty w niej zawarte wydaj± siê byæ wystarczaj±ce.

Jestem ZA przyjêciem Xazzaxi do klanu. Jest du¿± indywidualistk± i ma ogromny potencja³, grzechem by³oby nie wykorzystaæ go w budowaniu sojuszu.
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
 
 
 
LiNeerlay 
Naczelna


Klasa: Rycerz Shillien
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Gru 2006
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 5:07 pm   

Athallus napisał/a:
Nedu zobaczymy jak Ci wyjdzie powrot, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.

LiN nie zapominaj ze i do Ciebie nie mieli tu zbyt przyjaznego nastawienia po twoim wstapieniu ;)


yyyy?ja mialam jeden klan przez 2 lata ocb Athallus? :lol: i kto mia³? :shock: :cry: :razz:
_________________
RELAXX TAKE IT EASYYYY
 
 
 
Zanthara
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 20, 2007 5:19 pm   

Stanowcze przeciw.
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 5:47 pm   

Lee napisał/a:
Jestem ZA przyjêciem Xazzaxi do klanu. Jest du¿± indywidualistk± i ma ogromny potencja³, grzechem by³oby nie wykorzystaæ go w budowaniu sojuszu.


¯eby tylko nie okaza³a siê ziarnkiem piasku, zak³ucaj±cym dzia³anie dobrze naoliwionego mechanizmu.
 
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 6:04 pm   

Je¶li pojawi siê jakikolwiek "zgrzyt" sam postaram siê o to, ¿eby siê z nami po¿egna³a. No i jeszcze sprawa taka, ¿e nie wszyscy bêd± przychylnie na ni± patrzeæ. Póki co uwa¿am, ¿e mo¿emy j± przyj±æ i wykazaæ troszkê dobrych chêci. Co do cudownych nawróceñ... znam wiele takich przypadków. Jeszcze raz jestem za tym, by pozwoliæ jej siê wykazaæ.
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
 
 
 
QNIO 
Baron


Klasa: BD SH SE
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 7:03 pm   

Za (byle nie do MG)
_________________
idzie wiosna, slonce zaczyna mi swiecic w monitor :/
 
 
Sahrim
Elder


Klasa: SpectralDancer|Spellhowler
Wiek: 43
Dołączył: 13 Paź 2005
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 7:42 pm   

A ja jeszcze raz i stanowczo PRZECIW
 
 
 
vog
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 20, 2007 9:16 pm   

Jesli ta osoba zostanie "przypilnowana" to mozna ja przyjac na okres probny. Osobiscie jest mi to obojetne dlatego wstrzymuje sie.
 
 
Weriond
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 20, 2007 9:55 pm   

Nedylyne napisał/a:
Wer - po pierwsze, mylisz mnie z Xazzax. Po drugie, oczekiwa³e¶ rozmowy, bêd±c w klanie, który o Czerwonej ¦mierci wyra¿a³ siê w stylu 'KG to -_-'..? (tak, mam rycinkê.. by³ sobie bodaj¿e Atikos, który takie co¶ powiedzia³.. pad³o mu siê kilka razy).
Nie mylê, tak po prostu Ciê zapamiêta³em. Xazzax zreszt± tak samo.

Zawsze oczekujê rozmowy (z personalnymi wyj±tkami) nawet ze Z£YM I CZITERSKIM KG! <joke>
 
 
Kasjan
Heir

Dołączył: 28 Maj 2005
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 12:37 am   

ZA
 
 
Michio 
Knight

Klasa: SS,BD
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2006
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 11:21 am   

Sam nie wiem. Jezeli masz isc tylko aby reprezentowac sam znaczek i niczym nie wspierajac nas to jestem na NIE. Wiedz ze unas nie liczy sie tylko KOX jak to nie ktorzy ujmuja. Jezeli jestes poswiecac swoj czas i swoje % na postaci (doswiadczenie (exp)) to ZA.
Nie podoba mi sie tylko to ze zmienialas klany jak rekawiczki.
_________________
zyje z dnia na dzien.... tesknie za tym co wszyscy... brak mi wielu rzeczy a jednak jestem soba i tak zostanie do konca...
 
 
 
Roghar
Knight

Dołączył: 27 Mar 2006
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 1:48 pm   

Podpisuje sie pod postem Michio i wszystkich ludzi ktorzy cie skrytykowali...
Mam wiele zastrzezenen co do Twojej osoby.
Sam nie wiem...zadecydujcie bo nie moge byc obiektywny.
 
 
Sahrim
Elder


Klasa: SpectralDancer|Spellhowler
Wiek: 43
Dołączył: 13 Paź 2005
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 1:45 pm   

Nie zgodze sie z Landem ze nie ma zasad, zasady sa zawsze mniejsze lub wieksze a jak najbardziej przyznam racje Michio.Nigdy nie zrozumiem ludzi zmieniajacych klany jak rekawiczki bo albo kombinuja dla sprzetu albo sa nieprzystosowani i nieumieja zagrzac miejsca w klanie....

PS. To a propos moich 2 glosow na NIE wczesniej;)
 
 
 
Samive
Heir


Klasa: Tancereczka
Dołączył: 06 Gru 2006
Skąd: W±growiec
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 1:56 pm   

jestem na NIE<taki kaprys>
_________________
"Fallow the white rabbit"
 
 
Torres 
Hrabia


Klasa: Szlachcic
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lis 2006
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 2:50 pm   

Roghar: Zadna z ocen, ktore tutaj padaja nie jest obiektywna. To naturalne.
Jestem ZA. Powod prosty: Jesli bedzie cos nie tak, mozna powiedziec do widzenia. Dzieki rankingowi odejscie/wydalenie z klanu nie jest niczym trudnym wiec bez problemu mozna sprobowac.
_________________
Believe me when I tell you
Life will not break your heart
It will crush it
 
 
Avanar
Elder

Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Bia³ystok
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 2:55 pm   

Zdarzaly sie podania w ktorym od razu bylo wiadomo, ze ta osoba nie znajdzie miejsca w sojuszu. To podanie raczej do tych nie nalezy. Ja tam wierze w przemiany oraz inny punkt widzenia hehe.
Jak dla mnie mozna przyjmowac praktycznie kazdego byle wiedziec kiedy nalezy sie go pozbyc - wrazie czego;)
Ale nie przewiduje odrazu czarnego scenariusza.
 
 
Roghar
Knight

Dołączył: 27 Mar 2006
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 3:06 pm   

@Torres staram sie oceniac wszystkich na "zimno"...w tym przypadku na moja ocene wplywaja dziwne emocje.
 
 
Zanthara
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 22, 2007 4:41 pm   

Torres, wydaje mi sie, ze jak ktos tyle razy zmienial klan, to cos jest nie tak. Nie szukamy niestabilnych osob. Co jak co, ale wazny jest tez charakter czlowieka i to jak widza go inni. Nawet Ci co sa za przyjeciem Xazz do KG, wypowiadaja sie o niej niegatywnie. To co sie dzieje wewnatrz klanu/sojuszu zalezy od tego, jak sie w nim ludzie zachowuj±. Prosilam o sprostowanie, co do mojej pierwszej wypowiedzi, a w zamian, przeczytalam jaki to wspanialy sprzet miala Xazz. Wybacz.. A odnosnie pytania o wojne, zostaly pokazane trzy rycniki. To nie wskazuje na to, jak uczestniczylas w walkach..

Jesli umiesz zyc z osobami, ktore beda na Ciebie patrzec i tylko czekac na to jak Ci sie noga podwinie to.. wspolczucia :roll: Jak dla mnie, Twoja osoba wywoluje zbyt duzo negatywnych emocji.

W MG miejsca i wsparcia nie znajdziesz- przynajmniej nie z mojej strony.
 
 
Nedylyne 
Knight


Klasa: ArM/ST
Dołączyła: 16 Paź 2005
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 7:24 pm   

Cytat:
ze jak ktos tyle razy zmienial klan, to cos jest nie tak. Nie szukamy niestabilnych osob.


Od pó³ roku by³am w jednym klanie. S³owo 'czêsto' tyczy siê klanu Alsophis, który co tydzieñ jest prawie pusty..

Cytat:
Co jak co, ale wazny jest tez charakter czlowieka i to jak widza go inni.


.. od prawie dwóch lat tutaj jestem, a mam skromne wra¿enie, ¿e jak przychodzi co do czego to zazwyczaj umiem sobie poradziæ. Nigdy i nigdzie nie bêdzie tak, ¿e wszyscy bêd± mnie kochaæ, to nieosi±galne..

Cytat:
Nawet Ci co sa za przyjeciem Xazz do KG, wypowiadaja sie o niej niegatywnie.


Krytycznie.

Cytat:
Prosilam o sprostowanie, co do mojej pierwszej wypowiedzi, a w zamian, przeczytalam jaki to wspanialy sprzet miala Xazz.


Bo tak to zrozumia³am. "Czy to ta pani której inny klan obieca³ lepszy sprzêt'.. nie, to raczej nie ja. Zapisane zosta³o, by nie by³o w±tpliwo¶ci, ¿e nikt mnie ¶cigaæ za to co mam nie bêdzie. To pytanie kto¶ mi ju¿ zada³.

Cytat:
A odnosnie pytania o wojne, zostaly pokazane trzy rycniki.


Jako przyk³ady. Pokazaæ wiêcej?

Cytat:
Jesli umiesz zyc z osobami, ktore beda na Ciebie patrzec i tylko czekac na to jak Ci sie noga podwinie


..kwestia czasu, i odkupienia win w oczach niektórych..?

Cytat:
Twoja osoba wywoluje zbyt duzo negatywnych emocji.


Cytat:
Nawet Ci co sa za przyjeciem Xazz do KG,


No, w tym co¶ chyba jest..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo