Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Podanie?
Autor Wiadomość
nimka
Vassal


Dołączył: 13 Kwi 2005
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 7:47 pm   Podanie?

Nick ircowy : nimka lub Martyna

Imie w grze : Sheala

Klasa : Shillien Knight

Motywacja : ...

Opowiadanie:

Zwierzch ... ¶wit. Spogladam w jego oczy. Co ja tu robie. Te dziwne postacie wokolo. Jakby demony . Demony maja swieto. Coz to za koszmary. Zmierzch ... swit. Nie ma juz go. Caly dzien ... cala noc. Tylko dzwieki rwace moje zmysly. Czyzby zanosilo sie na burze?
-O jestes czekalem na ciebie. - wypowiedzialem do niej.
-Tez na ciebie czekalam. - odpowiedzialam.
Jego oczy, czy to jest On? Demony maja swieto.

Zmierzch ... swit. Slonce, pali. Juz wiem dlaczego demony nie przepadaja za sloncem. Swiat pelen barw, kolory . Czern ... biel. Kim ja jestem? Czy swiat oszalal? Kontury postaci skompanych w brzasku slonca. Jakby slonce bylo wszystkim, czy ten swiat oszalal? Niewiarygodne.
-Czy chcesz wyruszyc ze mna w ta podroz? - zapytalem , z nadzieja.
Nie odpowiedzialam nic. Chwycilam go za reke. Spojrzalam w jego oczy. Czy to te same oczy? Demony maja swieto. Swiat oszalal? Niewiarygodne?

Zmierzch ... swit.
Polana . £±ka. Ziemia sie do mnie smieje. Slysze smieszki trawy, czuje spojzenia kwiatow. Kaczence, stokrotki. Swiat oszalal? Kurczowo trzymam sie jego dloni. On mnie ciagnie za soba, idzie ... biegnie. Nie nadazam. Moje oczy ... zapach ktory niszczy moje cialo. Nie ma juz polany, nie ma kwiatow... iluzja? Swiat oszalal? Znow demony? Nie, to inni ludzie. tysiace ludzi, zakrwawiona polana , podeptane spojzenia kwiatow. Placz trawy. Stoje. Udezyli na siebie po raz wtory. O co ta wojna?
-O co my walczymy? - Ze lzami w oczach zapytal swojego kompana.
On juz nie odpowiedzial. Jego spojzenie. Nie moglam patrzec. Myslalam ze widzialam juz wszystko. To spojzenie. On nie wiedzial o co walczy.

Zmierzch ... swit.
Nic nie czuje. Nie ma juz starchu, nie ma lez. Pozostali tylko niemi swiadkowie. Sypiace sie szkielety. Kontury postaci. Demony maja swieto.
Lapie mnie za reke , biegniemy dalej, teraz juz cie nie puszcze.
-Ja ciebie tez. - odparlem

Zmierzch ... swit.
Widze siebie. Ale czy to napewno ja? Pozolkla twarz. Zsinale rece. Ona patrzy na mnie. Jej usta ... slowa. Jakby tysiace szpilek wbijalo mi sie w glowe. Powinnam uciekac. Ale stop. Juz nigdy nie uciekne. Dlaczego... Slysze krzyk, wyrazny , wielkie emocje plynace z wypowiedzianych slow. Kontury postaci. Gdzie jestem. Jej krzyk umilkl. Bez echa. Smiech. Lekki jak podmuch wiatru, jak babie lato unoszone przez jej podmuch. Kim jestem? Kim jestes? Smiech jak wichura, majaca przyniesc burze. Smiech umilkl. Otwiera oczy. Gdzie jestes? Kim jestes? Kim jestem?
-Dobadz miecza . - Drzacym glosem dziwna postac wypowiada te slowa. Smiech. Nic tu nie ma. Nikogo tu nie ma. Swiat oszalal? Moje serce.

Zmierzch .. swit. Demony maja swieto. Czuje goracy oddech. Otwieram oczy. Swiat. Pokolenia rodza sie i umieraja. Rodza sie dynastie krolow, umieraja. Rodzi sie potega, rodzi sie strach. Umieraja. Pokolenia. Czas. Kim jestem? Demony maja swieto. Zbudowano monument. Wieze, grobowiec . Czas. Po co ta wieza? Grobowiec ... Tak tam spoczywa krol, cesarz.. A jego imie? Czas. Demony maja siweto.

Zmierzch .. swit. Ile to juz dni, lat... Tego juz nie ma. Jestem ja. Jestem? Trzyma mnie za reke , mocno. Opusciles mnie, nie bylo Ciebie przy mnie. Jego spojzenie. Zamkniete oczy. Jego slowa. Cieple , kojace bol. Przynoszace zaglade. Klamliwe. Slowa ... Czas. Demony maja swieto.

Pytania ... bez odpowiedzi. Kim jestem? Kim jestescie?
-O to jestem ...

Czego oczekuje: Lojalnosc, Dostojnosc, Wiedza
Co moge wniesc: Lojalonosc, Dostojnosc, Wiedza
_________________
Ci, którzy ogl±daj± swoje ty³y, spotykaj± ¶mieræ przed sob±.
 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 7:51 pm   

...Za...bardzo chce, ¿eby¶ wróci³a
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
Ostatnio zmieniony przez LotU Czw Wrz 22, 2005 11:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Shasmaris 
Vassal

Dołączył: 01 Sty 2005
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 8:09 pm   

Przeciw... uzasadniac?...


szczegolnie, ¿e w klanie nie jestes

ano nie jestem
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 8:33 pm   

Widze ze jednak ten temat do nas powraca...

Jestem PRZECIW i nigdy nie bede za.

Nigdy.
 
 
 
Scottie 
Elder


Klasa: Grand Kavatari / Sword Singer
Wiek: 37
Dołączył: 04 Lut 2005
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 8:37 pm   

Przeciw... Jak wiadomo nimka pokazala na co ja stac w ostatnim okresie... nie chce by sie to powtorzylo... pozatym moje PRZECIW i tak sie pewnie nie liczy bo jak wiadomo nie przepadalem za nimka od poczatku
 
 
 
Kegelinka 
Vassal


Klasa: Eva's fortune seeker
Wiek: 42
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Skąd: Breslau
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 8:59 pm   

Wstrzymujê siê, poniewa¿ jestem tu krótko i nie mam obrazu ca³ej sytuacji. Na podstawie tego co us³ysza³am i widzia³am ostatnio by³abym kategorycznie przeciw. Nie lubiê ³zawych telenowel, a ingerencja Eliota ¶wiadczy³a o tym, ¿e sprawa jest powa¿na.
_________________
Kegelinka, Dzielna Zbieroczka wszystkiego co siem blyszczy i nie tylko. I tylko JEZA sie nie da!
 
 
Afil
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 9:08 pm   

Wstrzymuje siê ! Tak samo jak Kegelinka
 
 
Urghal Rhulqdahr 
Heir


Klasa: Spectral Dancer/Nekromanta
Wiek: 34
Dołączył: 26 Mar 2005
Skąd: £ód¼
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 9:57 pm   

Scottie napisał/a:
Przeciw... Jak wiadomo nimka pokazala na co ja stac w ostatnim okresie... nie chce by sie to powtorzylo [...]


Jestem dok³adnie tego samego zdania co Scottie, odk±d nimka uzyska³a tytu³ wicelidera zachowywa³a siê poni¿ej normy... rozumiem, ¿e uzyskanie pewnej kontroli nad pozosta³ymi jest nie lada wyró¿nieniem, ale to, co wyprawia³a nimka to mo¿na by rzec tyrania... a ja czego¶ takiego nie zniosê. Je¿eli nimka obieca poprawê swego zachowania jestem gotów byæ ZA.
_________________
 
 
 
Jakoob
Heir


Dołączył: 28 Mar 2005
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 10:03 pm   

Przez to cale gowno jakie sie u nas wydazylo niektorzy mieli mnie za nie powiem kogo... Kursor ciasno krazyl wokol przycisku "leave" i to nie tylko moj kursor... Nie chce powtorki z rozrywki... PRZECIW
 
 
Grimnar
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 12:10 am   

ZA. dlaczego?. Tak naprawde nigdy nieprzepadalem za nimka tak samo zreszta jak ona za mna, chodz ja szanowalem jak ona mnie, nigdy niesluchalem sie jej rozkazow bo niejest moim wodzem . nawe jako vicelider . ork to ork dwuch wodzow to zaduzo. jednak hmmm jestem za bo w jakims stopniu tworzyla KG. W kazdym stadzie mosi byc czarna owca a to jest dla nimki zarezerwowane.:P. i niech wroci. ja jej szanse dam.NAdawala pewien charakter klanowi.Nimki niezmienimi. w ostattecnzosci mozna olac:P(przetestowana metoda)
 
 
sliver 
Heir


Wiek: 71
Dołączył: 12 Sty 2005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 9:28 am   

ZA
_________________
"Dzis jest dobry dzien by umarl kto inny"
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 11:09 am   

cos mi sie obilo o uszy ze nimka tyranizowala caly klan w zwiazku z czym niestety nie mogle glosowac inaczej niz
ZA
:P
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 11:41 am   

Niech Lotu przyjmie swoj± ¿one,wszak to do Niego nale¿y decyzja.

ALE TO W£A¦NIE BEZPO¦REDNIO PRZED LOTARIONEM,A NIE NIMK¡ O STA¯U NIE PRZEKRACZAJ¡CYM KILKU MIESI�CY,ODPOWIADA£EM I ZAWSZE B�D� ODPOWIADA£

Jestem wstanie znie¶æ Shealê w klanie....

Ale niech wie,¿e dla mnie pozostanie zaledwie kolejnym SK.....SZEREGOWYM ¯O£NIERZEM.

A próby narzucenia mi swojej woli skoñcz± siê w bardziej przykry sposób ni¿ ostatnio.

Jestem.................... ZA.....

Lekcja pokory siê przyda.
Ostatnio zmieniony przez HaarmenSheltar Pią Wrz 23, 2005 1:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kasjan
Heir

Dołączył: 28 Maj 2005
Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 11:47 am   

Wydaje mi siê, ¿e jednak lepszym rozwi±zaniem dla klanu jest brak Nimki, z drugiej strony jest jedna z nas i chyba powinni¶my Jej daæ szanse. My¶le te¿, ¿e na nasze g³osy powinno mieæ wp³yw zdanie naszego wodza. Ja jestem sk³onny byc ZA
 
 
Kalder
Vassal

Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Gubin
Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 12:57 pm   

Ja co do calej sytuacji jestem NEUTRALNY. Nimka nigdy nie wydala mi bezposredniego rozkazu i pewnie wie ze bym go nie wykonal :]
Staz starszych klanowiczy to swietosc kregi sie nie licza (az tak bardzo) Prosty przyklad z zycia wziety jak to sierzant co byl na misji w Libanie, Samalii i innych kambodzach nie odda honoru porucznikowi zaraz po szkolce. Czy powinien? To jest inna kwestia.
_________________
 
 
 
-TURendall-
Vassal

Dołączył: 08 Wrz 2005
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 2:01 pm   

Bêde ZA gdy Nimka obieca, ¿e poprawi swoje zachowanie, mi tam chyba zabardzo nie rozkazywa³a, ale niech siê poprawi.
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 2:49 pm   

oto g³osowanie z irca z dnia 17 wrze¶nia 2005

[12:52] <Rozz> CZY DAJEMY NIMCE DRUGA SZANSE I PRZYJMUJEMY DO KLANU? (odpowiedzi do wyboru: TAK, NIE)
[12:52] <Ithelios> NIE
[12:52] <Scottie> NIE
[12:52] <jaqb> NIE
[12:52] <Isen> NIE
[12:52] <Mister|Gror> NIE
[12:52] <Kasjan> NIE
[12:52] <Eran_agrr> TAK
[12:52] <sliver|AW> wszystko jedno mi
[12:53] <Lorath> CZY DAJEMY NIMCE DRUGA SZANSE I PRZYJMUJEMY DO KLANU? (odpowiedzi do wyboru: TAK, NIE)
[12:53] <Murand> moge wstrzymac sie ? jestem zbyt krotko u Was zebym mogl glosowac
[12:53] <Rozz> Murand: mozesz
[12:53] <Acer|suszi> a moge zagolowac ??
[12:53] <Murand> wiec wstrzymuje sie
[12:53] <jaqb> zagoluj
[12:53] <Acer|suszi> ale nie jestem w klanie
[12:53] <Mister|Gror> ;]
[12:53] <Eran_agrr> bana acerowi :P
[12:53] <Kasjan> banana
[12:53] <Acer|suszi> masz uszy jak "bana"
[12:53] <Afill> a co nima hcce wrocic ?
[12:53] <Xorlarrin> jestem na NIE
[12:53] <Rozz> Acer|suszi: mozesz, ale to chyba niebedzie mialo wplywu na decyzje
[12:54] <Mister|Gror> wiedzialem ze ona bedzie chciala wrocic
[12:54] <Ithelios> czuje sie bardzo komfortowo nie musz±c z ni± obcowaæ
[12:54] <Acer|suszi> UWAGA !! Glosuje !!
[12:54] <Acer|suszi> NIE
[12:54] <Mister|Gror> nawet wczoraj o tym gadalem
[12:54] <Murand> 8 na NIE w tym jeden glos Acera
[12:54] <Mister|Gror> jestem na NIE i teraz lece do giery

(wyci±³em niepotrzebne rzeczy nie maj±ce nic wspólnego ze sprawa)

a teraz uzasadnie dlaczego jestem PRZECIW:
Nimka absolutnie nic do ciebie nie mam, wrêcz przeciwnie nawet ciê lubiê. Problemem jest to ¿e wywierasz zbyt du¿y wp³yw na Lota (co nie jest zbyt dobre dla klanu). Najprawdopodobniej je¶li wróci³aby¶ do nas by³oby tak jak wcze¶niej (mo¿e nie od razu ale po pewnym czasie). Dodam tylko ¿e od kiedy odesz³a¶ skoñczy³y siê wszelkie k³ótnie i nieporozumienia w klanie, wiêc nie widzê sensownego powodu dlaczego mia³o by to siê zmieniæ.

Teraz s³owa do Lota:
Lotu nikt nie ka¿e ci przecie¿ urywaæ kontaktu z Nimk± prawda? A wiec róbcie sobie co tam tylko chcecie, ale nie ³±czcie tego z L2, a tym bardziej z Karan Gurth. Tyle ode mnie.
Dziêkujê
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 3:05 pm   

nie przyjêta...
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo