Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Algor
Pią Gru 30, 2011 1:23 am
[Odrzucony] DoctorWhoPL
Autor Wiadomość
DoctorWho 
Vassal

Dołączył: 28 Gru 2011
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 8:30 pm   [Odrzucony] DoctorWhoPL

Witam nazywam się Michał, w grze DoctorWhoPL. Gram Gladiatorem 44lvl, następnie Duelist'om aż do Tyrr Warriora. Dlaczego? Lubię postacie, które zadają duży dmg.
Ile gram? Zależy to od dnia ale średnio po 3h - 4h. Jeżeli mam więcej czasu to rzecz jasna, że dłużej. Natomiast nie przesadzam z grą, kiedy trzeba coś zrobić, pouczyć się, pomóc rodzinie to gram wtedy po 1h albo w ogóle nie.
W L2 nie grałem wcześniej to jest moja pierwsza postać, natomiast zamierzam grać w niego do końca. Jest to dla mnie naprawdę ciekawa, fascynująca gra, która warta jest uwagi.
Tak posiadam mikrofon, słuchawki i ts'a 3 oraz 2 oraz umiem się nim posługiwać w szczególności 3, 2 trochę mniej.
Tak jak już wspomniałem nazywam się Michał, mam 14 lat i jestem uczniem pierwszej klasy gimnazjum. Interesuję się grami komputerowymi, w szkole lubię takie przedmioty ja WF, matematyka, informatyka, polski, fizyka i chemia.
Przeczytałem wszystkie punkty regulaminu i je akceptuje.
Mam siostrę ma 23 lata, koleżanki również.
Ostatnio zmieniony przez Algor Pią Gru 30, 2011 2:06 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 9:05 pm   

Nom, ekhm trochę młody.. 2x młodszy ode mnie :D . Ale debilem nie zalatuje sądząc po tym, że przynajmniej wie gdzie się stawia przecinki i kropki ;p.

Byłbym nawet skłonny dać ZA okresem próbnym (do klanu MG np), o ile zmienisz postać na jakąś z normalnym imieniem.. Lubisz polski, super coś wymyślisz. Jak nie to polecam generator imion fantasy.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Larkon 
Baron

Wiek: 34
Dołączył: 02 Sie 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 9:11 pm   

Przeciw
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 9:36 pm   

Np. Diva imie bardzo fantasy :P
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
DoctorWho 
Vassal

Dołączył: 28 Gru 2011
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 11:46 pm   

Diva, Witam. Co do imienia lubię tę nazwę. Wziąłem ją z mojego ulubionego serialu. Nie chciałbym jej zmieniać ale kłucić się o to nie będę. Mam nadzieje, że większość osoób przegladających ten post będzie ZA. Zasmucił mnie jednak kolega Larkon. ALe jego głos jego decyzja, wybór. Jak uważacie tak głosujcie. Pozdrawiam Doktorek :) .
 
 
Pavald 
Heir


Klasa: Temple Knight
Dołączył: 22 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 12:22 am   

Młody :D ale wydaje się inteligentny. Za
 
 
 
Saari 
Baron


Klasa: Aeore Healer <3
Dołączyła: 11 Sty 2011
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 12:54 am   Re: DoctorWhoPL

DoctorWho napisał/a:
W L2 nie grałem wcześniej to jest moja pierwsza postać, natomiast zamierzam grać w niego do końca.


Do konca czego? Swiata, zycia... czy zamierzasz przejsc mmo? ;)

Chlopaczek troche mlody, ale nie wiek o czlowieku swiadczy a poziom.. tu akurat wydaje mi sie calkiem w porzadku. Jestem ZA przyjeciem, chocby na okres probny. I nie do MG na wygnanie do magazynu z secondami, chyba ze miejsce w klanie sie konczy i trzeba juz sojusz robic. Bo inaczej to kazdy by sie zniechecil z zerowym onlinem :>
 
 
Larkon 
Baron

Wiek: 34
Dołączył: 02 Sie 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 12:55 am   

Tak sie sklada ze dzis mam dobry dzien a wiec zaczynamy :twisted: Nie znasz mnie ani ja ciebei oraz nie pilismy razem wiec nie jestsmy kolegami :twisted: Polonista nie jestem, ale jakbys chociaz przeczytal 2 razy swoje podanie i naniols niewielkie poprawki sklonnybym byl dac"za" popimo ze tu same stare degeneraty a ty masz dopiero 14 lat. Dalej rozpisywac mi sie juz nieche :cool:
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 1:16 am   

Moja pierwsza reakcja byl szeroki usmiech na twarzy, troszke infaltywne to podanie. Lubisz polski, chemie, wf... No to dobrze dla ciebie napewno. Natomiast my raczej nie porozmawiamy z Toba na takie tematy. Po prostu nie wiem czy znajdziesz tutaj atmosfere i ludzi z ktorymi bedziesz sie dobrze czul. Z drugiej strony jednak wydajesz sie byc inteligentny jak na swoj wiek i przede wszystkim widac ze masz jakies tam "ja", spodobala mi sie reakcja na post Larkona. Tego czesto twoim rowiesnikom brakuje.

Osobiscie potrzebuje troche czasu do namyslu, o ile wiem ze nie rozmawiam z idiota, o tyle musze ocenic czy w klanie znajdzie sie nisza dla takiej osoby jak ty. Bo jesli w ogole zdecydujemy sie dac ci szanse, to nie ulega watpliwosci ze bedziesz wyjatkiem - nie gra u nas nikt w twoim wieku (choc niektorzy czasem maja tendencje do zachowan na takim poziomie, ale ta historia to juz na inny raz).

Poza tym chcialbym poznac zdanie jak najwiekszej liczby klanowiczy zanim podejme ostateczna decyzje. Prosze, napiszcie co sadzicie o tym chlopaku i o tym czy widzicie dla niego przyszlosc w KaranGurth.
 
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 3:54 am   

A mi sie podoba, ja w gimnazjum byłem 10x bardziej pojebany niż on a i do dziś sporo mi zostało:)

A co do atmosfery, to jeśli mu sie nie spodoba, droga wolna ale to bedzie jego wybór. Zaszkodzić napewno nie zaszkodzi.
 
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 3:55 am   

Dajcie mu żyć, przecież umiejętność demoralizacji młodych w tym klanie jest praktykowana od pokoleń i została wyćwiczona do perfekcji. Kolejny "KaGiek" w Polsce, trenowany od małego, niczym spartanin, w gadaniu głupot i byciu zawsze 'anty' spowoduje kryzys gospodarczy w kraju ;x


A poważnie: obojętne ;x


up:

Przez pobyt w KG twój problem bycia pojebanym raczej się pogłębił ;p
Ostatnio zmieniony przez Asyril Czw Gru 29, 2011 3:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kimaro 
Elder

Klasa: Berserker
Dołączył: 16 Lis 2010
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 4:02 am   

Okres probny bo czemu nie.
_________________
Allseron - Kazaod

Abisum abissus invocat.
http://www.youtube.com/watch?v=cmYy7REexxw
 
 
 
Warnal 
Elder

Dołączył: 30 Mar 2010
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 7:30 am   

Okres próbny, a Asy na prezydenta !!
 
 
 
Elingar 
Elder


Klasa: ponizej 2zł
Dołączył: 29 Lut 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 7:51 am   

Za (Nitrax sie najebał).
 
 
Nitrax 
Generał

Klasa: Yul Archer
Dołączył: 11 Cze 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 6:04 pm   

ma 14 lat, po roku w kg bedzei pil cpal i ruchal, ale co tam, nie moj problem, byle nakurwial levele i sie stawial na ustawki
_________________

 
 
Laurelandara 
Baron


Dołączyła: 22 Lip 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 6:48 pm   

nie :cry: za mlody KG go zepsuje :twisted:
_________________
Nie każdy anioł jest lub musi być dobry...
 
 
 
DoctorWho 
Vassal

Dołączył: 28 Gru 2011
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 7:34 pm   

Nie martwcie się o mnie. Nie jest to pierwsza gra, w której gram ze starszymi od siebie. Od podstawówki grałem w Combat Arms'a z kolegami, któzy mieli po 16, 18 lat. Kilka lat po Combat Arms'ie grałem w AVA, BOI z kolegami, którzy mieli po 18, 24 lata. Więc myślę, że da sobie rade. Po prostu szukam klanu, który da mi dobry starw w grze, z ktorym będę mogł porozmawaić na temat gry i nie tylko ale też, żeby można było się pośmiać z różnych rzeczy :) .
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 11:42 pm   

Mimo wszystko wydaje mi się, że dla własnego dobra powinieneś poszukać klanu z rówieśnikami.
NIE
 
 
Ardis 
Elder


Klasa: ISS Enchanter
Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2011
Skąd: Alter Aldeon
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 11:55 pm   

Kolega jest już w jakimś innym klanie. Koxałem z nim dzisiaj w TOI. Chyba, że to był ktoś inny...
Po za tym jak dla mnie jest to za młody osobnik.
NIE
 
 
Nyu 
Heir


Wiek: 37
Dołączył: 26 Gru 2011
Wysłany: Pią Gru 30, 2011 12:08 am   

Byłbym ZA, ale ten nick...

Na razie sie wstrzymuje.

Pozdrawiam
_________________
Możecie spędzić cały dzień na słoneczku, odbijając piłkę, albo usiąść przy komputerze i zrobić coś, co ma znaczenie.
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Gru 30, 2011 1:23 am   

Niestety. Ostatecznie ja również doszedłem do wniosku, że jesteś zbyt młodą osobą do naszego towarzystwa. Mimo wszystko życzę powodzenia. Nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem klanu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo