Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Algor
Czw Lut 02, 2012 1:45 pm
[Odrzucony] Pented
Autor Wiadomość
pento 
Vassal

Dołączył: 02 Lut 2012
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 12:15 am   [Odrzucony] Pented

bug

Oryginalna wersja napisał/a:
Cześć wszystkim
Damian jestem (lat 20) z Lublina. W grze jestem spellsingerem. Dlaczego wybrałem tą postać? Nie wiem do końca, może dlatego, że lubię grać postaciami magicznymi o dużej szybkości rzucania czarów, a z tego co wiem to SPS jest postacią najszybszą, lecz traci trochę na dmg… Teraz na grę poświęcam 4h dziennie, a nawet więcej jak się nudzę bo mam ferie, wiadomo po feriach do szkoły (4 technikum) to tak z 2h dziennie będę grał w weekendy więcej oczywiście. W L2 gram z miesiąc, jestem noobem w potocznym języku ale to się powoli zmienia. Posiadam mikrofon i słuchawki Ts3 też, ventrilo oraz skypa do wyboru do koloru, z chęcią mogę wchodzić i podyskutować. W rzeczywistości zajmuję się informatyką pisze programy jak mi się cholernie już nudzi ;D a tak to lubię ścigać się na lodowisku lubię jazdę na nartach i ogólnie zimę ale nie taką jak teraz że -20 aż z domu się nie chce wychodzić ;/. Tak przeczytałem regulamin i akceptuje go w pełni. Mam fajnego brata co najwyżej bo siostry nie mam co do dziewczyny to nie mam, żony tym bardziej. Dziękuję za przeczytanie mojego podania i proszę o pozytywne rozpatrzenie, pozdrawiam was w szczególności Seleviusa ;D.
Pented (64lvl)
Ostatnio zmieniony przez Algor Czw Lut 02, 2012 1:47 pm, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
Algor 
Duke


Klasa: sama w sobie
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2009
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 12:34 am   

Forma podania.. Powiedzmy że odbiega od standardów, ale większość informacji wymaganych jest zawarta. Ankietę oczywiście wywaliłem, bo.. Właściwie co ja będę się tłumaczył ;]

Swoje zdanie na twój temat zachowam narazie dla siebie, niech się inni wypowiedzą.
 
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 7:56 am   

Zrezygnował?

Cóż, byłbym nawet za, może coś by z Ciebie było.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Larkon 
Baron

Wiek: 34
Dołączył: 02 Sie 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 7:57 am   

Jako ze sie nie rozpisales za bardzo to i ja w skrocie maksymalnym napisze krotkie PRZECIW
 
 
AvenSharr 
Heir


Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2012
Skąd: Necessitas
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 9:03 am   

Super podanie. ZA!
 
 
Diva 
Count


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 9:10 am   

Masakra.. jak by ktoś nie zauważył to Ostatnio zmieniony przez pento Dzisiaj 5:25 tzn że wyjebał swoje podanie.
_________________
I am Optimus Prime, and I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars: We are here. We are waiting.

pozdrawiam
Diva

http://www.enneagram.pl/ - słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.
 
 
 
Asyril 
Viscount

Klasa: Shillen Templar/Tyrr Warrior
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 9:36 am   

Diva napisał/a:
Masakra.. jak by ktoś nie zauważył to Ostatnio zmieniony przez pento Dzisiaj 5:25 tzn że wyjebał swoje podanie.



Niedługo takie podania będziemy przyjmować! Ktoś musi być pierwszy!


ZA xD
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo