Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Poprawa wydajnosci systemu bez formatowania.
Autor Wiadomość
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 12:29 pm   Poprawa wydajnosci systemu bez formatowania.

Mam strasznie zawalonego windows 7 i taki problem, ze gra mi strasznie tnie. Gram na najnizszyh detalach i mampproblem z poruszaniem sie po Aden. A pvp wyglada tak, ze zanim ztargetuje wroga to przewaznie leze marwy.
Gram na laptopie ktorego uzywam do pracy. Formatowanie dysku nie w chodzi na razie w rachube z obawy przed utrata czegokolwiek (przy formacie zawsze zapomina sie zrobic jakis backup i pozniej jest problem).
Jak poprawic wydajnosc na potrzeby L2 bez formatowania dysku i utraty jakichkolwiek danych?
 
 
Zairizz 
Baron


Klasa: Othel
Dołączył: 18 Gru 2011
Skąd: AC
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 12:50 pm   

miałem ten sam problem. ja zrzuciłem sobie wszystkie dane i spis programów na dysk przenośny, zrobiłem formata kompletnego, wszystko sobie wgrałem tak jak było i teraz L2 może nie hula i tańczy ale działa na tyle dobrze, że pvp to nie problem
 
 
Eder 
Heir

Klasa: Feoh Wizard
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2007
Skąd: Glory Guardians
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 1:50 pm   

przenieś ghostem obraz dysku na dysk ssd :P a tak poza tym, lapek do grania...bjacz plz ;-x
_________________
 
 
Ellenger 
Baron

Dołączył: 17 Gru 2011
Skąd: Antiquus Custodia
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 1:52 pm   

Nie, to ja się formatować nie odważę, bo zawsze coś przeoczę. Kiedyś przygotowywałem się do formatu w taki sposób, że przez miesiąc zapisywałem sobie na kartce wszystko co mi się przypomniało i trzeba skopiować przed formatem, a i tak po jakimś czasie okazało się, że o kilku rzeczach zapomniałem.
Do głowy teraz przychodzą mi dwa rozwiązania:
Kupić nowy dysk i na nim zainstalować od nowa system, a stary zachować na wszelki wypadek i podłączać go na USB.
Albo (w laptopie mam 2 dyski) na drugim dysku zainstalować osobny czysty system + sterowniki + L2 + mumble, fraps itp. Trochę byłoby to niewygodne bo aby pograć w L2 musiałbym resetować kompa ale jakoś bym to przebolał. Tylko nigdy tak nie próbowałem i nie wiem czy coś takiego da się zrobić? BTW L2 lepiej chodzi na Windows 7 czy XP?
_________________
Tworzenie stron www
 
 
Zairizz 
Baron


Klasa: Othel
Dołączył: 18 Gru 2011
Skąd: AC
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 2:14 pm   

Eder napisał/a:
lapek do grania...bjacz plz ;-x


u mnie sprzętowo porównywalnie, a dużo lepiej gra mi się na lapku :D
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 4:34 pm   

Jezeli zmienisz dysk na SSD to tylko Windows 7. XP nie obsluguje trima.

Polecane dyski do lapka to Samsung 830 lub taniej 470.
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo