Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanko o GoDa
Autor Wiadomość
Paulus 
Vassal

Dołączył: 13 Maj 2011
Skąd: Chimaru
Wysłany: Sro Gru 05, 2012 12:29 am   Pytanko o GoDa

Hej, jako ze wkrotce bede cierpial na prawdziwy nadmiar czasu, myslalem czy nie odkurzyc troche GoDa (pierwotne konto z tankiem 95 pchnalem wiec albo sam bym cos kupil albo wycisnal od nowa)

i tu jest wlasnie pytanie do was. Jak tam sie trzyma serwerek i ludziska na nim? W razie jakbym chcial pocisnac, idzie dalej jak dawniej znalezc druzynke bezproblemowo na PartyMatching? (Glownie chodzi mi o pt dla tankow, to juz pewnie nie te czasy co mialem na poczatku serwera ze o przebudzonego tanka to sie o mnie 5 pt bilo :P ).

Pozdrawiam Paulus

P.S Jestem ciekaw czy ktos jeszcze widuje moja postac ktora pchnalem, Snejku?
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Sro Gru 05, 2012 12:31 am   

Tak
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Zairizz 
Baron


Klasa: Othel
Dołączył: 18 Gru 2011
Skąd: AC
Wysłany: Sro Gru 05, 2012 12:04 pm   

tank 95 zawsze mile widziany w klanie :p
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Gru 05, 2012 1:26 pm   

paulus napisał/a:
Hej, jako ze wkrotce bede cierpial na prawdziwy nadmiar czasu, myslalem czy nie odkurzyc troche GoDa (pierwotne konto z tankiem 95 pchnalem wiec albo sam bym cos kupil albo wycisnal od nowa)

i tu jest wlasnie pytanie do was. Jak tam sie trzyma serwerek i ludziska na nim? W razie jakbym chcial pocisnac, idzie dalej jak dawniej znalezc druzynke bezproblemowo na PartyMatching? (Glownie chodzi mi o pt dla tankow, to juz pewnie nie te czasy co mialem na poczatku serwera ze o przebudzonego tanka to sie o mnie 5 pt bilo :P ).

Pozdrawiam Paulus

P.S Jestem ciekaw czy ktos jeszcze widuje moja postac ktora pchnalem, Snejku?


Nie pamiętam na jakim serwerze zaczynałeś(tzn, czy przeniosłeś sie potem na Arie) ale party matching w stosunku do Arii ma to do siebie że istnieje:) Ogłoszeń jest ful, tak że bez problemu zrobisz wszystkie insty (włącznie z tymi end game) nawet z samymi randomami.

Online sie trzyma dobrze powiedziałbym że nawet tak samo jak na Core w szczycie (Ofc nie mam na myśli pierwszych dni po starcie:P).

W każdym razie, Xor ma racje.

Tak.
Ostatnio zmieniony przez HaarmenSheltar Sro Gru 05, 2012 1:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Paulus 
Vassal

Dołączył: 13 Maj 2011
Skąd: Chimaru
Wysłany: Sro Gru 05, 2012 11:38 pm   

Od samego poczatku gralem na Core, tam Partymatching dzialalo genialnie, jestem ciekawy czy dalej tak samo pyka

A tanka jak juz mowilem pchnalem jak moja ekipa wymiekla, ale obecnie mysle powaznie nad powrotem w sumie nawet wykoksanie tego od poczatku mnie nie przeraza (w koncu na Core przez miech nie bylo PA a exp szedl turbo szybko)

Jak konczylem, bylo swieze harmony (kartia i te sprawy), duzo sie obecnie zmienilo na tych nowych kronikach co wprowadzili?
 
 
Xorlarrin 
Element Aspołeczny


Klasa: tak
Wiek: 667
Dołączył: 29 Mar 2005
Skąd: tak
Wysłany: Sro Gru 05, 2012 11:51 pm   

Tak
_________________

Eliot napisał/a:
serwer wywalil : Xorlarrin , gratulujemy :P
 
 
 
Rexes 
Vassal


Klasa: Tyrr Warrior
Wiek: 40
Dołączył: 12 Lis 2012
Skąd: Angels of Death
Wysłany: Sob Gru 08, 2012 6:01 pm   

Skoro mowisz ze pchnales tanka to spodziewam sie raczej ze bedziesz robic postac od nowa
Bynajmniej powiem to tak:
Jesli mowisz ze bedziesz mial mase czasu na gre to zrobienie postaci 1-86 zajmie Ci max tydzien ( jesli grywasz w godzinach nocnych 1-3 dni ) - zrobione jest ulatwienie dla nowych postaci, powstal mentoring i quest RB 40-85
Majac mentora masz bonusowo podwojny exp za rb( srednio za kazdego rb w dobrym pt -5/+5 lvli roznicy postaci od lvl-a RB, kazdy w pt dostaje 3-4 lvli za zabicie go. Masz na stale buffy ISSa-a ze wzgledu ze masz mentora do 85 lvla ( do 40 lvla zabijesz solo 2-3 RB i masz 40)
Tak wiec wykoksanie postaci przy takiej dyspozycyjnosci czasem nie stworzy Ci zadnych problemow
W patchach doszlo jedynie pare poprawek , dual class certy i dodatki, kilka dodatkowych instancji od 90 lvla
Pomijam tutaj oczywiscie PA,- razem z PA jeszcze szybciej wykoksasz postac
Serwer sie trzyma, Tank i Healer jest nadal poszukiwany w duzym stopniu, wiec pt zawsze znajdziesz, jak nie klanowe insty to z Turkami
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo