Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Xorlarrin
Pią Lip 07, 2006 2:40 pm
Rhazziel
Autor Wiadomość
Rhazziel 
Vassal


Klasa: Nekromanta
Wiek: 37
Dołączył: 30 Cze 2006
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Sob Lip 01, 2006 11:01 pm   Rhazziel

Witam wszystkich czlonkow klanu Karan Gurth. Na imie mi Rhazziel. Jestem Nekromanta. Chcialbym wstapic w Wasze szeregi, jednak przed podaniem przyczyn dlaczego pragne dolaczyc akurat do Was, wypada chyba napisac cokolwiek o mojej przeszlosci w tym swiecie. Nie mam zamiaru uraczyc co niektorych kolejnym opowiadaniem o wybrancu Bogow, wielkim magu ktory ma za cel podbic caly swiat, a jedynie przedstawic siebie tak, abyscie mogli mnie jakkolwiek poznac...
Swoja wedrowke po swiecie Aden rozpoczalem juz dosc dawno, jednak w krainie Allseronu jestem od zaledwie dwoch miesiecy. Do tego czasu wiodlem zywot awanturnika poprzez ciagly udzial w walkach pomiedzy klanami, w ktorych zaszczyt mialem przebywac, oraz przez uczestniczenie w wiekszosci starc o zamki (w tym drugim osiagnolem nawet pewien sukces, ale to juz calkiem inna historia...).
Trafiajac do tego swiata postanowilem sie zmienic, zaprzestac ciaglych walk i moc w spokoju zwiedzac nie poznane do tej pory krainy. Dlatego tez wstapilem do bractwa calkowicie neutralnego – Braterstwa Cienia. Spedzilem tam rowne poltorej miesiaca i mile wspominam czas wspolnie spedzony z czlonkami tego klanu.
Jednak z czasem zatesknilem za wojnami, starciami na smierc i zycie ze swymi wrogami... Postanowilem porzucic spokojne zycie. Stajac po raz kolejny przed wyborem, dokladnie zaanalizowalem wszystkie zalety i wady klanow w tym swiecie. Bralem pod uwage zarowno aktywnosc graczy, wielkosc klanow jak i sojuszy w ktorych sie one znajduja a takze to jak trzymaja sie one klimatu. Choc przyznaje iz nie jestem najwiekszym klimaciarzem, wiem, ze to wlasnie najwiekszy skarb tego swiata i nalezy go szanowac, i starac sie by kolejne fale imigrantow nie zniszczyly dorobku setek, moze nawet tysiecy osob bedacych tu juz od dawna...
Dlatego wlasnie staje dzis w tym miejscu. Staje tu z nadzieja, iz dostapie tego zaszczytu i bede mogl wstapic do klanu, gdzie znajda sie okazje zarowno do wspanialych walk, jak i tych troche bardziej prozaicznych wydarzen jak chociazby czas spedzony na wspolnych wyprawach w miejscach gdzie samotnie nigdy nie bylbym w stanie sie udac. Tego oczekuje... Co zas sam moge zaoferowac? Chyba "tylko" siebie. Zawsze angazuje sie bez konca w to co robie. Nie lubie stac bezczynnie i przygladac sie jak dzialaja inni, chce miec swoj wklad w rozwoj zarowno tego swiata jak i samego klanu Karan Gurth. To czy bede mial okazje wesprzec klan ten swoja osoba zalezy juz tylko od Was...

Pozdrawiam,
Rhazziel.


ps
Dolaczam wymagany obraz z komnaty:
 
 
 
Avanar
Elder

Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Bia³ystok
Wysłany: Sob Lip 01, 2006 11:50 pm   

Fajne podanie. Jestem Za, ale ma nadzieje ze ci sie cos nie odmieni hehe
 
 
Vishar 
Baron


Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sob Lip 01, 2006 11:50 pm   

niech bedzie ZA
jest za za wszystkimi
zawsze mozna wywalic
_________________
Pipiru Piru Piru Pipiru Pi
 
 
Y
Baron

Dołączył: 12 Paź 2005
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 1:46 am   

swietne podanie, zadnego opowiadanka o niewiadomo czym, same konkrety, ZA
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 8:39 am   

Yhy... bo to nie kacik tworczosci, zaciekawiles mnie swoja osoba i jesten na TAK
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 8:45 am   

Uwielbiam takie podania :smile: ZA
 
 
 
Danthor 
Elder


Klasa: CapoeiristaxD
Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2005
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 1:37 pm   

nie wypowiem sie... nie lubie by? przeciw, ale imie mi za bardzo przypomina imie z gry "Soul Reaver" - na dodatek g??wnej postaci.
 
 
Rhazziel 
Vassal


Klasa: Nekromanta
Wiek: 37
Dołączył: 30 Cze 2006
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 2:45 pm   

Byc moze nie mam wybujalej wyobrazni, jednak imie dla postaci jestem jeszcze w stanie wymyslic sam ;)

Prosze bez urazy - to tylko przyklad:
Cytat:
Karty pokemon- unikatowa karta ARCAINE ( PROMO ! )

- pierwsza pozycja znaleziona na Googlach.

Jak widzisz nie da sie uniknac zbieznosci poszczegolnych imion z roznymi grami, bajkami itp. nawet gdy bardzo staramy sie tego uniknac. A o grze "Soul Reaver" szczerze mowiac do tej pory w ogole nie slyszalem ;)


ps
Po Twojej wypowiedzi poszukalem troche informacji na temat tej gry jak i samej glownej postaci. Dowiedzialem sie ze samo imie Raziel (Razjel) zosta?o stworzone na wieki przed powstaniem gry "Soul Reaver" http://pl.wikipedia.org/wiki/Raziel

Owego Razjela mialem (nie)przyjemnosc niejednokrotnie spotkac w Miejscu Kazni pomiedzy miastami Dion a Giran kilka tygodni temu...
 
 
 
Avanar
Elder

Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Bia³ystok
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 3:10 pm   

Aaaaaaa Avanar to jakas przetwornia owocow w Afryce czy gdzies.....
 
 
LotU
Baron

Dołączył: 31 Gru 2004
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 3:57 pm   

a firma Lotu produkuje sruby!
_________________
_________________________________________
"Don't fear the darkness. Fear what it hides."
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 5:01 pm   

A Athallus to postac z ksiazki pt. Odkupienie Athalusa (ta przez 1 "L", te drugie to innwencja wlasna).

Mozna go wziac... Przynajmniej na okres probny
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 5:58 pm   

a Isen to francuska firma kosmetyczna


tak btw to ZA
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
Danthor 
Elder


Klasa: CapoeiristaxD
Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2005
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 8:55 pm   

No dobra przekona?es mnie:) jestem Za! Jak spotkam tego Raziela to go zabije... bo lubie te gre:P
 
 
Lavaeolus
Vassal

Dołączył: 23 Cze 2006
Wysłany: Wto Lip 04, 2006 7:03 pm   

Za... zebys niemusial pisac niewiadomo jakich przypowiesci o koszalku opalku ;]
 
 
Khazid
Heir


Wiek: 36
Dołączył: 15 Sie 2005
Skąd: Bia³ystok
Wysłany: Wto Lip 04, 2006 10:35 pm   

Oj zdziwisz sie chyba co do tych wypraw klanowych i przygod :razz: Jesli jednak mimo wszystko Ci zalezy to jestem sklonny byc ZA
 
 
 
Landazar 
Knight


Klasa: Biszkopt
Wiek: 34
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Monochrome dreams
Wysłany: Czw Lip 06, 2006 12:40 pm   

rowniez Za.
_________________
I am the second.
Alone in a faceless crowd.
A human caught,
in monochrome dreams.
I scream to wake up.
My voice drowns deep underground.
Only the dead can hear me.
See me!!
------------------------------------------
old RO aka ChaOs
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo