Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Diva
Pią Wrz 08, 2006 12:42 pm
Morthis
Autor Wiadomość
Morthis 
Vassal


Klasa: Abyss Walker
Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2006
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 12:23 am   Morthis

Nick: Morthis

Postac: Abyss Walker

Planowana profesja: Ghost Hunter (czy jakos tak)
Motywacja: Macie podbne poglady

Historia: Urodzilem sie we wiosce mrocznych elfow, wstapilem do Shadow Templars, rozpadlo sie, potem do Zakonu Cienia, dzisiaj odszedlem. Jestem zly, nie toleruje lesnych elfow i zawsze chcialem spalic Hunters Village...

Oczekuje: pomocy w roznych sprawach, ktore niesie los, druzyny (bo sztyleciarz obecnie szybko moze zabic tylko siebie), traktowania mnie jako rownego

Co sam wniose: Oddanie sie w 100% bractwu, jednym slowem jezeli bede godnie traktowany, mozecie na mnie liczyc.
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 12:47 am   

hm.. niech bedzie za -> MG
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 12:55 am   

Hunters Village to calkiem przyjemne miejsce jakby przymknac oko (lub dwa) chyba chodzilo ci o Elven Village (legowisko plugastwa)


Jesli tak to Za
 
 
 
Morthis 
Vassal


Klasa: Abyss Walker
Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2006
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 1:07 am   

Chodzilo o Hunters Village. Wiecie, te mosty linowe, domki na drzewach, sielska muzyczka grana przez niewidzialnych grajkow (zaloze sie ze to szyszki)... SPALIC! <spluwa>

W wiosce lesnych moja noga nie postala. Zabojca to elf o stalowych nerwach, ale jakbym zobaczyl kochajacych wszystko dookola bladych to nie wiem czy sztylet sam nie wskoczylby mi do reki
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 9:01 am   

Przeciw
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Leander
Knight

Dołączył: 20 Cze 2005
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 2:54 pm   

wstrzymuje sie
 
 
 
Avanar
Elder

Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Bia³ystok
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 2:58 pm   

Fajne podejscie hehe mam nadzieje ze to z lekkim przymruzeniem oka?
 
 
Morthis 
Vassal


Klasa: Abyss Walker
Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2006
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 4:02 pm   

:)
_________________
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 5:18 pm   

No niech bedzie ZA.
 
 
 
Zein 
Vassal

Klasa: Shillien Knight
Dołączył: 02 Sie 2006
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 7:56 pm   

Czemu odszedles z ZC?
 
 
 
Morthis 
Vassal


Klasa: Abyss Walker
Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2006
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 9:40 pm   

Nie moglem sie dogadac z Larkiem, poza tym sam wiesz, ze praktycznie ja bylem liderem tego klanu... wszystko musialem robic za niego, a jak mu mowilem co jest nie tak i co trzeba zmienic to mnie olewal...

PS. Moze potraktowalem ta rekrutacje z lekkim przymruzeniem oka, ale to dlatego, ze widocznie w zly sposob zrozumialem „krotka i zwiezla charakterystyke osobowosci oraz swiatopogladu postaci”. Dla zainteresowanyc przedstawiam wiec opowiesc mojego zycia - moja historie.

Urodzilem sie w Wiosce Mrocznych Elfow 67 lat temu. Zanim ukonczylem 20 rok zycia spotkalem podczas polowania lesnego elfa spacerujacego nieopodal wioski (offklimat: imienia nie pamietam – sprawa miala miejsce 1,5 roku temu.). Ubrany byl w zielona szate, a w reku trzymal laske maga. Nie pragnalem go zabic, po prostu podszedlem i kazalem mu sie wynosic z terenow bedacych pod opieka Shilien. Elf bez slowa uderzyl mnie laska... Nerwy mi puscily. Zaatakowalem go opetany rzadza krwi. Po uplywie ulamka sekundy zasnalem, a nastepnie poczulem fale bolu – elf wykonczyl mnie jednym czarem. Shilien przeniosla moja dusze do swojej swiatyni, gdzie otrzymalem nowe cialo. Przepelniony nienawiscia proprzysieglem zemste, lecz nie bylem w stanie sam walczyc z tak poteznym przeciwnikiem. Przylaczylem sie do Shadow Templars, roslem w sile, ale nigdzie nie moglem odnalezc bezczelnego elfa. Razem z calym bractwem wstapilismy do sojuszu Czerwonej Smierci, jednak nasze drogi sie rozeszly, a Shadow Templars rozpadlo sie. Larkon podjal probe zebrania rozproszonych po swiecie braci i udalo mu sie. Powstal w ten sposob Zakon Cienia, kierujacy sie tymi samymi zasadami co Templariusze. Zapomnialem o tajemniczym lesnym elfie – magu... Jednak moja nienawisc nie wygasla i przelalem ja na innych przedstawicieli tej rasy – o ile to w ogole rasa. Wreszcie cos odmienilo moje zycie. Druidzi wypowiedzieli wojne Zakonowi i moglem w koncu dac upust swojej nienawisci. Codziennie moj sztylet kapal sie we krwi bladych scierw, ktore padaly u mych stop. Jednak kiedy na moim sztylecie pojawilo sie 116 rycin – kazda przedstawiajaca jednego poleglego wroga – przestalo mnie bawic to ciagle mordowanie. Nienawisc ustapila - zamienila sie w niechec... Niedlugo po tym wystapilem z szeregow Zakonu z powodu klotni z wodzem. Teraz szukam u Was schronienia...

..: Based on a true story :..
_________________
 
 
Ahrimad 
Baron


Klasa: Aeore Healer
Dołączył: 06 Sie 2006
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 10:22 pm   

Musze przyzanac, iz urzekla mnie twa historia :twisted:
 
 
 
Duch Wojny 
Heir


Klasa: DoomCryer
Dołączył: 02 Lut 2006
Skąd: Thagirion
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 11:00 pm   

Morthis napisał/a:
Chodzilo o Hunters Village. Wiecie, te mosty linowe, domki na drzewach, sielska muzyczka grana przez niewidzialnych grajkow (zaloze sie ze to szyszki)... SPALIC! <spluwa>

W wiosce lesnych moja noga nie postala. Zabojca to elf o stalowych nerwach, ale jakbym zobaczyl kochajacych wszystko dookola bladych to nie wiem czy sztylet sam nie wskoczylby mi do reki


Hehe:)ZA
 
 
Danthor 
Elder


Klasa: CapoeiristaxD
Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2005
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 12:33 am   

ZA
 
 
Leander
Knight

Dołączył: 20 Cze 2005
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 3:48 pm   

:twisted: Bede zly, okrutny, chamski i wogole ZA
 
 
 
[ZC]Gummar
Vassal

Dołączył: 31 Sie 2006
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 8:01 am   

Cytat:
Nie moglem sie dogadac z Larkiem, poza tym sam wiesz, ze praktycznie ja bylem liderem tego klanu... wszystko musialem robic za niego, a jak mu mowilem co jest nie tak i co trzeba zmienic to mnie olewal...


Jak to si? niekt?rym wydaje, ?e jak dostan? mo?liwo?? doradzania liderowi to od razu s? w?adc?.
Dobry z Ciebie prawie lider opuszczaj?cy bractwo

Morth-is strasznie si? na tobie zawiod?em. Tworzyli?my Zakon Cienia od samego pocz?tku a ty nawet nie potrafisz godnie odej??. Ale zawsze b?d? dobrze o tobie my?la? bo 1,5 roku grania dzie? w dzie? i dzielenia swojego szcz??cia i niedoli razem w dobrych i z?ych chwilach nie da si? od tak przekre?li? i zapomnie?. Powodzonka i mo?e kiedy? usi?dziemy przy moim bimberku "grzanym miedzy udami jasnej elfki" i powspominamy stare dobre czasy.
 
 
Xardus 
Dominator


Klasa: dominator/arcymag/silver ranger
Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2006
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 2:31 pm   

druga historia - rewelka - za
_________________
GREENPOWER
"Idąc cmentarną aleją, szukam Ciebie, mój przyjacielu! Odszedłeś, bo byłeś słaby, jak suchy liść..."TSA - 51


 
 
addgwynbleum 
Vassal

Klasa: warcryer
Wiek: 39
Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 6:27 pm   

jestem Za
 
 
Urghal Rhulqdahr 
Heir


Klasa: Spectral Dancer/Nekromanta
Wiek: 34
Dołączył: 26 Mar 2005
Skąd: £ód¼
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 6:48 pm   

ZA
 
 
 
Scottie 
Elder


Klasa: Grand Kavatari / Sword Singer
Wiek: 37
Dołączył: 04 Lut 2005
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 11:12 pm   

ZA
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo