Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Diva
Pią Wrz 08, 2006 12:01 pm
Podanie
Autor Wiadomość
Mefiso
Vassal

Dołączył: 06 Wrz 2006
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 3:06 pm   Podanie

Imie: Mefiso Klasa: Palus Knight Planowana profesja: Blade Dancer Motywacja Wstapienia do Klanu: Jestescie dobrym klaniem domyslem sie wiem ze dzienki wam bende mugl duzo osiagnac. Historia: Urodzilem sie w Wioscie Mrocznych Elfow mojim marzeniem bylo zostac dobrym wojownikiem szkolilem z mysla ze to pomoze i pomogalo gy juz mialem 15 lat pozegnalem sie z Wioska poniewaz wyruszlem do miatsa Gludio tam sie szkolilem dalej , w wieku 20 lat mialem chrzest na pierwsza profesje, wkoncy zaczolem szukac klanu zapytalem sie o Karan Gurth a tam powiedzeli mi ze mam przyjsc tutaj . Czego oczekujesz:pomocy w rozwijaniu sie a wzamian bende godnie reprezentowal kaln. Jestem wierny i napewno was nie oklamie mozna na mnie liczyc .
 
 
Leander
Knight

Dołączył: 20 Cze 2005
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 4:06 pm   

Pomoge ci moze co ??

Imie: Mefiso

Klasa: Palus Knight

Planowana profesja: Blade dancer

Motywacja wstapienia do klanu: Jestescie dobrym klaniem domyslem sie wiem ze dzienki wam bende mugl duzo osiagnac.

Historia:Urodzilem sie w Wioscie Mrocznych Elfow mojim marzeniem bylo zostac dobrym wojownikiem szkolilem z mysla ze to pomoze i pomogalo gy juz mialem 15 lat pozegnalem sie z Wioska poniewaz wyruszlem do miatsa Gludio tam sie szkolilem dalej , w wieku 20 lat mialem chrzest na pierwsza profesje, wkoncy zaczolem szukac klanu zapytalem sie o Karan Gurth a tam powiedzeli mi ze mam przyjsc tutaj .

Czego oczekujesz:pomocy w rozwijaniu sie a wzamian bende godnie reprezentowal kaln. Jestem wierny i napewno was nie oklamie mozna na mnie liczyc .


Mnie to nie zafascynowalo Przeciw albo popraw bledy bo ledwo co rozumiem.

A kogo zapytales w Gludio o Karan??

P.S.
tak trudno zrobic kilka odstepow ?? :evil:
 
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 4:57 pm   

To jakis niezrozumialy ,infantylny belkot.

Przeciw.
 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 6:24 pm   

Ze ke?

Zdania nie zmienilem
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 6:40 pm   Re: Podanie

Mefiso napisał/a:
Jestescie dobrym klaniem

:smile:

Powodzenia w szukaniu innego klanu.
 
 
 
Mefiso
Vassal

Dołączył: 06 Wrz 2006
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 6:47 pm   

Imie: Mefiso

Klasa: Palus Knight


Planowana profesja: Blade Dancer

Motywacja Wstapienia do Klanu: Jestescie dobrym klaniem domyslem sie wiem ze dzienki
wam bende mugl duzo osiagnac.

Historia: Urodzilem sie w Wioscie Mrocznych Elfow mojim marzeniem bylo zostac dobrym wojownikiem szkolilem z mysla ze to pomoze i pomogalo gy juz mialem 15 lat pozegnalem sie z Wioska poniewaz wyruszlem do miatsa Gludio tam sie szkolilem dalej , w wieku 20 lat mialem chrzest na pierwsza profesje, wkoncy zaczolem szukac klanu zapytalem sie o Karan Gurth a tam powiedzeli mi ze mam przyjsc tutaj . Czego oczekujesz:pomocy w rozwijaniu sie a wzamian bende godnie reprezentowal kaln.

Jestem wierny i napewno was nie oklamie mozna na mnie liczyc .
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 7:08 pm   

Musisz sie bardziej postarac, to ze wkleiles je na nowo nie za dziala.

Nie tedy droga.

Przemysl pare (wiekszosc) rzeczy
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Mefiso
Vassal

Dołączył: 06 Wrz 2006
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 7:13 pm   

Imie: Mefiso

Klasa: Palus Knight

Planowana profesja: Blade Dancer

Motywacja Wstapienia do Klanu: Jestescie dobrym klanem domyslam sie wiem ze dzienki wam bende mugl duzo osiagnac.

Historia: Urodzilem sie w Wioscie Mrocznych Elfow moim marzeniem bylo zostac dobrym wojownikiem szkolilem sie z mysla ze to pomoze i pomogalo gdy juz mialem 15 lat pozegnalem sie z Wioska poniewaz wyruszlem do miatsa Gludio tam sie szkolilem dalej , w wieku 20 lat mialem chrzest na pierwsza profesje, wkoncu zaczolem szukac klanu zapytalem sie o Karan Gurth a tam powiedzeli mi ze mam przyjsc tutaj .

Czego oczekujesz:pomocy w rozwijaniu sie a wzamian bende godnie reprezentowal kaln.

Jestem wierny i napewno was nie oklamie mozna na mnie liczyc .

[ Dodano: Czw Wrz 07, 2006 8:14 pm ]
to znaczy ze mam jeszcze raz wszystko od nowa napisac??
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 7:28 pm   

<podnosi sie z ziemi i probuje zlapac oddech>

Uf... ja sie... poddaje...
_________________
Szla magiczka przez ogrodek, zobaczyla krokodyla, wszystkie gady wyzdychaly, a magiczka zyla
 
 
 
Turendall 
Baron


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 7:41 pm   

Dobre :smile:
 
 
 
HaarmenSheltar 
Baron


Klasa: Feoh
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 9:26 pm   

Wklej to jeszcze tak z 5 razy ,a pomyslimy.
 
 
 
Merenthar 
Vassal


Klasa: Gladiator
Wiek: 37
Dołączył: 31 Lip 2006
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 9:36 pm   

Wiem, ze nie jestesmy kolkiem literackim, ale przydaloby sie zebys uzywal interpunkcji ( przecinki, kropki itd bo trudno bez tego domyslic sie o czym pisales) i sporo literowek ktore kloja w oczy.

Jesli chodzi o sama historie postaci to tez wiele nie wymagamy, ale przydaloby sie zebys cos o sobie powiedzial ( sobie znaczy o postaci. ale o sobie jako graczu tez nie zaszkodzi). Dla przyk?adu jaki jest twoj charakter, twoje cele, przyzwyczajenia, dlaczego chcesz byc Blade Dancerem, jakich masz znajomych, itd. itp.

I jak dla mnie troche za krotkie i malo tresciwe. Praktycznie z podania wiadomo tylko tyle, ze masz ponad 20 krag i chcesz zostac Blade Dancerem.

I na koniec radzilbym zebys jeszcze raz przeczytal regulamin, praemyslal wszystko i napisal podanie od poczatku bo w tej formie i z ta trescia to nie przejdzie.

Jak na razie PRZECIW
 
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 11:23 pm   

przeciw


kurde... poczytaj podania w archiwum, zobacz jak one sa napisane i na litosc boska przepusc tekst ktory chcesz nam zaprezentowac przez worda, bo bledy ortograficzne w twoim podaniu az kluja w oczy :mad:
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
Lee
Imperator


Klasa: King Bruce Lee Karate Mistrz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2005
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 1:14 am   

Napisz mi ile masz lat w realu, naprawde to musi byc ciekawe i wiele wyjasniac.

Swoja droga, to wyglada jak prowokacja... :shock:
_________________
Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem: King Bruce Lee Karate Mistrz, King Bruce Lee Karate Mistrz!
 
 
 
Kalder
Vassal

Dołączył: 03 Cze 2005
Skąd: Gubin
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 8:25 am   

Isen napisał/a:
przeciw


kurde... poczytaj podania w archiwum, zobacz jak one sa napisane i na litosc boska przepusc tekst ktory chcesz nam zaprezentowac przez worda, bo bledy ortograficzne w twoim podaniu az kluja w oczy :mad:


A co to da ze przez worda przepusci? :D jak na @ bedzie wam pisal "ziomy dajcie party chcem jutro miec drugom klase :D "

pozdrawiam
_________________
 
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 9:37 am   

jak tak bedzie pisal to wyleci z klanu, proste ;)
_________________
"I tak to już jest, przyjacielu. Tak naprawdę, one chcą Ciebie tak samo, jak Ty ich.
Wymagają jednak jednego: byś przez moment je zainteresował. Byś nie dukał, nie pocił się i nie czerwienił.
Byś nie szukał słów, nie milkł w nieodpowiednim momencie, byś sluchał, kiedy one mowią i mowił, kiedy one chcą sluchać.
To takie proste.

Ha, gdyby to bylo takie proste, Ty byś miał co wieczór inną dziewczynę, a nie ja."

Jacek Piekara

Get Rich or Die Tryin'
 
 
 
wgreen 
Knight


Wiek: 43
Dołączył: 08 Mar 2005
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 11:47 am   

Odejdz stad i nie drecz nas.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo