Karan Gurth Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Podanie
Autor Wiadomość
fins
Heir


Dołączył: 01 Lis 2005
Wysłany: Wto Lis 01, 2005 11:05 pm   Podanie

nick: fins/kherin

Kherin mnie zw±, jestem cz³owiekiem wojownikiem, w przysz³o¶ci chcia³bym zostaæ gladiatorem. Przemie¿aj±c ¶wiat spotka³em kilku z Was, s³ucha³em wielu legend o Neantek Satiir i wspania³ych bohaterach z ów klanu. Prostym s³owem imponujecie mi, tym samym chce staæ siê silny jak Wy i czyniæ rzeczy nie mo¿liwych. Jestem rudow³osym mê¿czyzn± o postawnej budowie, szarym kolorze oczu i bli¼nie na prawym poliku.
Me dzieje....
Je¶li kiedy¶ zobaczysz cz³owieka, s³usznego wzrostu bo ogrzego prawie, z tarcza przy pasie i m³otem w d³oni toæ bêdê ja. Nie zosta³em barbarzync±, jak wszyscy w mojej rodzinie piêæ pokoleñ wstecz, wiêc nie mam problemów w wys³awianiem siê jak niektóre nieuki. Miast tego posz³em drog± wojownika, czego po dzi¶ dzieñ ¿a³uje oliwi±c po ka¿dym deszczu moj± pe³n± zbroje i codziennie przeklinaæ smród rdzy, który od dawien dawna towarzyszy³ ca³emu temu zakutemu w blache rycerstwu. Ale wracaj±c do wzrostu. Prawie dwa i pó³ metra sobie mierze, a wa¿e z dwie¶cie i dwadzie¶cia jeszcze kilo, ledwo w zbroje swoj± siê mieszcz±c. Prawde powiedziawszy to dziadek po k±dzieli ogrem by³ co prawda, ale psia jucha nie moja wina, prawda?

No to przmie¿am ¶wiat tam i spowrotem, z tarcz± przy boku. No i dosz³em do momentu gdzie by mo¿na by³o wspomnieæ o tarczy. Ano tarcze mam zacn±, przez pradawnych druidów zrobion±. Hie hie. No, pewno spytasz czemu zosta³em wojownikiem?

Matulka chcia³a mnie wys³aæ, bym by³ paladynem no ale niestety, ludzi z przesz³o¶ci± raczej nie chc±. Zreszt± i tak nie wierze w Bogów. Pomog³ mi kiedy¶ jaki¶, czy co?

Czasem widuje siê z mym bratem, chociarz ostatnio go nie widzia³em za czêsto. A tak, mam brata. Bli¼niaka nawet. Chociarz i tak wszyscy wiedza, ¿e jestem bardziej przystojny. Te¿ mia³ zostaæ paladynem, no ale jacy¶ ci wyznawcy Portena rasistowsko nastawieni. Hmm. Ja tam do innych ras nic nie mam, ot nie lubie ino przem±drza³ych elfów, niskich nizio³ków czy pokracznych gnomów. W sumie pysza³kowatych ludzi te¿ nie. A pó³elfy to ju¿ najgorszy ch³am jaki mo¿e byæ. Errr.

Czemu wyruszy³em w ¶wiat?
No, szukaæ przygód oczywi¶cie. I srebra. No i skopaæ ty³ki w s³usznej sprawie. S³usznej czyli mojej i moich ziomków. Hah!
---
Oczekuje zorganiozwanego klanu, z pewn± przysz³o¶ci± i silnymi ludzmi. A i tej no zabawy :P .
Wniose napewno troche humoru;) i dodatkowy orê¿.

Pozdrawiam.
 
 
Imra 
Elder


Wiek: 39
Dołączył: 09 Paź 2005
Skąd: Dark Elven Village
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 10:59 am   

Ja tam jak zawsze jestem ZA, nawet nie wiem czemu :?
_________________
 
 
 
Seshs
Vassal


Dołączył: 16 Paź 2005
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 2:05 pm   

jestem ZA :wink:
_________________
Don't walk on grass, smoke it!
 
 
Aenyeth 
Vassal

Klasa: Spellhowler.
Dołączyła: 09 Paź 2005
Skąd: Krwawy Smok
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 2:19 pm   

Cytat:
Miast tego posz³em drog± wojownika
- oprocz tego to jestem oczywi¶cie ZA :D
_________________
Wiêksze z³o dla mniejszego dobra.
 
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 2:58 pm   

Co tu du¿o mówiæ ZA
 
 
 
Leander
Knight

Dołączył: 20 Cze 2005
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 4:27 pm   

widze same ZA, ZA, ZA co za duzo to nie zdrowo wiec zgadnijcie PRZECIW a poza tym nie lubie gladiatorow :D ciekawe dlaczego :D
 
 
 
Gość

Wysłany: Sro Lis 02, 2005 4:30 pm   

Aenyeth napisał/a:
Cytat:
Miast tego posz³em drog± wojownika
- oprocz tego to jestem oczywi¶cie ZA :D



To celowe by³o. 8)


Pozdrawiam.
 
 
Gornan
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lis 02, 2005 10:01 pm   

Pewnie bylbym za ale trzeba czasem sie wylamac <no nie bede sam>.
Powod? Prosze:
Cytat:
S³usznej czyli mojej i moich ziomków. Hah!


Nie lubie takich tekstow bo boje sie, ze w grze bedzie to samo...
 
 
Isen 
§22


Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Karan Gurth
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 10:14 pm   

jestem ZA Warlordem Kherinem ale PRZECIW Gladiatorowi Kherinowi


Gornan: ziomek to jest jak najbardziej klimatyczne slowo, zauwaz ze w jezyku staropolskim np albo w wielu ksiazkach fantasy nie bylo ono czyms niezwyklym
 
 
 
oO 
Heir


Wiek: 42
Dołączył: 09 Paź 2005
Wysłany: Czw Lis 03, 2005 2:18 pm   

Co do ZIOMKÓW to sie zgadzam, nie jest to jakies nieklimatyczne slowo jednak zle nam sie kojarzy wiadomo dlaczego i przez kogo. Pozdrowienia dla wszystkich ELO ZIOMÓW. :lol:

Powracajac do tematu wlasciwego tego watku to jestem ZA.
 
 
 
Gornan
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 03, 2005 5:17 pm   

Isen nie chce byc dziwny ale taki bede: powiedz mi jak wyrazic okrzyk jak cos Cie zaskoczy pozytywnie? Chodzi mi dokladnie o slowo "wow". Da sie zastapic innym slowem bo te zle sie kojarzy. Takie jest moje rozumowanie. Jak czytam ksiazki (a jest ich sporo - przynajmniej tak uwazam) moze 1 raz spotkalem takie okreslenie, a w wiekszosci przypadkow mowi sie inaczej. Staropolski mnie nie interesuje. Mamy inne czasy i inna wymowe. Jak mowilem jestem dziwny ale tak juz mam :D
 
 
Athallus 
Baron


Klasa: S³uga Ajnenki
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2005
Skąd: Wciaz z Gdanska
Wysłany: Czw Lis 03, 2005 5:44 pm   

Eno przepraszam ze sie wtr±cam ale to nie jest miejsce na zwierzenia 8) sprawy klanowe i osobiste zalatwiamy o ile sie nie myle gdzie indziej :lol: a tak poza tym Gornan to masz racje :wink:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo